To πρόγραμμα στο εργασιακό πρωτάθλημα μπάσκετ

Το πρόγραμμα των αγώνων του 2ου Ανοιχτού – Εργασιακού πρωταθλήματος μπάσκετ είναι το ακόλουθο:

Α’ όμιλος-1η αγωνιστική(12-13/11):
Σάββατο 12/11:
(17:30):The Villagers-Δωριείτες
(19:30):ΑΕΝ ΑΦΑΝΤΟΥ-Underdogs

Κυριακή 13/11:
(17:30):KOSKINOU City-Hermes Electroinvest
(19:30):XXSPORTS B.C-Giallorossi

Ρεπό:Epavlis B.C

B’ όμιλος-1η αγωνιστική(19-20/11):
Σάββατο 19/11:
(17:30):Ηρακλής Μαριτσών-Fake Warriors by Σταυρός Καλυθιών
(19:30):Villanova City-Diamonds by army gate

Κυριακή 20/11:
(17:30):Sin dream team-ΟΕΕ
(19:30):Δωριέας Νεοχωρίου-Crows

Α’ όμιλος-2η αγωνιστική(26-27/11):
Σάββατο 26/11:
(17:30):KOSKINOU City-Epavlis B.C
(19:30):ΑΕΝ Αφάντου-XXSports B.C

Κυριακή 27/11:
(17:30):Giallorossi-Δωριείτες
(19:30):Hermes Electroinvest-Underdogs

Ρεπό:The Villagers

Β´ όμιλος-2η αγωνιστική(3-4/12):
Σάββατο 3/12:
(17:30):Villanova City-Ηρακλής Μαριτσών
(19:30):Sin dream team-Diamonds by army gate

Κυριακή 4/12:
(17:30):Fake Warriors by Σταυρός Καλυθιών-Δωριέας Νεοχωρίου
(19:30):Crows-ΟΕΕ

Α’ όμιλος-3η αγωνιστική(10-11/12):
Σάββατο 10/12:
(17:30):XXsports B.C-Hermes Electroinvest
(19:30):KOSKINOU City-Underdogs

Κυριακή 11/12:
(17:30):The Villagers-Epavlis B.C
(19:30):ΑΕΝ Αφάντου-Δωριείτες

Ρεπό:Giallorossi

Β´ όμιλος-3η αγωνιστική(17-18/12):
Σάββατο 17/12:
(17:30):Villanova City-Δωριέας Νεοχωρίου
(19:30):Crows-Sin dream

Κυριακή 18/12:
(17:30):Ηρακλής Μαριτσών-Diamonds by army gate
(19:30):ΟΕΕ-Fake Warriors by Σταυρός Καλυθιών

Α’ όμιλος-4η αγωνιστική(7-8/1):

Hermes Electroinvest-Δωριείτες
Epavlis B.C-Giallorossi
Underdogs-XXSports B.C
Villagers-KOSKINOU City
Ρεπό:ΑΕΝ Αφάντου

Β’όμιλος-4η αγωνιστική(14-15/1):

Diamonds by Army gate-Crows
Fake Warriors by Σταυρός Καλυθιών-Sin dream
Villanova City-ΟΕΕ
Ηρακλής Μαριτσών-Δωριέας Νεοχωρίου

Α’ όμιλος-5η αγωνιστική(21-22/1):

KOSKINOU City-XXSports B.C
Giallorossi-Villagers
Δωριείτες-Underdogs
ΑΕΝ Αφάντου-Epavlis B.C
Ρεπό:Hermes Electroinvest

Β’ όμιλος-5η αγωνιστική(28-29/1):

Δωριέας Νεοχωρίου-Diamonds by Army gate
ΟΕΕ-Ηρακλής Μαριτσών
Sin dream-Villanova City
Crows-Fake Warriors by Σταυρός

Α’ όμιλος-6η αγωνιστική(4-5/2):

Epavlis B.C-Hermes Electroinvest
Villagers-ΑΕΝ Αφάντου
XXSports B.C-Δωριείτες
Giallorossi-KOSKINOU City
Ρεπό:Underdogs

Β’ όμιλος-6η αγωνιστική(11-12/2):

Diamonds by Army gate-Fake Warriors by Σταυρός
Villanova City-Crows
Ηρακλής Μαριτσών-Sin dream
Δωριέας Νεοχωρίου-ΟΕΕ

Α’ όμιλος-7η αγωνιστική(18-19/2):

Hermes Electroinvest-Villagers
Underdogs-Epavlis B.C
Δωριείτες-KOSKINOU City
ΑΕΝ Αφάντου-Giallorossi
Ρεπό:XXSports B.C

Β’ όμιλος-7η αγωνιστική(25-26/2):

ΟΕΕ-Diamonds by Army gate
Sin dream-Δωριέας Νεοχωρίου
Crows-Ηρακλής Μαριτσών
Fake Warriors by Σταυρός-Villanova City

Α’ όμιλος-8η αγωνιστική(4-5/3):

KOSKINOU City-ΑΕΝ Αφάντου
Villagers-Underdogs
XXSports B.C-Epavlis B.C
Giallorossi-Hermes Electroinvest
Ρεπό:Δωριείτες

Α’ όμιλος-9η αγωνιστική(11-12/3):

Epavlis B.C-Δωριείτες
Underdogs-Giallorossi
ΧXsports B.C-Villagers
ΑΕΝ Αφάντου-Hermes Electroinvest
Ρεπό:KOSKINOU City

Play offs-Α’ φάση(18-19/3):

4 αγώνες

Play offs-Β’ φάση(25-26/3):

4 αγώνες

Προημιτελικοί(1-2/4):

4 αγώνες για τη φάση των 8

Αγώνες κατάταξης-Ημιτελικοί(8-9/4):

-Αγώνας κατάταξης(Θέσεις 7-8)
-Αγώνας κατάταξης(Θέσεις 5-6)
-Α’ ημιτελικός
-Β’ ημιτελικός

Κυριακή 16/4-ΠΑΣΧΑ

Τελική φάση(Κυριακή 23/4):

-Μικρός τελικός
-Μεγάλος τελικός

 

Διαβάστε επίσης:

Επικαιρότητα

Ελεύθερη Πένα

Αθλητικά Νέα

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments