Το νέο πρόγραμμα στο τοπικό

0
dorieas elpida2

Ανακοινώθηκε από την Τοπική Επιτροπή Δωδεκανήσου το νέο πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ. Ειδικότερα:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

20:30

 

ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΙΑΛΥΣΟΣ

Π

29/10/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΘΙΕΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

11:00

 

                       ΣΥΜΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ                                                                     

    Α

30/10/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                                                                                         

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΣΥΜΗ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

15:30

 

ΣΥΜΗ – ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

Π

30/10/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΣΥΜΗ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

17:00

 

                  ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ                                               

Π 

 

 

 

30/10/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                        

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΔΙΑΓΟΡΑ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

19:00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΙΒΙΣΚΟΣ

Γ

30/10/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                             

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΔΙΑΓΟΡΑ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

21:00

 

ΙΑΛΥΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Α

30/10/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΙΑΛΥΣΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

 

ΩΡΑ

21/10/2016

 

ΗΛΙΟΣ – ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

Α

31/10/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΙΑΛΥΣΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ

 

 

              

 

 

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                     

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

 

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ

 

 

 

 

 

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

 

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

17:00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ 2000 – ΦΟΙΒΟΣ

Α

29/10/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

19:00

 

                    ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ – Ε.Α.ΚΑ.                  

Α

29/10/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                                                    

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

11:00

 

              ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ                                

ΠΑΜ

30/10/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                  

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΛΕΡΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

17:00

 

ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

Γ

30/10/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ