Το νέο πρόγραμμα στο τοπικό μπάσκετ

0
dorieas ialisos

Ανακοινώθηκε το νέο πρόγραμμα των αγώνων στο τοπικό πρωτάθλημα μπάσκετ. Συγκεκριμένα, θα παίξουν:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

17:00

 

ΚΟΛΟΣΣΟΣ – ΚΥΜΗ

Α

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                  Α1  ΕΘΝΙΚΗ

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

18:00

 

                        ΙΒΙΣΚΟΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                      

    Γ

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                                                                                         

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΘΙΕΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

20:00

 

ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΕΛΠΙΣ

Α

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΘΙΕΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

20:00

 

                     ΚΟΛΟΣΣΟΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ                                                

Π 

 

 

 

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                        

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

21:15

 

ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Π

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                            

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

12:00

 

ΣΥΜΗ – ΙΑΛΥΣΟΣ

Α

27/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΣΥΜΗ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

14:00

 

ΣΥΜΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ

Π

27/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΣΥΜΗ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

21:15

 

ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ               

Α

27/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                     

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ

 

 

 

 

 

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

 

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της ΤΕ ΕΟΚ ΔΩΔ/ΣΟΥ σύμφωνα με το άρθρο 8 του Ν.3207/24-12-03.

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΣ

ΑΡΙΘ.

7

 

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:

 

                  

 

 

  

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

ΩΡΑ

18:00

 

ΞΑΝΘΟΣ – ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ

Κ

25/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΠΑΤΜΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

11:00

 

                    ΞΑΝΘΟΣ – ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ             

Ν

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                                                    

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΠΑΤΜΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

11:30

 

     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ                              

Π

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                  

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

13:30

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

Γ

26/11/2013

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

16:00

 

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2000

Κ

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                      

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

18:00

 

ΑΙΟΛΟΣ – Ε.Α.ΚΑ

Α

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

17:00

 

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ  ΠΕΝΤΕΛΗΣ

Α

27/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                    Γ’  ΕΘΝΙΚΗ

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

 

ΩΡΑ

19:30

 

ΗΡΑΚΛΗΣ 2000 – ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ

Α

28/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ

 

 

 

 

 

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

 

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

17:00

 

ΚΟΛΟΣΣΟΣ – ΚΥΜΗ

Α

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                  Α1  ΕΘΝΙΚΗ

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

18:00

 

                        ΙΒΙΣΚΟΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                      

    Γ

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                                                                                         

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΘΙΕΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

20:00

 

ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΕΛΠΙΣ

Α

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΘΙΕΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

20:00

 

                     ΚΟΛΟΣΣΟΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ                                                

Π 

 

 

 

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                        

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

21:15

 

ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Π

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                            

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

12:00

 

ΣΥΜΗ – ΙΑΛΥΣΟΣ

Α

27/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΣΥΜΗ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

14:00

 

ΣΥΜΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ

Π

27/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΣΥΜΗ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

21:15

 

ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ               

Α

27/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                     

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ

 

 

 

 

 

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

 

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της ΤΕ ΕΟΚ ΔΩΔ/ΣΟΥ σύμφωνα με το άρθρο 8 του Ν.3207/24-12-03.

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΣ

ΑΡΙΘ.

7

 

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:

 

                  

 

 

  

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

ΩΡΑ

18:00

 

ΞΑΝΘΟΣ – ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ

Κ

25/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΠΑΤΜΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

11:00

 

                    ΞΑΝΘΟΣ – ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ             

Ν

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                                                    

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΠΑΤΜΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

11:30

 

     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ                              

Π

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                  

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

13:30

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

Γ

26/11/2013

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

16:00

 

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2000

Κ

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                      

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

18:00

 

ΑΙΟΛΟΣ – Ε.Α.ΚΑ

Α

26/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

17:00

 

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ  ΠΕΝΤΕΛΗΣ

Α

27/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                    Γ’  ΕΘΝΙΚΗ

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

 

ΩΡΑ

19:30

 

ΗΡΑΚΛΗΣ 2000 – ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ

Α

28/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ

 

 

 

 

 

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

 

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″