Το νέο πρόγραμμα στο τοπικό μπάσκετ

0
SAM 0322

Ανακοινώθηκε από την Τοπική Επιτροπή Δωδεκανήσου, το νέο πρόγραμμα των αγώνων στο μπάσκετ. Αναλυτικά:

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

16:00

 

ΙΑΛΥΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΠΑΜ

5/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΙΑΛΥΣΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

17:00

 

                  ΚΟΛΟΣΣΟΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ                                                                

    Α

5/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                   Α1  ΕΘΝΙΚΗ                                                                                                                                   

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

18:00

 

ΕΛΠΙΣ – ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

Ε

5/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΡΕΜΑΣΤΗ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

20:00

 

                   ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ                                                

ΠΑΓ 

 

 

 

5/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                        

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΡΕΜΑΣΤΗ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

12:00

 

ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ

Ε

6/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                            

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΘΙΕΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

16:00

 

ΚΟΛΟΣΣΟΣ Α’ – ΙΑΛΥΣΟΣ Β’

ΠΑΜ

6/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

18:00

 

ΚΟΛΟΣΣΟΣ Β’ – ΕΛΠΙΣ

ΠΑΜ

6/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

19:00

 

ΙΑΛΥΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ                

Ε

6/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                     

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΙΑΛΥΣΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

19:30

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ

ΠΑΓ

6/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΔΙΑΓΟΡΑ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της ΤΕ ΕΟΚ ΔΩΔ/ΣΟΥ σύμφωνα με το άρθρο 8 του Ν.3207/24-12-03.

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΣ

ΑΡΙΘ.

4

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:

 

                  

 

 

  

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

10:00

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ε

5/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

12:00

 

           ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ                  

ΠΑΜ

5/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                                                    

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

12:30

 

                 ΞΑΝΘΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ                                  

Ν

5/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                   

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΠΑΤΜΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

14:00

 

Ε.Α.ΚΑ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΜ

5/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

17:00

 

ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ – Ε.Α.ΚΑ.

Ε

5/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                     

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΠΥΛΙ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

17:00

 

ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

Γ

5/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

19:00

 

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2000

ΠΑΓ

5/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

10:30

 

Ε.Α.ΚΑ. – ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ

ΠΑΓ

6/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

12:30

 

ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΑΓ

6/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

15:00

 

ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ

ΠΑΜ

6/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΠΥΛΙ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

17:00

 

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡ

Α

6/11/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                   Γ’  ΕΘΝΙΚΗ

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″