Τένις: Ολοκληρώθηκε το 5ο τουρνουά

0
tenis juniors2

Με τη συμμετοχή 5 ομίλων RHODES TENNIS ACADEMY,ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ,Κ-ΤΕΝΝΙΣ –ACADEMY,ΡΟΔΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ,ΕΥΚΛΗΣ και με τη συμμετοχή 105 παιδιών ολοκληρώθηκε το 5ο τουρνουά Νήσου Ρόδου στις εγκαταστάσεις του ομίλου RHODES TENNIS ACADEMY. H ακαδημία R.T.A ευχαριστεί όλα τα παιδιά για τους υπέροχους αγώνες που έδωσαν τους προπονητές και τους γονείς.
Τα αποτελέσματα:

 

RHODES TENNIS ACADEMY

                                                                                                                                       ΑΓΟΡΙΑ 12 -14 ΠΡΑΣΙΝΗ Μ

ΑΓΟΡΙΑ 8                                                                                                                      1ος ΜΑΝΑΚΗΣ Χ Κ.Τ.Α

1Ος ΚΑΠΝΟΥΛΑΣ Γ R.T.A                                                                                             2ος ΟΘΕΙΤΗΣ Γ Ρ.Ο.Α

2ος ΠΟΥΛΑΚΗΣ Σ Ρ.Ο.Α                                                                                               3ος ΜΠΙΛΛΗΡΗΣ Γ R.T.A

3ος ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Μ Ο.Α.Π                      ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10                                      4ος Χ’’ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΚΛΗΣ

4ος ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ Γ Ο.Α.Π                          1η ΒΑΡΔΕΛΗ Ε   Ρ.Ο.Α                             ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8                                                 2η ΓΕΝΗ Ν      Ο.Α.Π                                1η ΣΚΟΥΤΕΛΗ Σ Κ.Τ.Α

1η ΚΟΥΦΟΥ Μ R.T.A                                   ΑΓΟΡΙΑ 12                                              2η ΚΑΜΠΟΥΡΗ Γ Κ.Τ.Α

2η ΔΙΑΚΑΝΘΟΥ Ε Ο.Α.Π                            1ΠΑΡΙΣΣΗΣ Α R.T.A                              3η ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Σ Κ.Τ.

3η Χ’’ΒΑΣΙΛΗ Λ Ο.Α.Π                                2ος ΚΟΥΚΙΑΣ Γ Ο.Α.Π                               ΑΓΟΡΙΑ 14

4η ΚΟΕΒΑ Μ Ο.Α.ΑΠ                                  3ος ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Γ Κ.ΤΑ                      1ος ΠΑΡΙΣΣΗΣ Ε R.T.A

ΑΓΟΡΙΑ 10 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΠΑΛΑ                  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12                                     2ος ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Γ Κ.Τ.Α

1ος ΠΥΘΑΡΟΥΛΗΣ Ε R.T.A                            1η ΚΩΣΤΑ-ΦΩΤΗ Α R.T.A                   3ος ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ.Π Ο.Α.Π

2ος ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β R.T.A                               2η ΓΕΝΗ Α Ο.Α.Π                                  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16

3ος ΠΟΥΛΑΚΗΣ Σ  Ρ.Ο.Α                                3η Π’’ΔΗΜΗΤΡΗ Π R.T.A               1η ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ.Θ Κ.Τ.Α

4ος ΛΑΝΔΡΟΥ Φ ΕΥΚΛΗΣ                               4η Π’’ΔΟΠΠΟΥΛΟΥ Β  Ρ.Ο.Α          2η Π’’ΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ Ρ.Ο.Α

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΠΟΤΟΛΑΛΙ ΜΠΑΛΑ               ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12-14 ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ  3η ΜΠΟΤΣΗ Θ Ρ.Ο.Α

1η ΤΣΟΛΗ Φ R.T.A                                       1η ΠΗΔΙΑΚΗ Α R.T.A                           3η ΚΑΜΠΟΛΗ Ε Ρ.Ο.Α

2η Χ’’ΒΑΣΙΛΗ Ε Ο.Α.Π                                  2η ΒΛΑΧΟΥ Ε Ρ.Ο.Α                                       ΑΓΟΡΙΑ 16

3η ΝΤΟΒΕΛΟΥ Δ R.T.A                              3η Π’’ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Β Ο.Α.Π                        1ος ΜΠΙΛΗΣ Θ Ρ.Ο.Α

4η ΜΥΡΙΣΙΩΤΗ Μ R.T.A                              4η ΖΟΓΚΑ Χ Ο.Α.Π                                             2ος ΚΟΥΚΙΑΣ Σ Ο.Α.Π

                                                                                                               3ος ΖΙΩΓΟΣ Κ Ρ.Ο.Α/3ος ΝΤΑΛΙΑΣ Ν Ρ.Ο.Α

       

ΑΓΟΡΙΑ 10

1ος Χ’’ΚΥΡΙΑΖΗΣ Λ ΕΥΚΛΗΣ

2ος ΠΑΝΑΓΟΣ Η  Ρ.Ο.Α  

3ος ΤΣΙΓΑΡΟΣ Γ Ρ.Ο.Α

4ος ΛΟΥΙΖΙΔΗΣ Μ Ρ.Ο.Α