Τα αποτελέσματα του Σχολικού Πρωταθλήματος Ανωμάλου Δρόμου

0
stivos

Με αγωνιστική και οργανωτική επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη στο «Καλλιπάτειρα» το Δωδεκανησιακό Σχολικό Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου για το σχολικό έτος 2010-11.
Στους αγώνες έλαβαν μέρος οι καλύτεροι αθλητές και αθλήτριες από τα Γυμνάσια και Λύκεια της Δωδεκανήσου, με τα αποτελέσματα να έχουν ως εξής:
ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
Χρήστος Πούλλης  15.54  ΓΕΛ Σορωνής
Αντώνης Κετσές  16.26  1ο  ΓΕΛ Ρόδου
Παναγιώτης Σηφάκης  16.47  1ο  ΓΕΛ Ρόδου
Κων/νος Πολίτης  17.06  ΓΕΛ Αντιμάχειας Κω
Θεόφιλος Καλούδης  17.11  2ο  ΓΕΛ Κω
Νικόλαος Παγώνης  18.50  1ο  ΓΕΛ Ρόδου
Λουκάς Χουρδάς  ΕΓΚΑΤ  Λ.Τ  Γενναδίου
Κων/νος Φελουζής  ΕΓΚΑΤ  ΕΠΑΛ Καρπάθου

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΟΥ
Μαρία Ζωγραφάκη  12.03  1ο  ΓΕΛ Καλύμνου
Παρασκευή Ραφτόπουλου  12.35  1ο  ΓΕΛ Ρόδου
Δικαία Αθανασάκη  13.03  ΓΕΛ Κρεμαστής
Βικτωρία Γούναρη  13.31  1ο  ΓΕΛ Κω
Ραλία Νέσκε  13.34  1ο  ΓΕΛ Κω
Δήμητρα Βασιλώτου  14.07  1ο  ΓΕΛ Ρόδου
Κατερίνα Αλεξίου  14.20  2ο  ΓΕΛ Ρόδου

ΑΓΟΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
Γεώργιος Βελώνης  11.46  3ο  Γ/ΣΙΟ Καλύμνου
Σταμάτης Παπαθανασίου  12.05  Μουσικό Γυμνάσιο
Κων/νος Χατζησάββας  12.30  Γυμνάσιο Παραδεισίου
Εμμανουήλ Σπανός  12.37  Γυμνάσιο Πηγαδίων
Ιωάννης Μαριέτος  12.51  Γυμνάσιο Σορωνής
Παναγιώτης Βολονάκης  13.01  Μουσικό Γυμνάσιο
Γεώργιος Αποσπόρης  13.41  Γυμνάσιο Ζηπαρίου
Κων/νος Κοσκινιώτης  13.43  6ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Χριστόφορος Τσίγκος  13.44  Μουσικό Γυμνάσιο
Άγγελος Καλαφατάς  13.55  Γυμνάσιο Παραδεισίου
Σταμάτης Πελεκάνος  14.06  5ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Εμμανουήλ Καρατζιάς  14.16  6ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Μανώλης Ισκάς  14.19  4ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Δημήτριος Καφετζής  14.25  Γ/ΣΙΟ Καλυθιών
Παύλος Παρασκευάς  14.34  5ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Βασίλης Παπακωνσταντίνου  14.59  Μουσικό Γυμνάσιο
Αλέξανδρος Καραντζιάς  15.29  6ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Μιχάλης Μοσχούς  15.30  Γ/ΣΙΟ Αφάντου
Χαράλαμπος Χατζηρήγας  15.32  Γυμνάσιο Παραδεισίου
Περικλής Ζερβανός  15.47  6ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Γεώργιςο Τουλιόπουλος  15.51  3ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Μιχάλης Στρατάκης  15.55  2ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Γεώργιος Παρασκευάς  16.00  1ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Χρήστος Μωραΐτης  16.15  Μουσικό Γυμνάσιο
Εμμανουήλ Παπαπαύλου  16.16  6ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Σωκράτης Κασιώτης  16.26  Γ/ΣΙΟ Αφάντου
Δημήτρης Διακοπαναγιώτης  16.27  Γ/ΣΙΟ Χάλκης
Μανώλης Χαλκίτης  16.54  4ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Αρίσταρχος Σιδηρόπουλος  17.07  6ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Ραφαήλ-Δημήτρης Βόγδος  17.08  Γ/ΣΙΟ Καλυθιών
Φραντσέσκο Ζέκια  17.37  Γ/ΣΙΟ Καλυθιών
Ιωάννης Μαυρικάκης  17.50  Μουσικό Γυμνάσιο
Ευάγγελος Κατραμάδος  17.54  2ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Ναζίρ Εκιζλέρ  17.55  2ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Παναγιώτης Γεωργακόπουλος  18.28  5ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Χρήστος-Ελευθέριος Καμπούρης  ΕΓΚΑΤ  Γ/ΣΙΟ Καλυθιών

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
Θέμις Σισαλούη  8.43.7  1ο  Γ/ΣΙΟ Καλύμνου
Παρασκευή Τσακούδη  8.55.7  Γ/ΣΙΟ Κρεμαστής
Μαρία Φράγκου  9.12.9  Γυμνάσιο Πηγαδίων
Άννα-Μαρία Βαρνά  9.21.4  2ο  Γ/ΣΙΟ Λέρου
Ειρήνη Θεμελίνα  9.22.15  1ο Γ/ΣΙΟ Κω
Ιωάννα Κεληγιαννάκη  9.40.9  Γ/ΣΙΟ Ιαλυσού
Ειρήνη Χατζηκωνσταντίνου  9.60.0  Μουσικό Γυμνάσιο
Δέσποινα Αρβανιτάκη  10.28.0  1ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Μαριέτα Χατζηκαντή  10.45.0  Γυμνάσιο Παραδεισίου
Αικατερίνη Τζανουδάκη  11.07.0  Γυμνάσιο Παραδεισίου
Χρυσάνθη Παγωνάκη  11.09.0  3ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Δικαία Καφενζάκη  11.33.0  Γυμνάσιο Παραδεισίου
Χαρίκλεια Στραντζοπούλου  11.38.0  Γ/ΣΙΟ Αφάντου
Δήμητρα Χριοστόπουλου  12.04.0  Μουσικό Γυμνάσιο
Άννα Διάκου  12.09.0  Γ/ΣΙΟ Αφάντου
Μιγκένα Λάλα  12.20.0  Γ/ΣΙΟ Χάλκης
Αλεξία Αντωνιάδου  12.21.0  6ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Λιντ-Ελένη Χρύσαλου  12.36.0  Μουσικό Γυμνάσιο
Ευδοκία Πόκκια  14.31.0  6ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Κατερίνα Πατρού  15.18.0  Γ/ΣΙΟ Χάλκης
Σοφία Αλειφέρη  15.44.0  6ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Αλίκη Γλυκοφρύδη  15.51.0  6ο  Γ/ΣΙΟ Ρόδου
Χριστίνα Βούλγαρη  15.00.0 Γ/ΣΙΟ Ιαλυσού
Σοφία Καλούδη  15.20.0  Γ/ΣΙΟ Χάλκης