Τα αποτελέσματα του 3ου Πανδωδεκανησιακού

1
pandodekanisiako3 fasi

Ανακοινώθηκαν και επίσημα όλα τα αποτελέσματα του 3ου τουρνουά του Πανδωδεκανησιακού πρωταθλήματος beach volley που διοργάνωσε η Τοπική Επιτροπή Δωδεκανήσου σε συνεργασία με την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου στις εγκαταστάσεις του Δημοτικού Αθλητικού Κέντρου Καλλιπάτειρα. Ήταν το προτελευταίο τουρνουά του φετινού Πανδωδεκανησιακού πρωταθλήματος και το παρακολούθησε για μια ακόμα φορά αρκετός κόσμος. Αναλυτικά, οι αρχικές λίστες, τα αποτελέσματα και η τελική κατάταξη σε άνδρες και γυναίκες είναι:

Γυναίκες

Αρχική Λίστα:

Θέση

Ομάδες
Αθλήτρια 1/Αθλήτρια 2

Βαθμοί

1

Αμορανιτη Ελ. / Δικαστοπουλου

360

2

Ευαγγελίδου / Ντμίτριεβα

300

3

Αγγελή / Αμορανίτη Ν.

300

4

Βομβύλα / Σφυρίου

260

5

Μαθιουδάκη / Τσαγγαράκη

180

6

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη

150

7

Καρυδάκη / Χανιωτάκη

100

8

Κώτη / Παρασκευά

0

 

Αποτελέσματα:

Ομάδα 1

vs

Ομάδα 2

Αποτέλεσμα

Αμορανιτη Ελ. / Δικαστοπουλου

vs

Κώτη / Παρασκευά

2

0

21-13,21-19

Μαθιουδάκη / Τσαγγαράκη

vs

Βομβύλα / Σφυρίου

0

2

5-21,11-21

Αγγελή / Αμορανίτη Ν.

vs

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη

1

2

21-14,16-21,3-15

Καρυδάκη / Χανιωτάκη

vs

Ευαγγελίδου / Ντμίτριεβα

1

2

21-18,10-21,12-15

Αμορανιτη Ελ. / Δικαστοπουλου

vs

Βομβύλα / Σφυρίου

2

1

21-18,18-21,15-10

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη

vs

Ευαγγελίδου / Ντμίτριεβα

1

2

15-21,21-18,9-15

Κώτη / Παρασκευά

vs

Μαθιουδάκη / Τσαγγαράκη

1

2

19-21,21-16,7-15

Αγγελή / Αμορανίτη Ν.

vs

Καρυδάκη / Χανιωτάκη

2

0

21-19,21-6

Μαθιουδάκη / Τσαγγαράκη

vs

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη

0

2

21-23,21-18,16-18

Αγγελή / Αμορανίτη Ν.

vs

Βομβύλα / Σφυρίου

0

2

7-21,9-21

Αμορανιτη Ελ. / Δικαστοπουλου

vs

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη

2

0

21-8,21-9

Ευαγγελίδου / Ντμίτριεβα

vs

Βομβύλα / Σφυρίου

0

2

α.α.

Αμορανιτη Ελ. / Δικαστοπουλου

vs

Βομβύλα / Σφυρίου

0

2

17-21,13-21

 

Τελική Κατάταξη:

Κατάταξη

Ομάδες

Βαθμοί Ομάδας

Βαθμοί Αθλητή

1

Βομβύλα / Σφυρίου

200

100

2

Αμορανιτη Ελ. / Δικαστοπουλου

180

90

3

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη

160

80

3

Ευαγγελίδου / Ντμίτριεβα

160

80

5

Μαθιουδάκη / Τσαγγαράκη

140

70

5

Αγγελή / Αμορανίτη Ν.

140

70

7

Κώτη / Παρασκευά

120

60

7

Καρυδάκη / Χανιωτάκη

120

60

9

Βασιλοπούλου / Δεληγιωργη

100

50

9

Καραμούζη / Τοτόνη Κ

100

50

11

Γκίκα / Κουφομανώλη

80

40

11

Γιαλλουράκη / Τοτόνι

80

40

 

 

 

Ανδρες:

Αρχική Λίστα

Θέση

Ομάδα

Βαθμοί

1

Καρπαθάκης / Μακρής

380

2

Γκένοφ / Ρουσέττος

330

3

Γιώτης / Φλεβάρης

280

4

Κοτίτσας / Μαυράκης

280

5

Ορμενάι / Χειμωνέττος

250

6

Δεληγιώργης / Δεληγιώργης

200

7

Γιακουμάρος / Χαριστής

180

8

Δικαστόπουλος / Χατζηγεωργίου

160

9

Αλεξίου / Γεράκης

160

10

Μεϊτανής / Παπαστάμος

150

11

Γαμβρέλης / Χατζηνικολάου

70

12

Δροσάκης / Καρύδας

0

 

Αποτελέσματα:

Ομάδα 1

Ομάδα 2

Αποτέλεσμα

Δικαστόπουλος / Χατζηγεωργίου

Αλεξίου / Γεράκης

2

<->

0

21-10,21-11

Ορμενάι / Χειμωνέττος

Δροσάκης / Καρύδας

0

<->

2

18-21,19-21

Δεληγιώργης / Δεληγιώργης

Γαμβρέλης / Χατζηνικολάου

0

<->

2

7-21,5-21

Γιακουμάρος / Χαριστής

Μεϊτανής / Παπαστάμος

2

<->

1

21-17,19-21,15-13

Καρπαθάκης / Μακρής

Δικαστόπουλος / Χατζηγεωργίου

2

<->

0

21-15,21-17

Κοτίτσας / Μαυράκης

Δροσάκης / Καρύδας

0

<->

2

15-21,12-21

Γιώτης / Φλεβάρης

Γαμβρέλης / Χατζηνικολάου

0

<->

2

8-21,19-21

Γκένοφ / Ρουσέττος

Γιακουμάρος / Χαριστής

2

<->

0

21-15,21-9

Μεϊτανής / Παπαστάμος

Δικαστόπουλος / Χατζηγεωργίου

0

<->

2

18-21,14-21

Δεληγιώργης / Δεληγιώργης

Κοτίτσας / Μαυράκης

0

<->

2

14-21,18-21

Ορμενάι / Χειμωνέττος

Γιώτης / Φλεβάρης

0

<->

2

19-21,16-21

Αλεξίου / Γεράκης

Γιακουμάρος / Χαριστής

1

<->

2

21-16,18-21,13-15

Καρπαθάκης / Μακρής

Δροσάκης / Καρύδας

2

<->

0

21-10,21-18

Γαμβρέλης / Χατζηνικολάου

Γκένοφ / Ρουσέττος

0

<->

2

19-21,17-21

Δικαστόπουλος / Χατζηγεωργίου

Κοτίτσας / Μαυράκης

2

<->

0

21-13,21-14

Γιώτης / Φλεβάρης

Γιακουμάρος / Χαριστής

2

<->

0

21-7,21-14

Δικαστόπουλος / Χατζηγεωργίου

Γαμβρέλης / Χατζηνικολάου

0

<->

2

16-21,18-21

Γιώτης / Φλεβάρης

Δροσάκης / Καρύδας

2

<->

0

21-13,21-14

Καρπαθάκης / Μακρής

Γαμβρέλης / Χατζηνικολάου

2

<->

0

21-15,21-13

Γκένοφ / Ρουσέττος

Γιώτης / Φλεβάρης

2

<->

0

21-11,21-15

Καρπαθάκης / Μακρής

Γκένοφ / Ρουσέττος

2

<->

1

18-21,21-08,15-10

 

Τελική Κατάταξη:

Κατάταξη

Ομάδες

Βαθμοί Ομάδας

Βαθμοί Αθλητή

1

Καρπαθάκης / Μακρής

200

100

2

Γκένοφ / Ρουσέττος

180

90

3

Γαμβρέλης / Χατζηνικολάου

160

80

3

Γιώτης / Φλεβάρης

160

80

5

Δροσάκης / Καρύδας

140

70

5

Δικαστόπουλος / Χατζηγεωργίου

140

70

7

Κοτίτσας / Μαυράκης

120

60

7

Γιακουμάρος / Χαριστής

120

60

9

Μεϊτανής / Παπαστάμος

100

50

9

Δεληγιώργης / Δεληγιώργης

100

50

9

Ορμενάι / Χειμωνέττος

100

50

9

Αλεξίου / Γεράκης

100

50

13

Βούλκα / Γκλάρας

80

40

13

Σαρικάς / Χατζημανώλης

80

40

15

Σιμελιτίδης / Τζιώλας

60

30

15

Διακομιχάλης / Πρεσβύρης

60

30

1 ΣΧΟΛΙΟ