Τα αποτελέσματα των Αιγαιοπελαγίτικων

0
stivos_kopeles

   

Η ΕΑΣ/ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου ανακοίνωσε τα αποτελέσματα των 23ων Αιγαιοπελαγίτικων Αγώνων Στίβου που ολοκληρώθηκαν το βράδυ της Κυριακής στο αθλητικό κέντρ “Καλλιπάτειρα”. Τ α αποτελέσματα έχουν ως εξής:
1500Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 4.55.53
ΣΙΑΧΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑ 93 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 5.29.16
ΝΟΥΡΤΣΕ ΕΡΓΚΙΣΑ 94 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 5.36.20
ΒΟΥΚΑΤΑ ΒΑΪΑ 94 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5.38.56
ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ 94 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 6.09.83
ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΑΝΝΑ 94 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6.40.58
200Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   
ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 94 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 27.96
ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 94 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 28.21
ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 93 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 28.32
ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 94 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 29.18
ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 94 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 29.91
ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 94 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 30.18
ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜ 30.25
ΠΕΤΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΟ ΣΥΜΗΣ 32.41
ΔΙΑΚΟΛΟΥΚΑ ΘΕΩΝΗ 93 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 34.17
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ  95 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ DNS
1500Μ ΠΑΙΔΩΝ   
ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.48.11
ΚΕΤΣΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 94 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 4.52.71
ΠΕΔΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 94 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 5.11.40
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 93 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 5.15.43
ΚΙΝΔΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔ. 5.18.45
ΚΙΝΔΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 94 ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔ. 5.31.46
200Μ ΠΑΙΔΩΝ   
ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 93 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 23.16
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 23.76
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ 94 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 23.81
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ 93 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 24.45
ΣΑΛΤΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 94 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 24.52
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜ 25.50
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 94 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 25.93
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 94 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 26.27
ΝΕΜΠΙΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ 94 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 26.38
ΑΘΥΜΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 94 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 26.55
ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 94 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 32.49
ΠΑΓΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ ΑΚΥΡ
ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ   
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 94 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13.97
ΑΠΠΑΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 93 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 13.67
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 94 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 12.84
ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 94 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12.72
ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 93 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.70
ΤΖΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ 93 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10.84
ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 10.13
ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 95 ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ ΑΣ 9.41
ΧΟΥΡΔΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 94 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 8.98
ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 93 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ ΑΚΥΡ
100Μ ΑΝΔΡΩΝ   
ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 93 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10.95
ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 83 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11.08
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΟΣ 92 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.26
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 83 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 11.67
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 89 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.76
ΧΑΒΙΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 83 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11.82
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 85 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.86
ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 83 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.97
ΚΟΡΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 90 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12.30
ΑΘΥΜΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 94 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 12.67
ΠΑΓΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 13.13
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 89 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 13.55
3000Μ ΑΝΔΡΩΝ   
ΒΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 88 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.30.85
ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 90 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.49.19
ΣΤΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΗΣ 92 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9.54.18
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ  80 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 10.00.53
ΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 10.20.13
ΣΑΡΑΊΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 81 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.40.17
ΚΑΚΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 11.22.12
ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 11.30.16
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.06.71
ΚΑΙΜΑΚΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 79 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 12.14.64
400ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ    
ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 56.30
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 92 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 58.56
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 89 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 61.53
ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 83 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 62.70
ΚΑΛΑΊΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 93 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 64.45
ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΙΓΝΑΤΗΣ 93 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 64.70
ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 85 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 66.38
ΚΟΡΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 85 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 67.19
400Μ ΑΝΔΡΩΝ   
ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 87 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 52.23
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΟΣ 92 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 53.17
ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 54.65
ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 80 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 55.55
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 88 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 56.16
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 86 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 57.99
ΚΟΡΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 60.13
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 84 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 63.88
800Μ ΑΝΔΡΩΝ   
ΒΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 88 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1.58.24
ΣΤΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΗΣ 92 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.05.17
ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 83 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 2.05.69
ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 90 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 2.10.48
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ 93 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.11.00
ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 85 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 2.16.31
ΣΟΛΙΝΤΑΡΑΚΗ ΑΛΙ 86 Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2.17.34
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ  80 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 2.22.93
ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ   
ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 89 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 65.80
ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 77 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 55.94
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ 88 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 53.90
ΑΠΠΑΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 93 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 49.18
ΤΖΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ 93 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 48.60
ΜΠΑΡΟΥΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 88 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 47.68
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 84 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 47.50
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 88 ΑΠΣ Ο ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 42.41
ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 92 ΑΠΣ Ο ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 34.70
ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΚΥΡΟΣ
ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ   
ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 74 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 44.61
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 68 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜ 41.53
ΣΜΑΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 87 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 40.40
ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 70 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 40.27
ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΡΙΤΣΑΡΝΤ 91 ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ 37.10
ΜΠΑΡΟΥΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 88 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 34.83
ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 52 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 31.10
ΚΟΤΣΚΑ ΜΑΡΙΟΣ 92 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 28.78
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ   
ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ  ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 7.68
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 6.78
ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 76 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 6.56
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 87 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 6.52
ΒΑΡΒΙΑΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 83 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 6.25
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 94 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ. 5.72
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4.90
ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ   
ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 70 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 15.55
ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 74 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 13.80
ΣΜΑΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 87 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.96
ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΡΙΤΣΑΡΝΤ 91 ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ 12.50
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 68 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜ 12.30
ΚΟΤΣΚΑ ΜΑΡΙΟΣ 91 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.27
ΤΟΜΑΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 77 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 11.94
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 88 ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 6.70
ΥΨΟΣ   
ΤΣΟΥΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 78 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1.90
ΒΑΡΒΙΑΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 83 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1.85
ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΙΓΝΑΤΗΣ 93 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 1.80
ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 89 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1.75
ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 94 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 1.75
ΧΟΤΖΑΊ ΜΑΡΙΓΛΕΝ 95 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 1.70
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 92 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1.70
ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 95 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 1.60
ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 96 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1.60
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 96 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 1.60
 4Χ100Μ 
  ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 44.31
  ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 44.86
  ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 46.88
  ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 47.07
  ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 47.83
  ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΚΥΡΟΣ
  ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ ΑΚΥΡΟ
100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
ΜΑΝΙΑ ΑΝΝΑ 89 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13.13
ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 90 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 13.16
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 76 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 13.21
ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 93 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13.27
ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 94 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 13.45
ΚΛΟΥΒΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 94 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.94
ΖΑΒΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΤΡΙΑΝΤ 94 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜ 14.14
ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 92 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 14.14
ΞΥΠΠΑ ΣΟΦΙΑ 94 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 14.39
ΧΙΝΤΗΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 92 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 14.58
3000Μ ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
ΠΑΓΙΔΑ ΕΛΕΝΗ 92 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 16.21.03
ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΝΤΑΝΙΕΛΑ 94 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 16.21.62
ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 95 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 17.53.71
ΒΕΡΩΝΗ ΜΑΡΙΝΕΛΑ 97 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 19.09.21
ΝΟΥΡΤΣΕ ΕΡΓΚΙΣΑ 94 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 20.29.20
3000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 98 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 10.25.62
ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΕΝΕΡΕΤΑ 92 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 11.53.06
ΚΟΡΦΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 92 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12.35.28
ΠΑΓΙΔΑ ΕΛΕΝΗ 92 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 13.02.05
ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 89 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13.16.24
400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
ΜΑΝΙΑ ΑΝΝΑ 89 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 59.66
ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 94 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 61.95
ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 94 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 62.61
ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 92 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 64.80
800Μ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2.21.51
ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 89 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 2.28.13
ΣΙΑΧΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑ 93 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 2.28.83
ΚΟΡΦΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 92 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 2.35.10
ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΕΝΕΡΕΤΑ 92 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 2.39.25
ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
ΚΑΡΣΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ 88 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜ 42.84
ΤΣΑΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 91 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 39.28
ΜΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 94 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 28.13
ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ 96 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 28.12
ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜ 27.96
ΠΡΩΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 93 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 25.84
ΧΑΤΖΗΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 95 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜ 22.00
ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΙΑΚΩΝ   
ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 34.07
ΚΑΤΣΙΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 95 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 33.00
ΜΠΟΥΖΟ ΑΝΝΑ 95 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 31.46
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 92 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 27.20
ΧΑΤΖΗΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 95 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜ 20.78
ΠΕΤΡΟΥ ΒΙΒΙΑΝΑ 96 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 15.15
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 90 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 5.21
ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 94 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 5.20
ΜΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 94 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.85
ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 92 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4.77
ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 94 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.74
ΚΑΤΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 88 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 4.63
ΧΙΝΤΗΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 92 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 4.59
ΖΑΒΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 4.23
ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 11.52
ΣΚΟΥΜΠΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 89 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 10.52
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 92 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 9.87
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ  ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 9.00
ΑΓΙΑΣΜΑΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 80 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8.27
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 7.22
ΤΣΑΜΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 94 ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ ΑΣ 7.02
ΤΣΑΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 91 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 ΑΚΥΡΗ
ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 85 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΚΥΡΗ
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ-ΑΝΝΑ 96 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 1.55
ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 94 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 1.50
ΜΑΡΚΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 97 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1.40
ΠΑΓΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 96 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 1.30
ΠΡΩΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 93 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.30
ΠΙΤΥΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.25
ΛΕΚΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 97 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ 1.15
ΚΡΑΣΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦ. 88 Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΚΥΡΗ
   
  4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
  ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 53.1
  ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 53.4
  ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 55.3
  ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 57
1000Μ ΠΠ Α   
ΚΙΚΟΥΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ 95 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 2.52.84
ΜΕΣΣΗΝΕΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 95 ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ 2.55.42
ΜΠΟΣΛΥ ΡΑΙΑΝ 95 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝ 2.58.81
ΜΟΥΓΚΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 96 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 3.00.57
ΚΑΡΟΥΑΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3.05.06
ΓΙΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 96 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3.05.22
ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 96 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 3.07.18
ΚΡΕΜΕΡ ΟΙΣΙΝ 96 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝ 3.22.77
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 96 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.32.20
ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ 3.42.30
ΡΟΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.51.68
ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 95 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 3.55.69
300Μ ΠΠ Α   
ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 95 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 38.41
ΚΑΛΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 95 ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ 40.86
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 95 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 41.05
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 41.80
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 42.65
ΕΛΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 43.08
ΙΣΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 96 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 43.22
ΓΚΟΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 96 ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ 43.25
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 96 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 43.52
ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 95 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 43.71
ΣΑΓΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 96 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 43.96
ΧΥΣΕΝΑΓ ΕΝΤΡΗΤ 95 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 44.08
ΜΑΡΚΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 95 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 44.69
ΑΣΗΜΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 95 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 44.82
ΚΟΣΚΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 48.20
80Μ ΠΠ Α   
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 9.42
ΧΑΣΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 95 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ  9.76
ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 95 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 9.77
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 96 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 9.85
ΣΤΡΟΥΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 95 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 9.90
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9.92
ΚΟΛΙΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 95 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 10.22
ΧΟΥΡΔΑΣ ΗΛΙΑΣ 96 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 10.35
ΚΟΥΣΝΕΤΣΟΒ ΜΑΞΙΜ 95 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 10.52
ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 95 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 10.52
ΑΤΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 96 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.76
ΚΑΡΑΚΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 96 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.84
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 96 ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ 11.90
ΚΟΡΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 95 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ ΑΚΥΡΟΣ
ΜΗΚΟΣ ΠΠ Α   
ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 95 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 6.39
ΜΠΙΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 96 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 6.22
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 6.04
ΧΙΣΕΝΑΡ ΕΝΤΡΗ 95 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 5.93
ΜΑΥΡΟΛΑΜΠΑΔΟΣ ΠΑΝ 95 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 5.74
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 5.64
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜ 5.51
ΕΛΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 5.51
ΧΑΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡΕ 96 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ 5.38
ΚΑΛΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 95 ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ 5.37
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5.37
ΣΤΡΟΥΒΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 95 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 5.31
ΧΟΥΡΔΑΣ ΗΛΙΑΣ 96 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 5.27
ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΣΗΦ 95 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 5.27
ΓΚΟΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 96 ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ 4.86
ΚΟΛΙΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 95 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 4.83
ΤΡΑΧΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.69
ΚΟΡΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 95 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.64
ΑΤΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 96 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.53
ΖΑΦΕΙΡΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 97 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 4.08
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4.00
ΣΦΑΙΡΑ ΠΠ Α   
ΠΕΤΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 95 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 15.40
ΖΑΝΝΙΚΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 95 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 13.75
ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 95 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 13.09
ΣΑΜΑΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 95 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 12.90
ΜΑΡΚΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 95 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.49
ΠΙΧΙΒΕ ΔΕΛΟΥΔΗΣ 95 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 11.02
ΧΑΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡΕ 96 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ 10.55
ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 95 ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ 10.44
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 96 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.38
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.03
ΤΡΑΧΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.64
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 96 ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ 9.54
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8.00
ΜΕΣΣΗΝΕΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 95 ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ 7
1000Μ ΠΚ Α   
ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΗ ΝΙΚΗ 95 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 3.22.53
ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 95 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ. 3.24.83
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 95 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 3.35.63
ΝΤΟΥΡΛΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 95 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3.39.22
ΚΑΛΑΤΖΗ ΝΙΚΗ 96 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ. 3.40.78
ΚΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 96 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 3.55.25
ΣΤΑΜΠΟΛΗ ΚΑΛΙΟΠΠΗ 95 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 ΕΓΚ
300Μ ΠΚ Α   
ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΔΕΒΟΡΑ 95 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 44.04
ΤΣΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 96 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 45.25
ΣΑΟΥ ΜΕΓΙΟΝΑ 95 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 47.85
ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 96 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 48.48
ΒΛΑΜΗ ΣΟΦΙΑ 95 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 50.63
ΠΙΤΥΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 52.00
ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 95 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 52.92
ΛΕΝΗ ΤΑΤΙΑΝΑ 95 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 53.62
80Μ ΠΚ Α   
ΛΙΤΣΟΛΑΡΙ ΤΖΟΑΝΝΑ 96 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.34
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΕΛΑΝΙ 95 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 10.77
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 96 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 11.10
ΛΟΓΓΙΟΥ ΑΝΝΑ 95 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 11.11
ΚΙΟΥΛΑΦΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 96 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 11.16
ΦΑΚΚΑ ΜΑΡΙΑ 95 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ. 11.18
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 97 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.30
ΑΥΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 96 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 11.50
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 96 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 11.51
ΤΖΟΥΜΑ ΕΙΡΗΝΗ 95 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.53
ΣΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 96 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 11.75
ΚΑΤΣΑΡΗ ΟΛΓΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ 95 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.77
ΜΑΝΤΑΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ  ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 11.95
ΘΑΝΑΣΗ ΡΕΤΖΙΝΑ 96 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 12.23
ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 95 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 12.60
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΜΥΡΤΩ 96 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 12.73
ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 96 ΑΟ ΣΥΜΗΣ 13.16
ΜΗΚΟΣ ΠΚ Α   
ΛΙΤΣΟΛΑΡΙ ΤΖΟΑΝΝΑ 96 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 5.35
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ  95 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 5.26
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 96 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 4.80
ΖΑΡΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 96 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 4.65
ΚΑΤΣΑΡΗ ΟΛΓΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ 95 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.58
ΒΛΑΜΗ ΣΟΦΙΑ 95 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 4.54
ΠΑΓΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 96 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4.45
ΧΑΛΑΒΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 95 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 4.44
ΤΖΟΥΜΑ ΕΙΡΗΝΗ 95 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.42
ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ 97 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.41
ΖΗΣΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.37
ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 97 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4.28
ΣΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 96 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4.23
ΑΥΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ  ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 4.15
ΛΕΝΗ ΤΑΤΙΑΝΑ 95 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.06
ΤΡΑΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 95 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 3.97
ΑΣΒΕΣΤΑ ΗΛΙΑΝΑ 95 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 3.89
ΓΚΙΖΑ ΜΙΑΝΝΑ  ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 3.76
ΚΑΤΡΗ ΚΥΡΑΝΝΑ 96 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΚΥΡΗ
ΣΦΑΙΡΑ ΠΚ Α   
ΚΑΤΡΗ ΚΥΡΑΝΝΑ 96 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 11.47
ΚΑΤΣΙΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 95 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 11.11
ΜΠΟΥΖΟ ΑΝΝΑ 95 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 11.07
ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 95 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 10.55
ΖΛΑΤΑΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 95 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 9.50
ΜΠΟΥΣΕ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 95 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.38
ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ 96 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.03
ΖΑΡΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 96 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 8.96
ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 96 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 8.18
ΠΕΤΡΟΥ ΒΙΒΙΑΝΑ 96 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8.00
ΦΑΊΔΑ ΜΑΡΙΑ 96 ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΥ 7.33
ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 96 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 6.68
ΜΑΚΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 97 ΕΠΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ 5.35
ΣΠΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 95 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 4.70
ΣΠΥΡΕΛΛΗ ΣΟΦΙΑ 96 ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΚΥΡ
1000Μ ΠΠ Β   
ΤΖΙΜΗ ΛΙΛΑ 97 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3.03.78
ΒΛΑΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 97 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3.05.04
ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.06.67
ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.12.41
ΓΚΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97 ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔ. 3.21.59
ΧΑΡΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 97 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 3.26.51
ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 98 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 3.26.53
ΤΑΤΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 97 ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ 3.30.66
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ  ΘΕΟΔΟΣΗΣ 98 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 3.35.12
ΣΚΟΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 97 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 3.35.68
ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.43.10
ΒΟΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 97 ΑΟ ΣΥΜΗΣ 4.35.80
60Μ ΠΠ Β   
ΣΑΝΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 97 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 7.94
ΑΓΡΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 98 ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ 8.11
ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 97 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 8.18
ΜΑΡΚΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 97 ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ 8.26
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 97 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ. 8.35
ΚΟΥΤΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 97 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8.38
ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 97 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 8.54
ΔΕΒΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  97 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 8.57
ΕΚΙΖΛΕΡ ΝΑΖΙΡ 97 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 8.58
ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8.62
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΗΣΕΑΣ 97 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 8.67
ΒΕΛΙΑΣΑΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 98 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 8.76
ΤΣΙΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8.84
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 97 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 8.88
ΠΑΡΑΒΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97 ΑΟ ΣΥΡΟΥ 8.99
ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9.04
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 9.07
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 98 ΑΟ ΣΥΜΗΣ 10.25
ΖΑΓΚΟΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 98 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 10.62
ΝΟΜΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 98 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΑΚΥΡΟΣ
ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤ 97 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ ΑΚΥΡΟΣ
ΣΦΑΙΡΑ ΠΠ Β   
ΒΡΟΝΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 97 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13.82
ΜΙΚΕΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 97 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.08
ΖΩΤΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 97 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 12.50
ΜΑΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 97 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 12.38
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 98 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 12.33
ΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.61
ΨΥΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 97 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 11.48
ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 97 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 10.44
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 97 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 10.33
ΛΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 97 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10.20
ΧΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 97 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.97
ΚΟΥΣΚΟΥΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 97 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 9.95
ΜΑΝΤΖΑΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 97 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 8.96
ΒΕΣΙΤΣ-ΝΕΣΚΟΒΙΤΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 98 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 8.90
ΛΑΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 7.94
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 6.53
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 98 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΚΥΡΟΣ
1000Μ ΠΚ Β   
ΣΙΣΑΛΟΥΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ 97 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 3.25.47
ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 97 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.25.76
ΣΥΜΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 97 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.26.89
ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 97 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3.29.00
ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 98 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.30.77
ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 97 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 3.42.95
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 97 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.49.95
ΠΙΖΑΝΙΑ ΝΟΜΙΚΗ 97 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 3.54.73
ΦΙΑΣΚΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 98 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3.59.40
ΣΕΡΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 97 ΠΕΨΑΣ “Η ΡΙΒΑ” 4.00.72
ΧΑΤΖΗΚΩΝ/ΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 97 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 4.01.78
ΜΠΙΡΛΗ ΜΑΡΙΤΑΣΑ 98 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 4.07.38
ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗ ΜΑΡΙΕΤΑ  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.09.28
ΣΤΡΑΤΗ ΑΝΝΑ  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.10.76
ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 98 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4.13.23
ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 98 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 4.14.71
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 98 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 4.34.46
ΚΑΡΕΛΛΑΚΗ ΝΟΜΙΚΗ 97 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 4.56.99
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ ΕΓΚΑΤ
60Μ ΠΚ Β   
ΜΟΥΣΤΑΚΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 97 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 8.75
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 98 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 8.80
ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8.85
ΚΑΤΑΒΕΝΑΚΗ ΦΑΙΔΡΑ 98 Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 8.86
ΤΣΙΡΟΥ ΕΞΑΡΧΟΥΛΑ 97 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 8.86
ΠΑΛΑΒΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 97 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 8.86
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 98 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 8.87
ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8.91
ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 97 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8.92
ΜΑΝΕΣΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 97 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 9.00
ΑΞΙΟΜΑΚΑΡΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 97 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 9.04
ΛΕΝΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 97 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 9.10
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ ΕΛΛΗ 97 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 9.11
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 97 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 9.17
ΑΤΣΑ ΕΛΕΟΥΣΑ 97 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.18
ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 97 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9.27
ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 97 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 9.31
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 97 Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 9.31
ΘΑΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 98 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 9.31
ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9.49
ΖΑΦΕΙΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 97 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 9.58
ΜΠΟΥΡΝΙΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 97 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.63
ΜΠΟΝΙΑΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ  97 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.05
ΦΡΑΖΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 98 ΑΟ ΣΥΜΗΣ 11.59
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΡΕΒΕΚΚΑ 97 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ΑΚΥΡΗ
 ΣΦΑΙΡΑ ΠΚ Β   
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9.51
ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 97 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.09
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8.49
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 97 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 7.20
ΜΑΛΑΧΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 97 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 7.00
ΒΕΛΕΜΙΡ ΣΑΡΑ 97 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 6.89
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΖΕΛΑ 97 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 6.75
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5.93
ΠΙΤΣΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 97 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 5.71
ΠΟΚΚΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 97 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 5.21
ΜΠΑΡΝΙΑ ΣΟΦΙΑ 98 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 4.65
   1 Α.Σ. ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 110
2 Γ.Α.Σ. ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 105
3 Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ 92
4 Γ.Σ.  ΕΥΔΑΜΟΣ  ΚΩ 78
5 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ  Γ.Σ.  57
6 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 53
7 Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ  ΡΟΔΟΥ 41
8 Γ.Σ.  ΝΕΩΝ  ΛΕΡΟΥ 37
9 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 31
10 Γ.Σ.  ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΡΟΔΟΥ 30
11 Α.Ο.  ΜΥΚΟΝΟΥ 30
12 Α.Ο.  ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 28
13 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ  Α.Ο. 26
14 Α.Γ.Ε.Σ.  ΚΑΜΕΙΡΟΣ  2009 25
15 Α.Ε.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 24
16 Κ.Α.Ο.  ΦΙΛΙΝΟΣ   23
17 Φ.Ο.  ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 22
18 Γ.Σ. ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 20
19 Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΣΑΜΟΥ 19
20 Α.Σ. ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 19
21 ΝΑΞΙΑΚΟΣ  Γ.Σ.  2003 17
22 Α.Ο.  ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ  15
23 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΧΙΟΥ 14
24 Α.Σ. ΕΦΗΒΟΣ  ΧΙΟΥ 13
25 Α.Σ.  ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  ΜΥΤΙΛΗΝ 10
26 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ. 7
27 ΠΑΣ  ΙΚΑΡΟΣ 7
28 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΥ 6
29 Α.Π.Σ.  ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  5
30 Α.Σ. ΝΗΡΕΑΣ  ΧΙΟΥ 5
31 Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 4
32 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ  ΛΗΜΝΟΥ 2
33 Α.Π.Σ. ΑΤΛΑΣ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1
34 Γ.Σ.  ΑΦΑΝΤΟΥ 0
35 Α.Ο.  ΣΥΜΗΣ  0
36 ΕΠΑΣ  ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ ΠΡΟΟΔΟΣ 0
37 Α.Π.Σ.  ΠΑΠΑΔΟΣ  ΓΕΡΑΣ 0
38 ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ  Α.Σ. 0
39 ΑΛΚΑΙΟΣ  Γ.Σ. 0
40 ΠΕΨΑΣ “Η  ΡΙΒΑ” ΣΑΜΟΥ 0
41 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ  Α.Σ. 0
42 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 0
43 ΑΜΣ  ΖΕΥΣ  ΦΙΛΩΤΙΟΥ 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
  
Α.Σ. ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 110
Γ.Α.Σ. ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 105
Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ 92
Γ.Σ.  ΕΥΔΑΜΟΣ  ΚΩ 78
ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ  Γ.Σ.  57
Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 53
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ  ΡΟΔΟΥ 41
Γ.Σ.  ΝΕΩΝ  ΛΕΡΟΥ 37
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 31
Γ.Σ.  ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΡΟΔΟΥ 30
Α.Ο.  ΜΥΚΟΝΟΥ 30
Α.Ο.  ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 28
ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ  Α.Ο. 26
Α.Γ.Ε.Σ.  ΚΑΜΕΙΡΟΣ  2009 25
Α.Ε.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 24
Κ.Α.Ο.  ΦΙΛΙΝΟΣ   23
Φ.Ο.  ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 22
Γ.Σ. ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 20
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΣΑΜΟΥ 19
Α.Σ. ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 19
ΝΑΞΙΑΚΟΣ  Γ.Σ.  2003 17
Α.Ο.  ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ  15
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΧΙΟΥ 14
Α.Σ. ΕΦΗΒΟΣ  ΧΙΟΥ 13
Α.Σ.  ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  ΜΥΤΙΛΗΝ 10
ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ. 7
ΠΑΣ  ΙΚΑΡΟΣ 7
Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΥ 6
Α.Π.Σ.  ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  5
Α.Σ. ΝΗΡΕΑΣ  ΧΙΟΥ 5
Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 4
Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ  ΛΗΜΝΟΥ 2
Α.Π.Σ. ΑΤΛΑΣ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1
Γ.Σ.  ΑΦΑΝΤΟΥ 0
Α.Ο.  ΣΥΜΗΣ  0
ΕΠΑΣ  ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ ΠΡΟΟΔΟΣ 0
Α.Π.Σ.  ΠΑΠΑΔΟΣ  ΓΕΡΑΣ 0
ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ  Α.Σ. 0
ΑΛΚΑΙΟΣ  Γ.Σ. 0
ΠΕΨΑΣ “Η  ΡΙΒΑ” ΣΑΜΟΥ 0
ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ  Α.Σ. 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 0
ΑΜΣ  ΖΕΥΣ  ΦΙΛΩΤΙΟΥ 0