Τα αποτελέσματα των Αιγαιοπελαγίτικων

0
aigaiopelagitikoi

Καλή παρουσία είχαν οι Δωδεκανήσιοι αθλητές και αθλήτριες στους Αιγαιοπελαγίτικους αγώνες στίβου που πραγματοποιήθηκαν στην Καλλονή της Μυτιλήνης. Αναλυτικά, τα αποτελέσματα και οι επιδόσεις τους είναι:
1η ΗΜΕΡΑ
100μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
5. Γκιάτα Έφη (ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ) 13.53
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
2. Ζαφειράκης Σταύρος (ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ) 44.07
4. Πασχαλίδης Ιωάννης (ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ) 40.79
100μ. ΑΝΔΡΩΝ
5. Ζήκας Διονύσης (ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ) 11.67
1000μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
1. Έλληνας Ανδρέας (ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ) 2.46.37
5. Διακοστεφανής Σέργιος (ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ) 2.53.36
1000μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
3. Μιαούλη Γεωργία
(ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000) 3.34.96
ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
3. Φραζή Φιλοθέη (ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ) 4.60
60μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
1. Κώστας Παντελής
(ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ) 8.33
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
2. Μεταξωτού Μαρία (ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ) 36.79
3. Αλαφάκη Τσαμπίκα
(ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000) 35.09
60μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
4. Μανσούρ Μύριαμ (ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ) 9.13
800μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
2. Λουκίσσα Παρασκευή (ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ) 2.34.69
4. Κλωνάρη Μιχαέλα (ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ) 2.52.44
ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
5. Διακοστεφανής Σέργιος (ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ) 5.15
400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Κουλλιά Καλλιόπη (ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ) 59.91
2. Ζωγραφάκη Μαρία (ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ) 60.81
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
2. Ζαφειράκης Σταύρος (ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ) 9.56
5. Πασχαλίδης Ιωάννης (ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ) 9.24
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1.Λαουδίκος Αναστάσιος (ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000) 52.69
600μ ΠAMΠΑΙΔΩΝ Β΄
3. Τρικοίλης Γεώργιος (ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ) 1.42.26
300μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
2. Τρουμούνη Κατερίνα
(ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ) 45.10
3. Παραστατίδου Γεωργία (ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ) 45.97
3000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3. Κίκους Λαρίσα (ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000) 13.12.35
400μ. ΑΝΔΡΩΝ
1. Ρούσσος Αντώνης
(ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ) 52.83
2. Ζήκας Διονύσης (ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ) 53.25
4. Καμπουράκης Ε. (ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ) 56.01
5. Πιννής Νίκος (ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ) 57.48
300μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
2. Ρούσσος Σάββας
(ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ) 39.81
4. Τηλιακός Παύλος (ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ) 40.21
ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
1. Αγουρός Μανώλης (ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ) 4.68

2η ΗΜΕΡΑ
400μ. ΑΝΔΡΩΝ
5. Καμπουράκης Μανώλης (ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ) 1.12.40
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
5. Σταματίου Ελευθέριος (ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ) 9.06
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Μαγκούλια Μαρία (ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ) 37.27
80μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
4. Μαυρουδή Τσαμπίκα (ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ) 10.98
60μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
1. Κατραμάδος Νίκος (ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ) 9.61
3. Τοτολίδης Ηλίας (ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ) 9.90
150μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
2. Μαρουγκάς Μελέτης (ΓΣ Ν.ΛΕΡΟΥ) 20.32
3. Παντελίδης Γιώργος (ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ) 20.47
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Θεοδώρου Άννα (ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ) 1.50
4. Κολυμπίρη Μαρία (ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ) 1.40
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
3. Κίρκης Γιάννης (ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ) 13.45
4. Τρικοίλης Ηλίας (ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ) 13.42
ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
3. Ντελλάρης Αναστάσιος (ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ) 1.65
5. Καραγιάννης Απόστολος (ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ) 1.60
150μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
2. Καστρινού Κυράψηλή (ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ) 21.14
5. Χουσείν Σιντίκα (ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ) 21.71
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
4. Χανίκας Ελευθέριος (ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ) 32.35