Τα αποτελέσματα της Χειμερινής συνάντησης

0
stivos_agios_soulas

Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου ανακοίνωσε τα αποτελέσματα της 2ης Χειμερινής συνάντησης που διοργάνωσε ο ΑΓΕΣ Κάμειρος 2009 στο στάδιο «Γιάννης Πρώτος». Το παρών έδωσαν η «χρυσή» μας Ολυμπιονίκης Βούλα Πατουλίδου, η πρωταθλήτρια Νικόλ Κυριακοπούλου καθώς και ο Παραολυμπιονίκης Γιάννης Πρώτος. Ειδικότερα:

Ακόντιο Παίδων

1

Χαλκίτης Εμμανουήλ

1996

305716

Γ.Σ Διαγόρας

43.43

2

Λαός Κωνσταντίνος

1997

324182

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

39.71

Ακόντιο Κορασίδων

1

Χατζηπέτρου Ελευθερία

1997

Κάλυμνος 2000

24.48

2

Σκουμπουρδή Ραφαέλα

1997

335041

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

21.32

Σφαίρα Παίδων

1

Λαός Κωνσταντίνος

1997

324182

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

11.29

2

Κουσκούσης Βασίλειος

1997

316524

Α.Ο  Σταματίου

10.63

3

Αγγουράς Ιωάννης

1997

323081

Γ.Σ  Διαγόρας

9.04

Σφαίρα Κορασίδων

1

Καζούλη Σωτηρία

1996

307662

Γ.Σ Διαγόρας

11.34

2

Σκουμπουρδή Ραφαέλα

1997

335041

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

6.50

60μ εμποδια Κορασίδων

1

Ράμμου Νεφέλη

1998

318295

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

9.25

2

Σόνγκεμπεργκ Μύριαμ

1997

332981

ΓΑΣ ”Η ΥΓΕΙΑ”

10.80

80μ Παγκορασίδων Α

1

Ράμμου Νεφέλη

1998

318295

Α.Γ.Ε.Σ  Κάμειρος

10.35

2

Μιχαλοπούλου Ανδρονίκη

1998

315868

Α.Ο Σταματίου

11.27

3

Σαββάκη Μαρία

1999

318294

Α.Ο  Καλλιπάτειρα

11.70

4

Τσαντάκη  Καλλιόπη

1999

325810

Α.Ο  Καλλιπάτειρα

11.83

5

Ζότα  Κωνσταντίνα

1998

332368

Α.Γ.Ε.Σ  Κάμειρος

11.90

6

Αντωνάκη Δέσποινα

1999

313635

Α.Ο  Καλλιπάτειρα

12.10

7

Καπίρη Μαρίνα

1999

327120

Α.Ο  Καλλιπάτειρα

12.32

8

Σόλομων Νεφέλη

1999

331499

Α.Ο  Καλλιπάτειρα

12.38

9

Μόραλη Σταματία

1999

325299

Α.Ο  Καλλιπάτειρα

12.71

10

Φεσάκη Χρυσάνθη

1999

332459

Γ.Σ Διαγόρας

12.88

11

Καρασιώτου Ευταξία

1999

320350

Α.Ο  Καλλιπάτειρα

13.42

12

Ρούτι Κατερίνα

1998

Γ.Σ Διαγόρας

13.65

80μ. Παμπαίδων Α

1

Αναστασιάδης Αντώνης

1999

326477

Γ.Σ Διαγόρας

10.27

2

Αναγνώστου Αλέξιος

1998

329816

Α.Ο  Καλλιπάτειρα

10.41

60μ εμπ Παγκορασίδων Α

1

Ράμμου Νεφέλη

1998

318295

Α.Γ.Ε.Σ  Κάμειρος

9.10

2

Χατζηθεοδοσίου Κατερίνα

1999

330743

Α.Γ.Ε.Σ  Κάμειρος

10.24

3

Γιορδαμνή Μαρία

1998

318293

Α.Γ.Ε.Σ  Κάμειρος

10.60

4

Κουτσομύτη Αγγελική

1999

311021

Α.Ο  Καλλιπάτειρα

11.30

5

Χατζημανέττα Κυριακή

1998

317729

Α.Γ.Ε.Σ  Κάμειρος

12.37

6

Μαγκαφά Αθανασία

1999

332363

Α.Γ.Ε.Σ  Κάμειρος

εγκ

Μήκος Παγκορασίδων Α

1

Χάμπα Σάντρα-Βικτώρια

1999

334205

ΓΑΣ ”Η  ΥΓΕΙΑ”

4.02

2

Μόραλη Σταματία

1999

325299

Α.Ο  Καλλιπάτειρα

3.70

Μήκος Παμπαίδων Α

1

Αναγνώστου Αλέξιος

1998

329816

Α.Ο Καλλιπάτειρα

4.71

2

Ζάρρας Ιωάννης

1999

311020

Α.Ο Καλλιπάτειρα

4.26

3

Κουτσός Χαράλαμπος

1999

317103

Γ.Σ  Διαγόρας

4.23

4

Χατζημανώλης Νικήτας

1999

332449

ΓΑΣ ”Η ΥΓΕΙΑ”

3.58

Ακόντιο Παγκορασίδων Α

1

Γιορδαμνή Μαρία

1998

318293

Α.Γ.Ε.Σ  Κάμειρος

28.01

2

Αντωνίου Μαρία

1998

324041

Α.Ο Καλλιπάτειρα

25.61

3

Γιαννιού Δέσποινα

1999

327229

Γ.Σ  Διαγόρας

25.30

4

Σηφάκη Αλεξάνδρα

1999

315864

Α.Ο  Σταματίου

20.00

5

Χατζημανέττα Κυριακή

1998

317729

Α.Γ.Ε.Σ  Κάμειρος

19.44

Ακόντιο Παμπαίδων Α

1

Μαριέτος Ιωάννης

1998

318298

Α.Γ.Ε.Σ  Κάμειρος

38.42

2

Σφαίρα Παγκορασίδων Α

3

Γιορδαμνή Μαρία

1998

318293

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

10.55

4

Γιαννιού Ιωάννα

1999

Γ.Σ  Διαγόρας

8.05

5

Ξανθάκη Καθολική

1999

325813

Α.Ο Καλλιπάτειρα

7.30

Σφαίρα Παμπαίδων Α

1

Ραφτόπουλος Γεώργιος

1998

318170

Γ.Σ  Διαγόρας

11.09

2

Ζάρρας Ιωάννης

1999

311020

Α.Ο Καλλιπάτειρα

9.77

3

Βέλεμιρ Νικόλα

1999

325818

Α.Ο Καλλιπάτειρα

7.07

60μ εμπ Παγκορασίδων Β

1

Μωραίτη Σμαράγδη

2000

332096

ΓΑΣ ”Η ΥΓΕΙΑ”

10.88

2

Τσαγκάρη Ελένη

2000

326751

Γ.Σ. Διαγόρας

11.65

3

Μανωλά Δέσποινα

2001

Γ.Σ. Διαγόρας

12.98

60μ εμπ Παμπαιδων Β

1

Παπαγρηγορίου Άγγελος

2001

336238

Α.Γ.Ε.Σ  Κάμειρος

12.38

2

Φούγκερ Λεόν-Όλιβερ

2001

335032

Α.Γ.Ε.Σ  Κάμειρος

17.47

150μ Παγκορασίδων Β

1

Σφακιανάκη Κατερίνα

2000

330737

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

22.33

2

Μαυρουδή Τσαμπίκα

2001

υπό έκδ.

Γ.Σ. Διαγόρας

22.63

3

Χουσείν Γκιουνάι

2000

332417

Α.Ο Σταματίου

22.68

4

Λουλουδάκη Ειρήνη

2000

331496

Α.Ο Καλιπάτειρα

22.73

5

Γκιάτα Έφη

2000

331497

Α.Ο Καλιπάτειρα

22.75

6

Διακοπαρασκευά Τσαμπίκα

2000

335152

Γ.Σ. Διαγόρας

23.64

7

Λουκίσσα Παρασκευή

2000

334918

ΓΑΣ ”Η ΥΓΕΙΑ”

23.70

8

Παραπονιάρη Μαρία

2001

Γ.Σ. Διαγόρας

24.33

9

Καψάλη Σταματία

2001

Α.Ο Σταματίου

24.55

10

Αγγέλου Χριστίνα

2000

318289

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

24.58

11

Κλωνάρη Μιχαέλα

2001

Γ.Σ Διαγόρας

32.81

12

Αλ Σιχ Αλ Ομάρ Ελίνα

2001

336244

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

37.27

150μ Παμπαίδων Β

1

Πατσίλης Χρήστος

2000

336243

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

23.32

2

Πετρόπουλος Συμεών

2001

335544

Α.Ο Σταματίου

26.48

3

Φανουράκης Σωκράτης

2000

Γ.Σ. Διαγόρας

28.88

Μπαλάκι Παγκορασίδων Β

1

Κοντή Μαρία

2000

Κάλυμνος 2000

33.82

2

Κολυμπίρη Μαρία

2001

Γ.Σ Διαγόρας

25.10

3

Σουγιουκλού Νικολέτα

2001

330739

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

24.71

4

Ράμμου Νίκη

2001

324026

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

18.75

5

Σταυρουλάκη Εμμανουέλα

2001

330748

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

18.10

6

Παπαδοπούλου Σαββίνα

2001

Γ.Σ Διαγόρας

13.84

7

Δραγάτη Φωτεινή

2001

336234

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

13.67

8

Διακάκη Δέσποινα

2001

330742

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

12.69

9

Γούλα Σταματία

2001

336237

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

10.60

Μπαλάκι Παμπαίδων Β

1

Δήμου Σπύρος

2000

Γ.Σ. Διαγόρας

29.32

2

Λοπός Λάμπρος

2001

336235

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

27.55

3

Φουκαράς Θεόδωρος

2001

334423

Α.Ο Σταματίου

27.15

Σφαίρα Παγκορασίδων Β

1

Πύλου Λαμπρινή

2000

328339

ΓΑΣ ”Η ΥΓΕΙΑ”

6.47

2

Μπομπαρίδη Ιωάννα

2000

332461

Γ.Σ Διαγόρας

5.91

3

Γιακουμίδη Κατερίνα

2001

330745

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

5.89

4

Μαστή Αλίκη

2000

320214

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

5.16

Σφαίρα Παμπαίδων Β

1

Λαός Σταύρος

2001

324183

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

6.89

2

Αρφαράς Γιώργος

2001

334853

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

5.63

3

Καψαλάς Γιώργος

2001

Α.Ο Σταματίου

4.83

1000μ Παγκορασίδων Β

1

Σκαρπέτη Καλλιόπη

2000

335150

Γ.Σ. Διαγόρας

3.51.4

2

Βουλή Ειρήνη

2000

318988

Α.Ο Καλλιπάτειρα

3.56.6

3

Κοντογιάννη Μαρία

2001

330741

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

εγκ.

1000μ Παμπάιδων Β

1

Πασχαλίδης Ιωάννης

2000

327029

Γ.Σ Διαγόρας

3.52.84

2

Ταρατίτας Κυριάκος

2000

332367

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

3.56.62

3

Βαλάρης Χρήστος

2000

Γ.Σ Διαγόρας

4.09.03

4

Κοτσάνης Βασίλης

2001

Α.Ο Σταματίου

4.13.72

Μήκος Παγκορασίδων Β

1

Μαυρίκου Κατερίνα

2000

332876

Γ.Σ Διαγόρας

4.80

2

Πάλλα Άρτεμις

2000

322132

Γ.Σ Αφάντου

4.67

3

Παστρικού Δούκισσα

2001

Α.Ο Σταματίου

3.98

4

Δημητρά Ελένη

2000

320212

Α.Ο Καλλιπάτειρα

3.80

5

Κάλφα Πηγή

2000

335033

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

3.49

6

Βαρδοπούλου Ασημίνα

2001

335540

Α.Ο Σταματίου

3.44

7

Γιαννιού Άννα

2001

Γ.Σ Διαγόρας

3.40

8

Αντωνίου Σεβ.-Χριστίνα

2000

325811

Α.Ο Καλλιπάτειρα

3.32

9

Οικονόμου Θέμις

2000

325808

Α.Ο Καλλιπάτειρα

2.93

10

Νάκα Τσαμπίκα

2001

Γ.Σ Διαγόρας

2.85

11

Ζαούτη Αργυρώ

2001

335537

Α.Ο Σταματίου

2.14

Μήκος Παμπαίδων Β

1

Θερμός Νικήτας

2000

336242

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

4.60

2

Φεσάκης Ιωάννης

2001

Γ.Σ. Διαγόρας

3.55

Υψος Παγκορασίδων Β

1

Ιωακειμίδου Ευαγγελία

2000

332878

Γ.Σ Διαγόρας

1.40

2

Μπομπαρίδη Ευαγγελία

2000

332460

Γ.Σ Διαγόρας

1.25

3

Γκουγκουντρή Άννα

2000

318280

Α.Γ.Ε.Σ Κάμειρος

1.15