Τα αποτελέσματα στο Regional Juniors 2013 στην Κω

0
junior regional

Πραγματοποιήθηκε στην Κω το Regional Juniors 2013. Τους αγώνες που φιλοξενήθηκαν στις εγκαταστάσεις μπιτς βόλεϊ του Ναυτικού Ομίλου Κω διοργάνωσε ο ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω σε συνεργασία με την Τοπική Επιτροπή Δωδεκανήσου και την υποστήριξη της BLUE STAR FERRIES.
Οι νεαροί αθλητές και αθλήτριες αγωνίσθηκαν σε δύο ηλικιακές κατηγορίες ανά φύλο, κάτω των 16 και κάτω 19 ετών.
Οι νικήτριες ομάδες κέρδισαν την πρόκρισή τους στους τελικούς του Πανελληνίου Πρωταθλήματος τζούνιορς.
Όλα τα αποτελέσματα είναι:

 

 

 

 

Κ16 – Κορίτσια

1 ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ
2 ΒΛΑΧΟΥ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ
4 ΖΕΡΒΑ/ΑΛΒΑΝΑΚΗ
5 ΧΑΤΖΗΒΑΣΗΛΑ/ΚΑΠΠΑ
6 ΓΚΙΚΑ/ΜΑΤΣΑΚΗ
7 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΗΛΑ
8 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ/ΤΣΑΚΙΡΗ
9 ΖΑΜΑΓΙΑ/ΠΙΣΣΑΡΗ

Αποτελέσματα:

Match No Phase Team A   Team B Result
1   ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ vs ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΗΛΑ 2 0 ( 21 7 , 21 13 ,     )
2   ΒΛΑΧΟΥ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ vs ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ/ΤΣΑΚΙΡΗ 2 0 ( 21 7 , 21 13 ,     )
3   ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ vs ΖΑΜΑΓΙΑ/ΠΙΣΣΑΡΗ 0 2 ( 15 21 , 19 21 ,     )
4   ΓΚΙΚΑ/ΜΑΤΣΑΚΗ vs ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΗΛΑ 0 2 ( 10 21 , 13 21 , )
5   ΧΑΤΖΗΒΑΣΗΛΑ/ΚΑΠΠΑ vs ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ/ΤΣΑΚΙΡΗ 2 1 ( 17 21 , 21 6 , 15 12 )
6   ΖΕΡΒΑ/ΑΛΒΑΝΑΚΗ vs ΖΑΜΑΓΙΑ/ΠΙΣΣΑΡΗ 0 2 ( 13 21 , 11 21 ,     )
7   ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ vs ΓΚΙΚΑ/ΜΑΤΣΑΚΗ 2 0 ( 21 1 , 21 4 ,     )
8   ΒΛΑΧΟΥ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ vs ΧΑΤΖΗΒΑΣΗΛΑ/ΚΑΠΠΑ 2 1 ( 20 22 , 21 8 , 15 7 )
9   ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ vs ΖΕΡΒΑ/ΑΛΒΑΝΑΚΗ 1 2 ( 21 19 , 18 21 , 1 15 )
10 Quarter Final ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ vs ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ/ΤΣΑΚΙΡΗ 2 0 ( 21 8 , 21 3 ,     )
11 Quarter Final ΖΕΡΒΑ/ΑΛΒΑΝΑΚΗ vs ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΗΛΑ 0 2 ( 11 21 , 5 21 ,     )
12 Quarter Final ΖΑΜΑΓΙΑ/ΠΙΣΣΑΡΗ vs ΧΑΤΖΗΒΑΣΗΛΑ/ΚΑΠΠΑ 2 0 ( 21 10 , 21 17 ,     )
13 Quarter Final ΒΛΑΧΟΥ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ vs ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ 2 0 ( 21 7 , 21 8 ,     )
14 Semi Final ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ vs ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΗΛΑ 2 0 ( 21 9 , 21 14 ,     )
15 Semi Final ΖΑΜΑΓΙΑ/ΠΙΣΣΑΡΗ vs ΒΛΑΧΟΥ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 0 2 ( 4 21 , 6 21 ,     )
16 3/4 Final ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΗΛΑ vs ΖΑΜΑΓΙΑ/ΠΙΣΣΑΡΗ 2 0 ( 21 17 , 21 10 ,     )
17 FINAL ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ vs ΒΛΑΧΟΥ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 2 0 ( 21 11 , 22 20 ,     )

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Κατάταξη Ομάδες
1 ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ  (Τελχινίς)
2 ΒΛΑΧΟΥ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ  (ΑΟ Αθλοπαιδιών)
3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΗΛΑ (ΑΟ Αθλοπαιδιών)
4 ΖΑΜΑΓΙΑ/ΠΙΣΣΑΡΗ
5 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ/ΤΣΑΚΙΡΗ
5 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ
5 ΖΕΡΒΑ/ΑΛΒΑΝΑΚΗ
5 ΧΑΤΖΗΒΑΣΗΛΑ/ΚΑΠΠΑ
9 ΓΚΙΚΑ/ΜΑΤΣΑΚΗ

 

K16 – Αγόρια

Συμμετοχές:

1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ/ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ
2 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ
3 ΜΩΡΕΣ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
4 ΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
5 ΦΡΑΤΖΗΣ/ΠΡΕΣΒΥΡΗΣ
6 ΣΤΑΦΥΛΑΣ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
7 ΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΗΝΑΪΔΗΣ
8 ΖΑΜΑΓΙΑΣ/ΧΑΤΖΗΑΜΑΛΛΟΣ
9 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ

Αποτελέσματα:

Match No Phase Team A   Team B Result
1   ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ/ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ vs ΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΗΝΑΪΔΗΣ 2 0 ( 21 13 , 21 14 ,     )
2   ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ vs ΖΑΜΑΓΙΑΣ/ΧΑΤΖΗΑΜΑΛΛΟΣ 2 0 ( 21 13 , 21 7 ,     )
3   ΜΩΡΕΣ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ vs ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 2 0 ( 21 16 , 21 11 ,     )
4   ΣΤΑΦΥΛΑΣ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ vs ΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΗΝΑΪΔΗΣ 0 2 ( 18 21 , 19 21 , )
5   ΦΡΑΤΖΗΣ/ΠΡΕΣΒΥΡΗΣ vs ΖΑΜΑΓΙΑΣ/ΧΑΤΖΗΑΜΑΛΛΟΣ 0 2 ( 17 21 , 6 21 ,     )
6   ΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ vs ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 2 0 ( 21 13 , 21 11 ,     )
7   ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ/ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ vs ΣΤΑΦΥΛΑΣ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2 0 ( 21 11 , 21 10 ,     )
8   ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ vs ΦΡΑΤΖΗΣ/ΠΡΕΣΒΥΡΗΣ 2 0 ( 21 2 , 21 6 ,     )
9   ΜΩΡΕΣ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ vs ΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 2 0 ( 21 17 , 21 14 ,     )
10 Quarter Final ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ/ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ vs ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 2 0 ( 21 18 , 21 7 ,     )
11 Quarter Final ΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ vs ΖΑΜΑΓΙΑΣ/ΧΑΤΖΗΑΜΑΛΛΟΣ 2 0 ( 21 16 , 21 17 ,     )
12 Quarter Final ΜΩΡΕΣ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ vs ΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΗΝΑΪΔΗΣ 2 0 ( 21 9 , 21 10 ,     )
13 Quarter Final ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ vs ΣΤΑΦΥΛΑΣ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2 0 ( 21 11 , 21 7 ,     )
14 Semi Final ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ/ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ vs ΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1 2 ( 21 15 , 18 21 , 13 15 )
15 Semi Final ΜΩΡΕΣ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ vs ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ 0 2 ( 18 21 , 19 21 ,     )
16 3/4 Final ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ/ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ vs ΜΩΡΕΣ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ 2 1 ( 19 21 , 22 20 , 15 13 )
17 FINAL ΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ vs ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ 0 2 ( 15 21 , 18 21 ,     )

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Κατάταξη Ομάδες
1 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ  (ΑΟ Αθλοπαιδιών)
2 ΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΟ Αθλοπαιδιών)
3 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ/ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ (Διαγόρας)
4 ΜΩΡΕΣ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
5 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ
5 ΣΤΑΦΥΛΑΣ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
5 ΖΑΜΑΓΙΑΣ/ΧΑΤΖΗΑΜΑΛΛΟΣ
5 ΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΗΝΑΪΔΗΣ
9 ΦΡΑΤΖΗΣ/ΠΡΕΣΒΥΡΗΣ

 

Κ19 -Κορίτσια

Συμμετοχές:

Rank Team
1 ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ
2 ΑΓΓΕΛΗ/ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ/ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ
4 ΔΡΕΜΠΕΛΑ/ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ.Ν
6 ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ/ΝΤΙΝΩΡΗ
7 ΚΑΠΠΑ/ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
8 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ/ΜΑΡΑΓΚΟΥ
9 ΝΑΤΣΙΟΥ/ΖΑΜΑΓΙΑ

Αποτελέσματα:

Match No Phase Team A   Team B Result
1   ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ vs ΚΑΠΠΑ/ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 2 0 ( 21 6 , 21 9 ,     )
2   ΑΓΓΕΛΗ/ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ vs ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ/ΜΑΡΑΓΚΟΥ 2 0 ( 21 13 , 21 8 ,     )
3   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ/ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ vs ΝΑΤΣΙΟΥ/ΖΑΜΑΓΙΑ 2 0 ( 21 6 , 21 18 ,     )
4   ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ/ΝΤΙΝΩΡΗ vs ΚΑΠΠΑ/ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1 2 ( 21 17 , 18 21 , 11 21 )
5   ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ.Ν vs ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ/ΜΑΡΑΓΚΟΥ 2 0 ( 21 12 , 21 10 ,     )
6   ΔΡΕΜΠΕΛΑ/ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ vs ΝΑΤΣΙΟΥ/ΖΑΜΑΓΙΑ 2 1 ( 21 18 , 15 21 , 15 6 )
7   ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ vs ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ/ΝΤΙΝΩΡΗ 2 0 ( 21 3 , 21 9 ,     )
8   ΑΓΓΕΛΗ/ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ vs ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ.Ν 0 2 ( 18 21 , 11 21 ,     )
9   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ/ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ vs ΔΡΕΜΠΕΛΑ/ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 1 ( 21 11 , 18 21 , 15 13 )
10 Quarter Final ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ vs ΝΑΤΣΙΟΥ/ΖΑΜΑΓΙΑ 2 0 ( 21 9 , 21 7 ,     )
11 Quarter Final ΑΓΓΕΛΗ/ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ vs ΚΑΠΠΑ/ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 2 0 ( 21 8 , 21 8 ,     )
12 Quarter Final ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ/ΧΑΝΙΟΤΑΚΗ vs ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ/ΝΤΙΝΩΡΗ 2 0 ( 21 14 , 21 14 ,     )
13 Quarter Final ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ.Ν vs ΔΡΕΜΠΕΛΑ/ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 0 ( 21 11 , 21 13 ,     )
14 Semi Final ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ vs ΑΓΓΕΛΗ/ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ 2 0 ( 21 10 , 21 8 ,     )
15 Semi Final ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ/ΧΑΝΙΟΤΑΚΗ vs ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ.Ν 0 2 ( 19 21 , 0 21αα ,     )
16 3/4 Final ΑΓΓΕΛΗ/ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ vs ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ/ΧΑΝΙΟΤΑΚΗ 2 0 ( αα )        
17 FINAL ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ vs ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ.Ν 2 0 ( 21 8 , 21 11 ,     )

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Κατάταξη Ομάδες
1 ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ (Διαγόρας/Τελχινίς)
2 ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ.Ν (Τελχινίς)
3 ΑΓΓΕΛΗ/ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ (Τελχινίς)
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ/ΧΑΝΙΟΤΑΚΗ
5 ΝΑΤΣΙΟΥ/ΖΑΜΑΓΙΑ
5 ΔΡΕΜΠΕΛΑ/ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΚΑΠΠΑ/ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
5 ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ/ΝΤΙΝΩΡΗ
9 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ/ΜΑΡΑΓΚΟΥ

 

Κ19 – Αγόρια

Rank Team
1 ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ/ΓΚΕΝΟΦ
2 ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΟΡΜΕΝΑΙ
4 ΑΛΕΞΙΟΥ/ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
5 ΓΕΡΑΚΗΣ/ΓΚΛΑΡΑΣ
6 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
7 ΣΑΡΙΚΑΣ/ΧΑΡΙΣΤΗΣ
8 ΓΑΜΒΡΕΛΗΣ/ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗΣ
9 ΤΡΟΥΜΠΑΣ/ΜΩΡΕΣ

Αποτελέσματα:

Match No Phase Team A   Team B Result
1   ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ/ΓΚΕΝΟΦ vs ΤΡΟΥΜΠΑΣ/ΜΩΡΕΣ 2 0 ( 21 17 , 21 18 ,     )
2   ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ vs ΓΚΟΝΟΣ/ΠΕΡΡΗΣ 2 0 ( 21 12 , 21 11 ,     )
3   ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΟΡΜΕΝΑΙ vs bye 2 0 (     ,     ,     )
4   ΑΛΕΞΙΟΥ/ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ vs bye 2 0 (     ,     ,     )
5   ΓΑΜΒΡΕΛΗΣ/ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗΣ vs ΤΡΟΥΜΠΑΣ/ΜΩΡΕΣ 1 2 ( 21 12 , 16 21 , 12 15 )
6   ΣΑΡΙΚΑΣ/ΧΑΡΙΣΤΗΣ vs ΓΚΟΝΟΣ/ΠΕΡΡΗΣ 2 1 ( 21 16 , 13 21 , 15 9 )
7   ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ vs bye 2 0 (     ,     ,     )
8   ΓΕΡΑΚΗΣ/ΓΚΛΑΡΑΣ vs bye 2 0 (     ,     ,     )
9   ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ/ΓΚΕΝΟΦ vs ΓΑΜΒΡΕΛΗΣ/ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗΣ 2 0 ( 21 6 , 21 16 ,     )
10   ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ vs ΣΑΡΙΚΑΣ/ΧΑΡΙΣΤΗΣ 2 0 ( 21 7 , 21 10 ,     )
11   ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΟΡΜΕΝΑΙ vs ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ 2 0 ( 21 13 , 21 10 ,     )
12   ΑΛΕΞΙΟΥ/ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ vs ΓΕΡΑΚΗΣ/ΓΚΛΑΡΑΣ 2 0 ( 21 5 , 21 14 ,     )
13 Quarter Final ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ/ΓΚΕΝΟΦ vs ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ 2 0 ( 21 11 , 21 14 ,     )
14 Quarter Final ΑΛΕΞΙΟΥ/ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ vs ΣΑΡΙΚΑΣ/ΧΑΡΙΣΤΗΣ 2 1 ( 23 21 , 17 21 , 15 12 )
15 Quarter Final ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΟΡΜΕΝΑΙ vs ΓΕΡΑΚΗΣ/ΓΚΛΑΡΑΣ 2 0 ( 21 11 , 21 10 ,     )
16 Quarter Final ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ vs ΤΡΟΥΜΠΑΣ/ΜΩΡΕΣ 2 0 ( 21 15 , 21 7 ,     )
17 Semi Final ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ/ΓΚΕΝΟΦ vs ΑΛΕΞΙΟΥ/ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2 0 ( 21 6 , 21 17 ,     )
18 Semi Final ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΟΡΜΕΝΑΙ vs ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 0 2 ( 8 21 , 15 21 ,     )
19 3/4 Final ΑΛΕΞΙΟΥ/ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ vs ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΟΡΜΕΝΑΙ 1 2 ( 21 10 , 15 21 , 13 15 )
20 FINAL ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ/ΓΚΕΝΟΦ vs ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 2 1 ( 15 21 , 21 17 , 15 13 )

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Κατάταξη Ομάδες
1 ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ/ΓΚΕΝΟΦ (Τελχινίς)
2 ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΟ Αθλοπαιδιών)
3 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΟΡΜΕΝΑΙ (Τελχινίς)
3 ΑΛΕΞΙΟΥ/ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
5 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
5 ΤΡΟΥΜΠΑΣ/ΜΩΡΕΣ
5 ΣΑΡΙΚΑΣ/ΧΑΡΙΣΤΗΣ
5 ΓΕΡΑΚΗΣ/ΓΚΛΑΡΑΣ
9 ΓΚΟΝΟΣ/ΠΕΡΡΗΣ
9 ΓΑΜΒΡΕΛΗΣ/ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗΣ