Τα αποτελέσματα στο εργασιακό

0
Modela-HermesDSCF2180

Με έξι συνολικά αγώνες που πραγματοποιήθηκαν το Σάββατο 14 Ιανουαρίου και την Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2017 , συνεχίστηκε το 2ο Εργασιακό τουρνουά μπάσκετ που διοργανώνεται από το ΡΟΔΙΩΝ άθλησις.
Tα αποτελέσματα των αγώνων και η βαθμολογία των ομάδων 1ου και 2ου Ομίλου διαμορφώνεται ως εξής :

Firefighters-Epavlis: 46-50
Firefighters(Ματσούκας) : Γκορτζιλας Μ 3, Μέντος 16, Ελευθεράκης 5, Ρουμπής 4, Ράτζας 6, Γκορτσιλας Ε 9(1), Ουζούνης, Καρανικόλας, Τσαπουρας 3
Epavlis (Κασσάνης Σ) : Παναγιωτόπουλος 7(1), Γιορδαμνής 2, Κατσάνης, Σκανδάλης 2, Μοσχής, Μπιλιάς 18(3), Συλλιγαρδάκης, Πάττας 3, Μαλιάκας 6, Χαρόπουλος, Κυριακού, Σιδέρης 12(2)

Νιοχώρι-Airball: 20-0
Α.Α

Raiders –Modela : 44-88
Raiders (Οθείτης) : Οθείτης, Τσιγάρος, Γερόλυμος 9(2), Αχλαδιώτης 4, Καταβενάκης, Πλευνιώτης, ,Μπούσης 2, Τσιάλτας 29, Φεσάκης, Φιλιππόπουλος
Modela (Μαγριπλής) : Γιαννακίδης 4, Φαντής 11(3), Σακκής 4, Παπαγιάννης 11(1), Μανωλακιός 2, Σαντιμπαντάκης 4, Κουτσομανώλης 2, Κόρρος 11(1), Γιορδαμνής 19, Τσιγάρος, Γιαννέλης 10, Μαγριπλής 10(1)

Panthers –Τελωνείο: 76-57
Panthers (Φαντής) : Τσάρας 16, Σκαμάγκης 2, Παπαγιαννόπουλος 10(2), Στεργενάκης 5(1), Φτακλάκης 9, Βεργόπουλος 4, Βαγιανάκης, Σωτηρίου 11, Μιρόσαβιτς 12, Κουμνάκης 7, Αλεξανδρίδης
Τελωνείο (Ζάχος) : Τσερκεζης 3, Αγγούριας 2, Αναδιώτης 4, Λασηθιωτάκης, Αθανασιάδης, Γενναιόπουλος 17(2), Ρούσσος 11(3), Ζάχος 3(1), Πουτούρης 9, Μακέστας 4, Κούρτης 4

Hermes Electroinvest – Buzzer Beaters : 53-47
Hermes Electroinvest (Χατζηφούντας) : Μακρής 2, Αττιτής 8, Παραδείσης, Κοντός 5, Λαζαράκης, Μορφωπός 16(2), Χαρκιανάκης 5, Κουρούνης, Τσικίμης 8, Χαβιαράς 2, Ορφανός 7
Buzzer Beaters (Ξυπολιάς) : Δημητρίου, Κωνσταντάρος 9(1), Κακούσιος 1, Ατακλή, Χριστοφάκης 9, Χατζηνικήτας 2, Φώσκολος, Κλαδάς 3, Κυπραίος 4, Βαρβάρης, Γιαννακάκης 15(5), Σαρίκας 4

Starters – Βενετόκλειο ΄97 : 39-48
Starters (Λαμπριανός) : Παπασάββας, Κυριαζάκος 5, Κασιώτης 2, Μουτσουρούφης 2, Διαμαντής, Γκουϊντάλιας 6, Σέιμαν, Αρβανίτης 4, Λαμπριανός 20
Βενετόκλειο ’97 (Λαμπαδάκης) : Αργυρού, Ελευθερίου 2, Παππάς 3, Μακρής 6(1), Σταυρούλης 2, Κουνάκης, Πολυχρόνης 4, Φάκουλας 10, Μαυρονικόλας 14, Πολυχρόνης 7(1)

Η βαθμολογία των ομάδων του 1ου και 2ου Ομίλου, όπως αυτή διαμορφώνεται έως τώρα είναι η εξής :

 

1ος Όμιλος – Βαθμολογία

Βαθμοί

Επίθεση

Άμυνα

Διαφορά

Αγώνες

Νιοχώρι

10

291

186

105

5

Crows

9

356

258

98

5

Δικηγόροι

8

295

278

17

5

Underdogs

7

252

184

68

4

Δωριείτες

7

266

269

3

5

Αστυνομία

7

197

196

1

4

Smallball

6

204

216

-12

4

Airball

6

205

267

-62

5

ΤΕΕ

5

184

210

-26

4

Κολλέγιο

5

173

238

-65

4

Μπλε Μονομάχοι

5

210

331

-121

5

 

 

 

2ος Όμιλος –  Βαθμολογία

Βαθμοί

Επίθεση

Άμυνα

Διαφορά

Αγώνες

Modela

10

367

241

126

5

Panthers

9

327

282

45

5

Epavlis

9

274

251

23

5

Hermes

9

231

215

16

5

Buzzer beaters

8

273

268

5

5

Βενετόκλειο 97

7

249

248

1

5

Firefighters

6

223

241

-18

5

Τελωνείο

6

264

288

-24

5

Raiders

6

216

309

-93

5

Starters

5

172

288

-116

5