Στίβος Δημοτικά: Όλα τα αποτελέσματα

0
stivos_dimotika2
Ανακοινώθηκαν σήμερα (Παρασκευή) και επίσημα τα αποτελέσματα των αγώνων στίβου των Δημοτικών Σχολείων που διοργάνωσε στο «Καλλιπάτειρα» το Γραφείο Φυσικής Αγωγής σε συνεργασία με τον τομέα Αθλητισμού του Δήμου Ρόδου. Ειδικότερα:
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ  50Μ  ΑΓΟΡΙΩΝ           
ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    1ο ΡΟΔΟΥ    99    8.59
ΠΛΑΣΤΡΟΥΓΓΗΣ ΑΛΕΞΗΣ    15ο ΡΟΔΟΥ    99    9.35
ΦΑΜ ΧΑΝΚ    2ο ΙΑΛΥΣΟΥ    99    9.53
ΖΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    13ο ΡΟΔΟΥ    00    9.55
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    12ο ΡΟΔΟΥ    99    9.67
ΚΛΑΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    1ο ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ    99    9.72
ΧΙΝΤΑ ΤΑΧΙΡ    6ο ΡΟΔΟΥ    99    9.79
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    2ο ΚΑΛΥΘΙΩΝ    99    9.90
ΠΕΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    8ο ΡΟΔΟΥ    99    9.93
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2ο ΠΕΙΡΑΜ ΡΟΔΟΥ    00    9.99
ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΤΑΣΟΣ    18ο ΡΟΔΟΥ    99    10.00
ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    ΕΙΔΙΚΟ ΡΟΔΟΥ    98    10.00
ΜΕΛΕΞΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    16ο ΡΟΔΟΥ    00    10.02
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ    ΕΚΠ.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ    99    10.10
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    ΣΓΟΥΡΟΥ    00    10.15
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΗΛΙΑΣ    ΚΟΣΚΙΝΟΥ    99    10.25
ΚΙΟΥΖΕΛΕΡ ΜΟΥΣΑΦΑ    1ο ΙΑΛΥΣΟΥ    99    10.31
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ    2ο ΑΦΑΝΤΟΥ    99    10.50
ΚΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    10ο ΡΟΔΟΥ    99    10.62
ΛΟΥΣΙ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ    ΕΙΔΙΚΟ ΡΟΔΟΥ    97    10.85
ΖΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    1ο ΑΦΑΝΤΟΥ    99    10.87
ΤΕΛΙΚΟΣ 50Μ  ΑΓΟΡΙΩΝ           
ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    1ο ΡΟΔΟΥ    99    8.42

ΠΛΑΣΤΡΟΥΓΓΗΣ ΑΛΕΞΗΣ    15ο ΡΟΔΟΥ    99    9.34
ΦΑΜ ΧΑΝΚ    2ο ΙΑΛΥΣΟΥ    99    9.43
ΖΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    13ο ΡΟΔΟΥ    00    9.52
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    12ο ΡΟΔΟΥ    99    9.55
ΚΛΑΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    1ο ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ    99    9.61
ΧΙΝΤΑ ΤΑΧΙΡ    6ο ΡΟΔΟΥ    99    9.65
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    2ο ΚΑΛΥΘΙΩΝ    99    10.13
1000Μ  ΑΓΟΡΙΩΝ           
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ    2ο ΙΑΛΥΣΟΥ    00    3.45.19
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ    1ο ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ    99    3.52.99
ΞΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ    2ο ΠΕΙΡΑΜ ΡΟΔΟΥ    00    3.54.78
ΠΑΡΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    3ο ΡΟΔΟΥ    99    3.57.58
ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ    1ο ΡΟΔΟΥ    00    4.08.11
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    12ο ΡΟΔΟΥ    00    4.11.44
ΜΑΝΤΑΛΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ    16ο ΡΟΔΟΥ    00    4.13.79
ΜΠΕΡΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    15ο ΡΟΔΟΥ    00    4.18.82
ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΣΓΟΥΡΟΥ    99    4.23.80
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ    ΚΟΣΚΙΝΟΥ    99    4.26.27
ΓΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    1ο ΙΑΛΥΣΟΥ    99    4.37.02
ΤΣΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ    1ο ΑΦΑΝΤΟΥ    00    4.40.58
ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ    2ο ΑΦΑΝΤΟΥ    99    5.13.06
ΤΣΟΥΛΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ    13ο ΡΟΔΟΥ    00    5.13.66
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    8ο ΡΟΔΟΥ    00    5.35.43
ΚΙΟΤΕΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    10ο ΡΟΔΟΥ    00    5.35.89
ΜΗΚΟΣ  ΑΓΟΡΙΩΝ           
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ    15ο ΡΟΔΟΥ    99    5.00
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ    ΕΚΠ. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ    99    4.53
ΦΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    1ο ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ    99    4.32
ΛΩΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ    2ο ΚΑΡΠΑΘΟΥ    00    4.15
ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΚΟΣΚΙΝΟΥ    99    4.05
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ    1ο ΡΟΔΟΥ    99    4.02
ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    12ο ΡΟΔΟΥ    99    3.74
ΚΑΡΙΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    13ο ΡΟΔΟΥ    00    3.70
ΔΟΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    18ο ΡΟΔΟΥ    99    3.70
ΤΣΟΥΒΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    00    3.70
ΣΟΛΗΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΝΕΣ    ΣΓΟΥΡΟΥ    99    3.65
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    1ο ΑΦΑΝΤΟΥ    99    3.55
ΖΟΥΝΗΣ ΦΡΑΝΚΙ    2ο ΙΑΛΥΣΟΥ    99    3.50
ΧΑΤΖΗΣΤΡΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    3ο ΡΟΔΟΥ    00    3.45
ΣΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ    10ο ΡΟΔΟΥ    00    3.35
ΠΑΤΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ    2ο ΚΑΛΥΘΙΩΝ    00    3.30
ΛΕΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ    ΕΙΔΙΚΟ ΡΟΔΟΥ    99    3.20
ΤΣΕΒΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ    8ο ΡΟΔΟΥ    99    2.90
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    4ο ΡΟΔΟΥ    00    2.70
ΣΟΥΛΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    1ο ΙΑΛΥΣΟΥ    00    2.60
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ    ΕΙΔΙΚΟ ΡΟΔΟΥ    99    2.20
ΜΠΑΛΑΚΙ           
ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΗΣ ΒΑΙΟΣ    18ο ΡΟΔΟΥ    99    41.05
ΚΟΥΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    6ο ΡΟΔΟΥ    99    38.72
ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ    2ο ΙΑΛΥΣΟΥ    99    38.72
ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    2ο ΚΑΡΠΑΘΟΥ    99    37.10
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    15ο ΡΟΔΟΥ    99    36.95
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    16ο ΡΟΔΟΥ    99    34.08
ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΙΚΕΣ    12ο ΡΟΔΟΥ    00    33.95
ΖΟΡΜΠΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ    1ο ΡΟΔΟΥ    99    32.30
ΣΑΛΑΧΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    13ο ΡΟΔΟΥ    99    31.90
ΡΑΜΟΣ ΝΙΚΟΣ    1ο ΙΑΛΥΣΟΥ    99    28.85
ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ    ΣΓΟΥΡΟΥ    00    28.82
ΣΚΟΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ    10ο ΡΟΔΟΥ    99    28.32
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΚΟΣΚΙΝΟΥ    99    27.70
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ    1ο ΑΦΑΝΤΟΥ    99    25.60
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ    8ο ΡΟΔΟΥ    99    23.62
ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    9ο ΡΟΔΟΥ    99    23.41
ΜΠΟΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    ΕΚΠ. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ    99    22.13
ΚΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ    2ο ΑΦΑΝΤΟΥ    99    20.85
ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ    ΕΙΔΙΚΟ ΡΟΔΟΥ    01    14.32
ΥΨΟΣ           
ΛΙΚΟΜΕΤΙ ΑΝΤΡΙΑΝΟ    15ο ΡΟΔΟΥ    99    1.31
ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    18ο ΡΟΔΟΥ    99    1.19
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    1ο ΡΟΔΟΥ    99    1.16
ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ    2ο ΙΑΛΥΣΟΥ    99    1.05
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΣΓΟΥΡΟΥ    00    1.05
ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ    16ο ΡΟΔΟΥ    00    ΑΚΥΡΟΣ
ΚΙΣΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    10ο ΡΟΔΟΥ    00    ΑΚΥΡΟΣ
ΘΑΡΡΕΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ    ΚΟΣΚΙΝΟΥ    99    ΑΚΥΡΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ        
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ  50Μ  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ           
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    9ο ΡΟΔΟΥ    99    9.36
ΜΠΕΝΤΑ ΑΝΝΑ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    99    9.41
ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΜΑΤΙΝΑ    1ο ΑΦΑΝΤΟΥ    99    9.55
ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    ΣΟΡΩΝΗΣ    99    9.66
ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    3ο ΡΟΔΟΥ    99    9.76
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    2ο ΚΑΛΥΘΙΩΝ    00    9.80
ΚΟΖΑ ΣΥΛΒΙΑ    12ο ΡΟΔΟΥ    99    9.85
ΠΑΠΑΗΛΙΑ ΜΑΓΚΑΦΟΥΛΑ    ΣΓΟΥΡΟΥ    99    9.86
ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    13ο ΡΟΔΟΥ    00    9.89
ΜΟΡΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    1ο ΡΟΔΟΥ    99    9.95
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ    6ο ΡΟΔΟΥ    00    9.96
ΜΩΡΑΙΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    2ο ΙΑΛΥΣΟΥ    00    9.99
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ    1ο ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ    99    10.05
ΜΑΓΚΑΦΑ ΟΥΡΑΝΙΑ    2ο ΑΦΑΝΤΟΥ    99    10.08
ΜΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    ΕΚΠ. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ    99    10.17
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΣΕΒΑΣΤΗ    15ο ΡΟΔΟΥ    99    10.29
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    1ο ΙΑΛΥΣΟΥ    00    10.31
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ    18ο ΡΟΔΟΥ    99    10.37
ΚΑΡΕΚΛΑ ΣΟΦΙΑ    16ο ΡΟΔΟΥ    00    10.46
ΚΑΡΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    10ο ΡΟΔΟΥ    00    10.46
ΚΑΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    ΚΟΣΚΙΝΟΥ    99    10.47
ΤΣΑΚΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    8ο ΡΟΔΟΥ    99    10.69
ΤΕΛΙΚΟΣ 50Μ   ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ           
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    9ο ΡΟΔΟΥ    99    9.06
ΜΠΕΝΤΑ ΑΝΝΑ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    99    9.15
ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΜΑΤΙΝΑ    1ο ΑΦΑΝΤΟΥ    99    9.47
ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    ΣΟΡΩΝΗΣ    99    9.54
ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    3ο ΡΟΔΟΥ    99    9.59
ΚΟΖΑ ΣΥΛΒΙΑ    12ο ΡΟΔΟΥ    99    9.69
ΠΑΠΑΗΛΙΑ ΜΑΓΚΑΦΟΥΛΑ    ΣΓΟΥΡΟΥ    99    9.78
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    2ο ΚΑΛΥΘΙΩΝ    00    9.88
1000Μ  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ           
ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2ο ΚΑΡΠΑΘΟΥ    99    3.41.72
ΚΑΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ    2ο ΙΑΛΥΣΟΥ    99    3.42.86
ΒΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ    13ο ΡΟΔΟΥ    00    4.02.59
ΧΟΥΣΕΙΝ ΝΤΙΛΕΚ    ΣΓΟΥΡΟΥ    99    4.10.96
ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    15ο ΡΟΔΟΥ    99    4.11.02
ΣΠΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    1ο ΑΦΑΝΤΟΥ    00    4.24.19
ΝΤΑΚΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    6ο ΡΟΔΟΥ    00    4.25.65
ΖΩΡΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    1ο ΡΟΔΟΥ    99    4.30.97
ΝΤΟΖΙΤΣ ΤΑΜΑΡΑ    2ο ΑΦΑΝΤΟΥ    99    4.41.15
ΣΥΚΑΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    12ο ΡΟΔΟΥ    00    4.48.90
ΓΙΑΝΝΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ    1ο ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ    99    4.52.87
ΓΚΡΑΝΖΑΝ ΑΝΟΥΚ    ΣΟΡΩΝΗΣ    00    4.55.24
ΠΙΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ    ΚΟΣΚΙΝΟΥ    99    4.55.78
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    1ο ΙΑΛΥΣΟΥ    00    6.37.10
ΑΓΑ ΕΙΡΗΝΗ    8ο ΡΟΔΟΥ    99    ΕΓΚ
ΛΙΒΙΣΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ    18ο ΡΟΔΟΥ    99    ΕΓΚ
ΤΟΤΟΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ    10ο ΡΟΔΟΥ    00    ΕΓΚ
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΕΥΔΟΞΙΑ    2ο ΠΕΙΡΑΜ ΡΟΔΟΥ    00    ΕΓΚ
ΧΕΚΙΜΑΙ ΕΥΑ    9ο ΡΟΔΟΥ    99    ΕΓΚ
ΚΑΡΑΪ ΜΑΡΙΝΕΛΑ    16ο ΡΟΔΟΥ    00   
ΜΗΚΟΣ  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ           
ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ    1ο ΡΟΔΟΥ    00    4.00
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ    18ο ΡΟΔΟΥ    00    3.71
ΛΙΤΣΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    8ο ΡΟΔΟΥ    99    3.70
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ    2ο ΙΑΛΥΣΟΥ    00    3.61
ΚΟΡΟΠΕΤΣΚΑ ΝΤΙΑΝΑ    12ο ΡΟΔΟΥ    99    3.55
ΛΟΥΠΗ ΣΕΒΑΣΤΗ    1ο ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ    99    3.55
ΧΟΥΣΕΙΝ ΚΙΟΥΝΑΙ    ΣΓΟΥΡΟΥ    00    3.55
ΠΕΡΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    13ο ΡΟΔΟΥ    00    3.53
ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΝΑΤΑΣΑ    ΕΚΠ. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ    99    3.48
ΜΕΧΜΕΤΙ ΕΛΝΤΑ    15ο ΡΟΔΟΥ    99    3.45
ΛΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    3ο ΡΟΔΟΥ    99    3.34
ΚΛΕΙΔΑΤΣΗ ΝΕΦΕΛΗ    6ο ΡΟΔΟΥ    00    3.30
ΚΑΡΑΣΙΩΤΟΥ ΕΥΤΑΞΙΑ    9ο ΡΟΔΟΥ    99    3.30
ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ    1ο ΑΦΑΝΤΟΥ    99    3.30
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΕΝΗ    ΣΟΡΩΝΗΣ    00    3.27
ΓΑΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ    ΚΟΣΚΙΝΟΥ    99    3.10
ΛΟΥΤΣΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ    10ο ΡΟΔΟΥ    00    3.10
ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ    16ο ΡΟΔΟΥ    99    3.00
ΠΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ    2ο ΠΕΙΡΑΜ ΡΟΔΟΥ    00    2.50
ΥΨΟΣ   ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ           
ΓΚΑΜΜΙΣ ΡΑΦΑΕΛΑ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    99    1.30
ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    1ο ΡΟΔΟΥ    99    1.15
ΠΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ    1ο ΚΑΡΠΑΘΟΥ    99    1.15
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ    9ο ΡΟΔΟΥ    99    1.15
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΝΑ    16ο ΡΟΔΟΥ    99    1.10
ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ ΣΟΦΙΑ    18ο ΡΟΔΟΥ    00    1.10
ΛΥΓΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    15ο ΡΟΔΟΥ    99    1.00
ΛΑΜΑΙ ΙΩΑΝΝΑ    6ο ΡΟΔΟΥ    00    ΑΚΥΡΗ
ΧΑΤΖΗΚΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΚΟΣΚΙΝΟΥ    99    ΑΚΥΡΗ
ΜΠΑΛΑΚΙ  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ           
ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    2ο ΑΦΑΝΤΟΥ    99    41.40
ΓΚΕΡΓΚΟΒΑ ΝΤΙΑΝΑ    6ο ΡΟΔΟΥ    99    34.12
ΣΗΦΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    13ο ΡΟΔΟΥ    99    33.86
ΖΑΡΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ    15ο ΡΟΔΟΥ    00    31.40
ΓΡΑΙΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    1ο ΡΟΔΟΥ    00    29.54
ΦΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ    ΣΓΟΥΡΟΥ    99    26.63
ΧΑΜΠΑ ΣΑΝΤΡΑ    12ο ΡΟΔΟΥ    00    24.45
ΚΑΪΜΑΞΗ ΝΑΝΤΖΙΕ    16ο ΡΟΔΟΥ    99    24.15
ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΝΝΑ    9ο ΡΟΔΟΥ    99    24.05
ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ    18ο ΡΟΔΟΥ    99    20.10
ΠΟΥΠΑ ΡΕΑ    1ο ΙΑΛΥΣΟΥ    00    19.78
ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ    2ο ΙΑΛΥΣΟΥ    99    19.20
ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    1ο ΑΦΑΝΤΟΥ    00    18.98
ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ    ΕΙΔΙΚΟ ΡΟΔΟΥ    99    16.70
ΦΑΝΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    8ο ΡΟΔΟΥ    99    16.42
ΚΑΤΣΙΝΗ ΣΕΒΑΣΤΗ    10ο ΡΟΔΟΥ    00    14.34
ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ    ΚΟΣΚΙΝΟΥ    99    13.13
ΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΣΟΡΩΝΗΣ    00    7.42

ΔΕΙΤΕ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ