Πρωτιά για τον Παπασταματάκη!

0
papastamatakis vathro

Ο νεαρός αθλητής του Ροδήλιου Κυριάκος Παπασταματάκης, ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής (κατηγορία ανδρών) στην «2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΙΣΤΑΣ ΡΟΔΟΥ 2014» που διοργάνωσε ακόμα μία χρονιά ο Ροδήλιος.
1ος Στα 200 μέτρα ατομικής χρονομέτρησης με χρόνο 12’55,
1ος Στο ατομικό πουρσουίτ, με χρόνο 5’03’77
1ος Στον αγώνα με αποκλεισμό
3ος Στο αγώνας σκρατς 35 στροφών
Αναλυτικά τα αποτελέσματα είναι:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: 2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΙΣΤΑΣ ΡΟΔΟΥ 2014

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΟΜΑΔΑ

ΧΡΟΝΟΣ

 

200 ΜΕΤΡΑ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

 

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

12’55

2

ΡΑΠΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΘΗΣΕΑΣ

12’68

3

KAZANDJIAN EROS

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

12’92

4

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

13’57

5

ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΘΛΟΣ

14’08

6

ΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

14’13

7

ΠΟΥΛΙΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΘΛΟΣ

14’20

8

ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

14’28

9

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΑΣ ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΘΛΟΣ

14’72

10

ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

16’14

 

ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ

 

 

1ος ΧΡΟΝΟΣ

1

ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

5’03’77

2

ΡΑΠΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΘΗΣΕΑΣ

5’17’53

3

KAZANDJIAN EROS

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

5’53’48

4

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

5’43’73

5

ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΘΛΟΣ

5’54’86

6

ΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

6’05’89

7

ΠΟΥΛΙΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΘΛΟΣ

6’23’04

8

ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

6’24’91

9

ΑΡΦΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΘΛΟΣ

6’27’28

10

ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

6’33’82

11

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΑΣ ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΘΛΟΣ

6’58’08

 

ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ

 

 

 

1

ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

 

2

KAZANDJIAN EROS

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

 

3

ΡΑΠΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΘΗΣΕΑΣ

 

4

ΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

 

5

ΠΟΤΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΘΛΟΣ

 

6

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

 

7

ΠΟΥΛΙΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΘΛΟΣ

 

8

ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

 

9

ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

 

10

ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

 

 

ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΡΑΤΣ

 

 

 

1

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

 

2

ΡΑΠΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΘΗΣΕΑΣ

 

3

ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

 

4

ΠΟΤΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΘΛΟΣ

 

5

ΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

 

6

KAZANDJIAN EROS

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

 

7

ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

 

8

ΠΟΥΛΙΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΘΛΟΣ

 

9

ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

 

10

ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΕΞΟΙΚΕΙΩΣΗΣ ΜΙΚΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

 

 

 

1

ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΑΡΣ.

ΔΙΑΓΟΡΑ

17’27

2

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΑΡΣ.

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

17’32

3

ΚΟΤΣΙΦΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΑΡΣ.

ΔΙΑΓΟΡΑ

17’57

4

ΛΑΡΣΕΝ ΓΑΒΡΙΗΛ-ΙΩΑΝΝΗΣ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΑΡΣ.

ΔΙΑΓΟΡΑ

18’51

5

ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΑΡΣ.

ΔΙΑΓΟΡΑ

18’89

6

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΑΡΣ.

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

19’59

7

ΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΑΡΣ.

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

20’42

8

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΑΡΣ.

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

20’70

9

ΤΡΙΟΜΜΑΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ,ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΘΥΛ.

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

21’25

10

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΑΡΣ.

ΑΘΛΟΣ

22’28

11

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΑΡΣ.

ΑΘΛΟΣ

22’50

12

ΛΟΥΚΑΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΑΡΣ.

ΑΘΛΟΣ

23’04

13

ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΑΡΣ.

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

23’83

14

ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΑΡΣ.

ΑΘΛΟΣ

25’68

15

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΘΥΛ.

ΔΙΑΓΟΡΑ

27’50

16

ΠΟΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μ. ΜΙΚΡΑ ΑΡΣ.

ΔΙΑΓΟΡΑ

30’47

 

 

 

 

 

1

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

Μ. ΜΕΓΑΛΑ ΑΡΣ.

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

15’31

2

ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Μ. ΜΕΓΑΛΑ ΘΥΛ.

ΔΙΑΓΟΡΑ

15’38

3

ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Μ. ΜΕΓΑΛΑ ΑΡΣ.

ΑΘΛΟΣ

16’29

4

ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Μ. ΜΕΓΑΛΑ ΑΡΣ.

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

16’46

5

ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,ΜΙΧΑΗΛ

Μ. ΜΕΓΑΛΑ ΑΡΣ.

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

16’89

6

ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

Μ. ΜΕΓΑΛΑ ΑΡΣ.

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

17’47

7

ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Μ. ΜΕΓΑΛΑ ΑΡΣ.

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

17’63

8

ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Μ. ΜΕΓΑΛΑ ΑΡΣ.

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

18’27

9

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Μ. ΜΕΓΑΛΑ ΘΥΛ.

ΑΘΛΟΣ

18’59

10

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Μ. ΜΕΓΑΛΑ ΘΥΛ.

ΔΙΑΓΟΡΑ

18’84

11

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Μ. ΜΕΓΑΛΑ ΑΡΣ.

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

19’56

12

ΛΟΥΚΑΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ

Μ. ΜΕΓΑΛΑ ΘΥΛ.

ΑΘΛΟΣ

20’37

13

ΓΡΙΣΠΟΣ ΔΑΥΙΔ

Μ. ΜΕΓΑΛΑ ΑΡΣ.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

20’72

14

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ

Μ. ΜΕΓΑΛΑ ΑΡΣ.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

20’97

 

 

 

 

 

1

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

13’20

2

ΚΟΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

15’04

3

ΛΑΡΣΕΝ ΑΤΖΕΛΟ-ΝΙΚΟΛΕΖ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

15’29

4

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

15’52

5

ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

15’57

6

ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

15’62

7

ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΑΘΛΟΣ

15’66

8

ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΑΘΛΟΣ

15’94

9

ΓΕΡΟΛΥΜΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

16’34

10

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΑΘΛΟΣ

16’68

11

ΛΟΥΤΣΙΟΥ ΕΙΣΟΔΙΑ

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

16’87

12

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

16’97

13

ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΑΘΛΟΣ

16’99

14

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΑΘΛΟΣ

18’26

15

ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΑΘΛΟΣ

18’39

16

ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ,ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

18’41

17

ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ,ΜΗΝΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

18’83

18

ΝΤΕ ΓΕΩΡΓΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΑΘΛΟΣ

19,47

19

ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

20’36