Πλούσιο πρόγραμμα αγώνων στο τοπικό

Πλούσιο είναι το πρόγραμμα των αγώνων που έχουν οριστεί να γίνουν το σαββατοκύριακο στο πλαίσιο των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δωδεκανήσου. Σύμφωνα λοιπόν με αυτό, θα παίξουν:

Α’ Κατηγορία
1ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Σάββατο 26 Νοεμβρίου
ΕΑΚ (2.45μ.μ.): ΑΕ Κατταβιάς – Ηρακλής Μαριτσών: Ατσικνούδας, Αρέστης, Παγωνάς (Κατσιδώνης)
Κυριακή 27 Νοεμβρίου
Λίνδος (11.45μ.μ.): Κλεόβουλος – Καλυμνιακός: Πατσιόπουλος, Κουρμαδιάς, Καραγιάννης (Καλαθενός)
Δευτέρα 28 Νοεμβρίου
Λακκί (11.30π.μ.): ΑΕ Λέρου – Άρης Αρχαγγέλου: Σιμίδης, Στρατίκης, Βουλγαράκης
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου
Καλυθιές (2.45μ.μ.): Απόλλων Καλυθιών – Ποσειδών Καρπάθου
2ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Σαββάτο 26 Νοεμβρίου
Νέο Στάδιο “Ανταγόρα” (12.30μ.μ.): Αναγέννηση Ασφένδου – Διαγόρας Βατίου: Δημαράκης, Γιαμουζής, Πατσιαούρας (Βασιλείου)
Άγιοι Απόστολοι (2.45μ.μ.): Αδελφοσύνη – ΑΕΡΑ: Τσοπανάκης, Σαρρής, Αυγενικού (Στέργου)
Κοσκινού (2.45μ.μ.): Διγενής Κοσκινού – Ηρακλής Λάρδου: Παπαγιαννίδης, Μαυρουδής, Κασιώτης (Τσαγγάρης)
Τρίτη 29 Νοεμβρίου
Άγιος Σουλάς (12.30μ.μ.): Ευκλής – ΑΕ Κως
Παστίδα (12.30μ.μ.): Αστέρας Παστίδας – Δόξα Καρδάμαινας
Β’ Κατηγορία
1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Κυριακή 27 Νοεμβρίου
Φάνες (11.45π.μ.): Ακουσίλαος – ΟΦ Ιστρίου: Δραγάτης, Διακοφιλιππής, Ροδίτης (Μίχας)
Γήπεδο Χάλκης (11.45μ.μ.): ΑΣ Χάλκης – Εθνικός Αρχίπολης: Παπαγιαννίδης, Κόττορος, Λεπεντσιώτης (Στέργου)
ΕΑΚ (12μ.): Ιππότες – Δόξα Ψίνθου: Αυγενικού, Αρέστης, Αντωνάς (Λάμπρου)
Σύμη (1μ.μ.): ΑΟ Σύμης – Δήμητρα Δαματριάς: Βλάχος, Μαυρουδής, Αναστασοπούλου
Παστίδα (2.45μ.μ.): Κλεάνθης – Άγιος Ισίδωρος: Ατσικνούδας, Κόττορος, Πηδιάκης (Στέργου)
Ρεπό: Πολυβώτης Νισύρου
2ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Σαββάτο 26 Νοεμβρίου
Αφάντου (2.45μ.μ.): Αθλέτικο ΑΦάντου – Ορφέας: Πατσιόπουλος, Καραγιάννης, Ροδίτης (Σακελλαρίδης)
Κυριακή 27 Νοεμβρίου
Διμυλιά (2.45μ.μ.): Ατρόμητος Διμυλιάς – ΑΟ Μεγίστης: Κασιώτης, Βενετίδης, Λόξας (Χρυσανθής)
Μαλώνα (2.45μ.μ.): Άγιος Γεώργιος – Ευαγόρας: Καραγιάννης, Κουρμαδιάς, Πατσιόπουλος (Καλαθενός)
ΕΑΚ (2.45μ.μ.): Πάνθηρες – Αστέρας Μασσάρων: Αντωνάς, Αρέστης, Αυγενικού (Λάμπρου)
Θεολόγος (2.45μ.μ.): Δαμάγητος – Αναγέννηση Έμπωνας: Διακοφιλιππής, Ροδίτης, Δραγάτης (Μίχας)
Γ’ Κατηγορία (4η αγωνιστική)
Σάββατο 26 Νοεμβρίου
Καλυθιές (2.45μ.μ.): Απόλλων Καλυθιών – Ελάφια: Δραγάτης, Γκουγκώτης, Τσακμακίδης (Μίχας)
Κυριακή 27 Νοεμβρίου
Ασκληπειό (11.45μ.μ.): ΠΑΣ Ασκληπιού – Φοίβος Κρεμαστής: Παγωνάς, Μοσχής, Ντόκος (Κατταβενός)
Αφάντου (2.45μ.μ.): ΑΕΡΑ – Ασπίδα Απολακκιάς: Σιδηρόπουλος, Σαρρής, Μιμούλης (Ζανεττής)
Καλυθιές (2.45μ.μ.): ΑΟ Φαληρακίου – Ταξιάρχης: Πάσχος, Λεπεντσιώτης, Τσακμακίδης (Ορφανός)
Γεννάδι (2.45μ.μ.): Ομόνοια Γενναδίου – Ασπίδα Σαλάκου: Μοσχής, Παγωνάς, Ντόκος (Κατταβενός)
Ρεπό: Δωριέας

 

 

Διαβάστε επίσης:

Επικαιρότητα

Ελεύθερη Πένα

Αθλητικά Νέα

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments