Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣ Δωδεκανήσου κεκλεισμένων των θυρών η κλήρωση του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας όσον αφορά τους ομίλους της Ρόδου. Αναλυτικα:
1ος όμιλος
1η Αγωνιστική
ΝΗΡΕΑΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΤΗΛΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
2η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΤΗΛΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
3η Αγωνιστική
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΤΗΛΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
4η Αγωνιστική
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΤΗΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
5η Αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΤΗΛΟΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΝΗΡΕΑΣ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
6η Αγωνιστική
ΤΗΛΟΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΝΗΡΕΑΣ
7η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΤΗΛΟΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
8η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΤΗΛΟΣ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΝΗΡΕΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
9η Αγωνιστική
ΝΗΡΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΤΗΛΟΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
2ος όμιλος
1η Αγωνιστική
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
2η Αγωνιστική
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
3η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
4η Αγωνιστική
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
5η Αγωνιστική
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
6η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
7η Αγωνιστική
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
8η Αγωνιστική
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
9η Αγωνιστική
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ