Όλη η εικόνα στο εργασιακό πρωτάθλημα μπάσκετ

FAKE WARRIORS BY ΣΤΑΥΡΟΣ-SIN DREAM 40-73
CROWS – DIAMONDS BY ARMY GATE 99-45
VILLANOVA CITY-ΟΕΕ 54-48
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ-ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 44-88
FAKE WARRIORS BY ΣΤΑΥΡΟΣ-SIN DREAM 40-73

Διαιτητές : Διαμαντής – Μελλίνη.
Δεκάλεπτα: 4-29, 17-45 (ημ.), 25-60, 40-73.
FAKE WARRIORS BY ΣΤΑΥΡΟΣ (Κιόττος Ηλ.): Κιόττος Μ. 11, Κοντός, Τσαβαρής 5, Αργυρού 7(1), Αγαπητάκης 2, Πήλιος 5(1), Γιαννάς, Διακογεωργίου 3, Νικολού – Χατζηνικολου 5, Παρίσσης 2.
SIN DREAM (Χατζηνικήτας): Κακούσιος 2, Γιάκλος3(1), Ζωγράφος, Κουμνάκης, Κωνσταντάρος 16(2), Ευθυμίου 6(2), Δαρβίρας 26(5), Βαλάκης 8, Δασκαλάκης 12.

CROWS – DIAMONDS BY ARMY GATE 99-45
Διαιτητές : Διαμαντής – Μελλίνη.
Δεκάλεπτά: 18-15, 49-22(ημ.)73-31, 99-45.
CROWS (Καμπουράκης): Δημητρίου 17(5), Κουτσούκος 21(2), Συμιανάκης 3(1), Κρασουδάκης 7, Μπιλλιάς 7, Κουτσομανώλης 13(1), Πολυχρονίου 9, Γιωτόπουλος, Κουκιάς 9(1), Καμπουράκης 13(3). 
DIAMONDS BY ARMY GATE (Τσιάλτας): Βαρδαξής2, Λάμπης, Παπαγιαννόπουλος 3, Σιαννούδης, Παπανθύμου 4, Λασιθιωτάκης 3(1), Γενναιόπουλος, Τζουμάκας 7(1), Σωτηρίου 13, Μαγουλιανίτης 7(1), Χατζηγεωργίου 6, Αγγελόπουλος. 

VILLANOVA CITY-ΟΕΕ 54-48
Διαιτητές : Αντωνίου – Νικηφορίδης.
Δεκάλεπτά: 7-6, 27-23(ημ.), 45-34, 54-48.
VILLANOVA CITY (Παπανικολάου) Φιλιππάκης, Αναδιώτης 10, Χριστοφής, Χηράκης 2, Ζέζιος 16, Κοντός 2, Παπανικολάου 7, Ζαχαρίας Α. 6, Τζιώρας 2, Φωτεινόπουλος 9.
ΟΕΕ (Καστρινάκης): Δριχούτης 5, Εξαδάχτυλος 7(1), Μακρής 4, Καστρινάκης 10(1), Πολυχρόνης 10(1), Ράδος 3, Σταυρούλης 1, Καρακεντή 4, Κουνάκης 4. 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ-ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 44-88
Διαιτητές : Αντωνίου – Νικηφορίδης.
Δεκάλεπτά: 11-17, 18-42(ημ.), 35-67, 44-88.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ( Κουλουριώτης): ΣαββιδάκηςΠ.12 , Σαββιδάκης Γ., Κισσανάκης 9, Μαλώτρας, Παπακωνσταντής 4, Τσαλώλης 3(1), Κουλουριώτης 5, Βαλσαμίδης 6, Παπακωνσταντίνου 4, Χρυσανθάκης 1.  
ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ (Φώσκολος): Μαστοράκης 2, Γιαννακίδης 8(2), Παπαδόπουλος 10, Μαυρονικόλας Χ. 7(1), Δεληγιαννάκης 15(3), Γιορδαμνής 11, Στεφανίδης 2, Ρουμελιώτης 18(3), Sittich 3(1), Μαυρονικόλας Π. 12.

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 4η Αγωνιστική Β’ όμιλος

1

ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

299-194(+105)

8

2

CROWS

304-221(+83)

7

3

SIN DREAΜ

270-240(+30)

7

4

DIAMONDS BY ARMYGATΕ

240-248(-8)

6

5

VILLANOVA CITY

203-209(-6)

6

6

O.E.E

206-214(-8)

5

7

FAKE WARRIORS By ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

149-219(-70)

5

8

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

143-269(-126)

4

 

Οι πρώτοι 20 σκόρερς του Β’ ομίλου( 4 αγώνες):
1)Σωτηρίου 82(Diamonds by army gate)
2)Δαρβίρας 79(Sin dream)
3)Πολυχρονίου 60(Crows)
4)Ρουμελιώτης 60(Δωριέας Νεοχωρίου)
5)Κωνσταντάρος 53(Sin dream)
6)Κουτσούκος 53(Crows)
7)Ζέζιος 51(Villanova City)
8)Καρακεντί 44(ΟΕΕ)
9)Δασκαλάκης 43(Sin dream)-3/4 αγώνες
10)Πολυχρόνης 42(ΟΕΕ)
11)Καμπουράκης 37(Crows)
12)Στεφανίδης 36(Δωριέας Νεοχωρίου)-3/4 αγώνες
13)Δημητρίου 35(Crows)
14)Παπανικολάου 33(Villanova City)
15)Μαυρονικόλας Π. 31(Δωριέας Νεοχωρίου)-3/4 αγώνες
16)Δεληγιαννάκης 28(Δωριέας Νεοχωρίου)
17)Γενναιόπουλος 28(Diamonds by army gate)-3/4 αγώνες
18)Αγαπητάκης 28(Fake Warriors by Σταυρός)
19)Sittich 27(Δωριέας Νεοχωρίου)
20)Φωτεινόπουλος 26(Villanova City)
 
Το πρόγραμμα για το επόμενο Σαββατοκύριακο 21-22/1:

Α’ όμιλος-5η αγωνιστική(21-22/1):
Σάββατο 21/1:
(17:30):KOSKINOU City-XXSports B.C
(19:30):ΑΕΝ ΑΦΑΝΤΟΥ-Epavlis B.C

Κυριακή 22/1:
(17:30):Giallorossi-Villagers
(19:30):Δωριείτες-Underdogs
Ρεπό:Hermes Electroinvest
 
 

Διαβάστε επίσης:

Επικαιρότητα

Ελεύθερη Πένα

Αθλητικά Νέα

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments