Οι συμμετοχές στο I.T.F. Rhodes Cup Junior

Έγιναν γνωστά τα ονόματα των παιδιών (αγοριών και κοριτσιών) που θα συμμετέχουν στο I.T.F. Rhodes Cup Junior, που θα διεξαχθεί στις εγκαταστάσεις του Ροδιακού Ομίλου Αντισφαίρισης από 24 Σεπτεμβρίου έως 1 Οκτωβρίου. Στα αγόρια, στο κυρίως ταμπλό βρίσκονται 21 παιδιά, θα δοθούν τρεις wild card και οι υπόλοιπες οκτώ θέσεις θα προκύψουν από τα προκριματικά. Στα κορίτσια θα συμμετέχουν 22 παιδιά στο κυρίως ταμπλό, θα δοθούν 2 wild card και οκτώ εισιτήρια θα προκύψουν από τα προκριματικά. Αναλυτικά, τα παιδιά που θα έρθουν στη Ρόδο είναι τα εξής:

ΑΓΟΡΙΑ

ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ

1.Vojtech Vales (Τσεχία)

2.Ανδρέας Λοΐζας (Ελλάδα)

3.Ido Samimyan (Ισραήλ)

4.Amit Samimyan (Ισραήλ)

5.Kerem Yilmaz (Τουρκία)

6.Boris Durovic (Τσεχία)

7.Enes Kocu (Τουρκία)

8.Henry Bernet (Ελβετία)

9.Gur Libal (Ισραήλ)

10.Χρήστος Γκλάβας (Ελλάδα)

11.Βλαντιμίρ Χόλμπαν (Ελλάδα)

12.Ηρακλής Καλάνοφ (Ελλάδα)

13.Amit Shamash (Ισραήλ)

14.Eyal Shumilov (Ισραήλ)

15.Σταύρος Μαστρογαμβράκης (Ελλάδα)

16.Ariel Bouskila (Η.Π.Α.)

17.Νίκος Βακιρτζής (Ελλάδα)

18.Παύλος Τσιτσιπάς (Ελλάδα)

19.Kemal Arada Karakas (Τουρκία)

20.Adam Bajurko (Πολωνία)

21.Γρηγορης Σαμαρτζίδης (Ελλάδα)

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

1.Luka Talan Lopatic (Σλοβενία)

2.Ανάργυρος Παναγιώτου (Ελλάδα)

3.Νίκος Χατζηαβραάμ (Ελλάδα)

4.Cesare Carpano (Ιταλία)

5.Βίκτωρ Καλαϊτζής (Ελλάδα)

6.Οδυσσέας Ράμμος (Ελλάδα)

7.Ανδρέας Μεσής (Ελλάδα)

8.Michael Kokkinis (Αυστραλία)

9.Ανδρέας Πολυχρονόπουλος (Ελλάδα)

10.Derin Emiral (Τουρκία)

11.Αχιλλέας Κουσαρίδης (Ελλάδα)

12.Eldad Atzmon (Ισραήλ)

13.Ορέστης Κεφάλας (Ελλάδα)

14.Henry Best (Μεγάλη Βρετανία)    

15.Alp Kemal Aksoy (Τουρκία)

16.Στέργος Παπαδόπουλος (Ελλάδα)

17.Νίκος Μακρής (Ελλάδα)

18.Θεόδωρος Παπαδόπουλος (Ελλάδα)

19.Χριστόφορος Μανόπουλος (Ελλάδα)

20.Αριστοτέλης Θεοχάρης (Ελλάδα)

21.Κώστας Δημητρίου (Ελλάδα)

22.Στέλιος Κόκκαλης (Ελλάδα)

23.Ορέστης Σιάρκος (Ελλάδα)

24.Αλέξης Μοσχοβίνος (Ελλάδα)

25.Νίκος Ποδαρόπουλος (Ελλάδα)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ

1.Madeleine Jessup (Κινεζική Ταϊπέι)

2.Αθηνά Πίττα (Ελλάδα)

3.Laima Vladsin (Λιθουανία)

4.Helene Schnack (Γερμανία)

5.Gabia Paskauskas (Μεγάλη Βρετανία)

6.Lucy Bell Hogan (Ιρλανδία)

7.Νικολέτα Παρετζόγλου (Ελλάδα)

8.Josephine Kunz (Ελβετία)

9.Justine Bretnacher (Γαλλία)

10.Αλεξάνδρα Μάγια (Ελλάδα)

11.Valentina Suvirdjonkova (Σερβία)

12.May Fadida (Ισραήλ)

13.Yelyzaveta Chainykova (Ουκρανία)

14.Sade Scharlin (Φινλανδία)

15.Aleksandra Wegrzyn (Πολωνία)

16.Tahlia Kokkinis (Αυστραλία)

17.Agam Gamlier (Ισραήλ)

18.Daniel Hefner (Ισραήλ)

19.Kariman Buqai (Ισραήλ)

20.Ellen Katzer (Τσεχία)

21.Μαρία Τσιρώνη (Ελλάδα)

22.Zeynep Ekine Barut (Τουρκία)

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

1.Τατιάνα Γητοπούλου (Ελλάδα)

2.Marta Halbersztadt (Πολωνία)

3.Καλομοίρα Ράλλη (Ελλάδα)

4.Θεοδώρα Κούσιου (Ελλάδα)

5.Θεοδώρα Λιάπη (Ελλάδα)

6.Άννα Δεμιρτζή (Κύπρος)

7.Ιωάννα Παπασταμούλη (Αυστραλία)

8.Maya Alexandrova (Βουλγαρία)

9.Ειρήνη Τσακίρη (Ελλάδα)

10.Daniella Nylander (Σουηδία)

11.Κωνσταντίνα Αδαμοπούλου (Ελλάδα)

12.Μελίνα Ζουμπουλάκη (Ελλάδα)

13.Inbar Pony (Ισραήλ)

14.Eden Paker (Ισραήλ)

15.Σοφία Καλύβα (Ελλάδα)

16.Sofia Servgieva (Βουλγαρία)

17.Αναστασία Πολιά (Ελλάδα)

18.Αγγελική Ευθυμίου (Ελλάδα)

19.Γεωργία Τζιώρα (Ελλάδα)

20.Αναστασία Περγαντή (Ελλάδα)

21.Αγγελική Αθανασιάδη (Ελλάδα)

22.Έλλη Γεροντίκου (Ελλάδα)

23.Φωτεινή Τσώλη (Ελλάδα)

24.Maria Muratova (Βουλγαρία)

25.Mia Masera (Ιταλία)

26.Isabelle Turturea (Ρουμανία)

Διαβάστε επίσης:

Επικαιρότητα

Ελεύθερη Πένα

Αθλητικά Νέα

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments