Οι συμμετοχές και το πρόγραμμα του διασυλλογικού Α - Γ

0

Ανακοινώθηκαν οι συμμετοχές καθώς και το πρόγραμμα του διασυλλογικού πρωταθλήματος στίβου που θα πραγματοποιηθεί το διήμερο 18 και 19 Ιουλίου 2020. Αναλυτικά:

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 353902 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
2 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 337349 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 344027 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 353387 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
2 ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ 2002 355963 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3 ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 321807 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
4 ΣΩΤΡΙΛΛΗ ΜΙΧΑΛΙΑ 2003 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ 2002 355963 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 342044 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
2 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΕΡΓΙΑΝΑ 2001 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ(μεταγραφή)

4Χ100
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
1 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 350408 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
1 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 349734 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
1 ΛΥΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004 380776 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 362306 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
1 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ 2004 357077 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
2 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 331497 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2003 372003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
2 ΤΣΑΒΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 391753 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
2 ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 349684 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
2 ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ 2004 364933 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

***ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ***

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/07/2020

ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΛΗΣΗΣ

ΕΙΣΟΔΟΣ

ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ

ΔΡΟΜΟΙ

ΑΛΜΑΤΑ

ΡΙΨΕΙΣ

16.15

16.40

17:00

100Μ ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ

16.30

17.00

17:10

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

16.40

17.10

17:20

400M ΑΝΔΡΩΝ

 

 

16.50

17.20

17:40

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

17.10

17.40

18:00

100Μ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

17.30

18.00

18:15

1500Μ ΑΝΔΡΩΝ

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

17.40

18.15

18:30

3000M Φ.Ε. ΑΝΔΡΩΝ

 

 

18.00

18.30

19:00

4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

18.10

19.00

19:10

4Χ100Μ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

18.30

19.15

19:30

5000m ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/07/2020

ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΛΗΣΗΣ

ΕΙΣΟΔΟΣ

ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ

ΔΡΟΜΟΙ

ΑΛΜΑΤΑ

ΡΙΨΕΙΣ

8.30

9.00

9:10

5000M ΑΝΔΡΩΝ

 

 

8.45

9.20

9:30

5000 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ

 

09.15

09.40

10:00

400Μ ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

09.30

09.50

10:10

400Μ ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

09.45

10.10

10:30

200Μ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

10.00

10.30

10:45

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

10.15

10.40

11:00

800Μ ΑΝΔΡΩΝ

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

10.30

11.00

11:15

4X400 ΑΝΔΡΩΝ