Οι συμμετοχές για τους Αιγιαοπελαγίτικους

0
stivos_dimotika2

Ανακοινώθηκαν από την ΕΑΣ ΣΕΓΑ Δωδεκανήσου, οι συμμετοχές ενόψει των Αιγαιοπελαγίτικων αγώνων στίβου. Συγκεκριμένα:

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ

94

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

400

Α

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ

94

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

400ΕΜΠ

Α

ΓΙΑΟΥΠΛΑΡΙ ΚΛΩΝΤΙΑΝ

94

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

400

Α

ΓΙΑΟΥΠΛΑΡΙ ΚΛΩΝΤΙΑΝ

94

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

400ΕΜΠ

Α

ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

89

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΑΚΟΝΤΙΟ

Α

ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

89

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΣΦΑΙΡΑ

Α

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

94

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΑΚΟΝΤΙΟ

Α

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

94

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΔΙΣΚΟΣ

Α

ΛΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

97

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ

ΜΑΡΚΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ

97

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΥΨΟΣ

Γ

ΧΑΤΖΗΛΑΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ

86

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΜΗΚΟΣ

Γ

ΛΕΝΗ ΤΑΤΙΑΝΑ

95

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΜΗΚΟΣ

Γ

ΛΕΝΗ ΤΑΤΙΑΝΑ

95

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

200

Κ

ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ

97

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

300

ΠΚΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

97

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΜΗΚΟΣ

ΠΚΑ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

97

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΚΑ

ΜΑΡΚΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

95

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ

ΙΣΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

96

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

300

ΠΠΑ

ΙΣΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

96

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΠΑ

ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

85

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΥΨΟΣ

Α

ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

85

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

Α

ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

92

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

400

Α

ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

92

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

1.500

Α

ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

93

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Α

ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

93

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

Α

ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

200

Π

ΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

93

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

100

Α

ΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

93

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

1.500

Α

ΣΕΙΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

400

Α

ΣΕΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

200

Π

ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

87

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

400ΕΜΠ

Α

ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

87

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΥΨΟΣ

Α

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΔΙΚΑΙΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

800

Κ

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΔΙΚΑΙΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

3000ΒΑΔΗΝ

Γ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ

95

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

Γ

ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

92

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

3000ΒΑΔΗΝ

Γ

ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

92

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

Γ

ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΔΕΒΟΡΑ

95

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

200

Κ

ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΔΕΒΟΡΑ

95

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

400

ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

100

Γ

ΞΙΠΠΑ ΣΟΦΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

100

Γ

ΞΙΠΠΑ ΣΟΦΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

3000ΒΑΔΗΝ

Γ

ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

400

Γ

ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

1.500

Γ

ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

90

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

100

Γ

ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

90

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

Γ

ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

400

ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

800

Κ

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

200

Κ

ΤΣΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

96

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

1.000

ΠΚΑ

ΤΣΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

96

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΚΑ

ΚΕΡΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

90

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΚΟΝΤΙΟ

Α

ΚΕΡΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

90

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Α

ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

97

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ

ΝΕΜΠΙΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

200

Π

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

99

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

60

ΠΠΒ

ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

99

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

60

ΠΠΒ

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ

98

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

150

ΠΠΒ

ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

98

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΒ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

96

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

100

Γ

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

97

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

1.000

ΠΚΑ

ΚΑΤΤΑΒΕΝΑΚΗ ΦΑΙΔΡΑ

98

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

60

ΣΕΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

98

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

60

ΜΠΕΝΤΑ ΑΝΝΑ

99

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

150

ΓΚΑΜΜΙΣ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

98

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

150

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

93

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100

Α

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

93

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΗΚΟΣ

Α

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

96

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

80

ΠΠΑ

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

96

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΠΑ

ΣΑΝΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

97

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

80

ΠΠΑ

ΣΑΝΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

97

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΠΑ

ΨΥΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

97

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

300

ΠΠΑ

ΨΥΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

97

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ

ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

96

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1.000

ΠΠΑ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

98

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

150

ΠΠΒ

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

98

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1.000

ΠΠΒ

ΧΑΡΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

98

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1.000

ΠΠΒ

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

93

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

400

Γ

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

93

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1.500

Γ

ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΗ ΝΙΚΗ

95

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1.500

Γ

ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΗ ΝΙΚΗ

95

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

800

Κ

ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

93

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Γ

ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

93

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

Γ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ

92

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Γ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ

92

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

Γ

ΣΙΣΑΛΟΥΗ ΘΕΜΙΣ

97

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1.000

ΠΚΑ

ΣΙΣΑΛΟΥΗ ΘΕΜΙΣ

97

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΚΑ

ΚΑΤΡΗ ΚΥΡΑΝΝΑ

96

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΚΑ

ΚΑΤΡΗ ΚΥΡΑΝΝΑ

96

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΚΑ

ΠΙΖΑΝΙΑ ΚΑΛΟΤΙΝΑ

98

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

150

ΠΚΒ

ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

89

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

400

Γ

ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

89

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

1.500

Γ

ΚΑΤΣΙΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

95

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Γ

ΚΑΤΣΙΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

95

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

Γ

ΣΟΥΛΟΥ ΑΝΝΕΤΑ

96

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

200

Κ

ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

96

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

80

ΠΚΑ

ΠΑΓΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

96

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΚΑ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

98

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150

ΠΚΒ

ΤΣΕΛΕΜΕΓΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

96

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

80

ΠΠΑ

ΜΟΥΓΚΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

96

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

1.000

ΠΠΑ

ΝΟΜΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

98

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

60

ΠΠΒ

ΡΟΔΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

98

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150

ΠΠΒ

ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

99

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150

ΠΠΒ

ΒΑΡΝΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

97

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

1.000

ΠΚΑ

ΚΑΛΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

95

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

200

Π

ΚΑΛΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

95

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

800

Π

ΓΚΟΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

96

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

300

ΠΠΑ

ΓΚΟΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

96

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

ΜΗΚΟΣ

ΠΠΑ

ΔΕΠΑΣΚΟΥΑΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

97

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

300

ΠΠΑ

ΔΕΠΑΣΚΟΥΑΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

97

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

ΜΗΚΟΣ

ΠΠΑ

ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

96

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

1.000

ΠΠΑ

ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

96

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ

ΚΑΛΛΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

99

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

1.000

ΠΠΒ

ΧΕΙΜΩΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

96

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

ΜΗΚΟΣ

ΠΚΑ

ΜΑΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

99

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

60

ΠΚΒ

ΓΙΜΕΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

99

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

1.000

ΠΚΒ

ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

87

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

400

Γ

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

94

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΥΨΟΣ

Α

ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

95

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

200

Π

ΠΙΧΙΒΕ ΔΕΛΟΥΔΗΣ

95

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Π

ΓΚΕΡΚΟΒ ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ

94

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Π

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

96

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ

ΧΑΤΖΗ ΟΜΕΡ ΤΑΜΠΑΚ

95

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

Α

ΜΙΧΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

98

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

60

ΠΚΒ

ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ

94

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

200

Κ

ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ

94

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΥΨΟΣ

Γ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΛΙΑ

96

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΚΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΛΙΑ

96

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΥΨΟΣ

Γ

ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

97

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΠΑ

ΘΑΝΑΣΗ ΡΕΤΖΙΝΑ

96

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

80

ΠΚ Α

ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

79

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

100

Α

ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

81

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

100

Α

ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

75

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Α

ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

75

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

Α

ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

74

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Α

ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

74

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

Α

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ

88

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

ΑΚΟΝΤΙΟ

Α

ΣΙΟΡΟΒΙΓΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

96

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

80

Π

ΚΟΡΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

90

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

100

Α

ΚΟΡΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

90

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

400

Α

ΒΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

88

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

400

Α

ΒΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

88

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1.500

Α

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

84

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

400

Α

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

84

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

400ΕΜΠ

Α

ΚΙΚΟΥΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ

95

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1.500

Α

ΚΙΚΟΥΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ

95

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

800

Π

ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ

70

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΦΑΙΡΑ

Α

ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ

70

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΦΑΙΡΑ

Α

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΑΚΟΝΤΙΟ

Α

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

94

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΦΑΙΡΑ

Π

ΒΡΟΝΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

97

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

80

ΠΠΑ

ΒΡΟΝΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

97

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ

ΚΟΥΤΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ

97

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

80

ΠΠΑ

ΜΑΝΙΑ ΑΝΝΑ

89

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

100

Γ

ΜΑΝΙΑ ΑΝΝΑ

89

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

400

Γ

ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

92

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

100

Γ

ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

92

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΗΚΟΣ

Γ

ΧΟΥΡΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

77

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

400

Γ

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ

96

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΑΚΟΝΤΙΟ

Γ

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ

96

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΚΑ

ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

97

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

300

ΠΚΑ

ΚΛΗΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

98

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

60

ΠΚΒ

ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΑΝΝΑ

99

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1.000

ΠΚΒ

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

94

ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

200

Κ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

95

ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

200

Κ

ΜΟΥΣΤΑΚΕΛΗ ΜΑΡΙΑ

97

ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

200

Κ

ΓΙΑΝΝΕΣΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

97

ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

80

ΠΚΑ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑ ΕΙΡΗΝΗ

96

ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

1.000

ΠΚΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΛΩΡΑ

98

ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

150

ΠΚΒ

ΜΠΕΝΝΟΥΡ ΜΑΡΙΑΜ

98

ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΚΒ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

4Χ100

Α

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

4Χ100

Γ

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

4Χ100

Α

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

4Χ100

Α

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

4Χ100

Γ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

4Χ100

Γ

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

4Χ100

Α

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

4Χ100

Γ

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ

94

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

400

Α

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ

94

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

400ΕΜΠ

Α

ΓΙΑΟΥΠΛΑΡΙ ΚΛΩΝΤΙΑΝ

94

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

400

Α

ΓΙΑΟΥΠΛΑΡΙ ΚΛΩΝΤΙΑΝ

94

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

400ΕΜΠ

Α

ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

89

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΑΚΟΝΤΙΟ

Α

ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

89

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΣΦΑΙΡΑ

Α

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

94

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΑΚΟΝΤΙΟ

Α

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

94

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΔΙΣΚΟΣ

Α

ΛΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

97

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ

ΜΑΡΚΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ

97

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΥΨΟΣ

Γ

ΧΑΤΖΗΛΑΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ

86

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΜΗΚΟΣ

Γ

ΛΕΝΗ ΤΑΤΙΑΝΑ

95

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΜΗΚΟΣ

Γ

ΛΕΝΗ ΤΑΤΙΑΝΑ

95

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

200

Κ

ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ

97

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

300

ΠΚΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

97

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΜΗΚΟΣ

ΠΚΑ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

97

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΚΑ

ΜΑΡΚΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

95

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ

ΙΣΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

96

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

300

ΠΠΑ

ΙΣΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

96

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΠΑ

ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

85

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΥΨΟΣ

Α

ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

85

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

Α

ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

92

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

400

Α

ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

92

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

1.500

Α

ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

93

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Α

ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

93

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

Α

ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

200

Π

ΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

93

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

100

Α

ΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

93

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

1.500

Α

ΣΕΙΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

400

Α

ΣΕΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

200

Π

ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

87

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

400ΕΜΠ

Α

ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

87

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΥΨΟΣ

Α

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΔΙΚΑΙΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

800

Κ

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΔΙΚΑΙΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

3000ΒΑΔΗΝ

Γ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ

95

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

Γ

ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

92

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

3000ΒΑΔΗΝ

Γ

ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

92

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

Γ

ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΔΕΒΟΡΑ

95

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

200

Κ

ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΔΕΒΟΡΑ

95

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

400

ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

100

Γ

ΞΙΠΠΑ ΣΟΦΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

100

Γ

ΞΙΠΠΑ ΣΟΦΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

3000ΒΑΔΗΝ

Γ

ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

400

Γ

ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

1.500

Γ

ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

90

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

100

Γ

ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

90

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

Γ

ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

400

ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

800

Κ

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

94

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

200

Κ

ΤΣΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

96

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

1.000

ΠΚΑ

ΤΣΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

96

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΚΑ

ΚΕΡΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

90

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΚΟΝΤΙΟ

Α

ΚΕΡΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

90

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Α

ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

97

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ

ΝΕΜΠΙΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

200

Π

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

99

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

60

ΠΠΒ

ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

99

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

60

ΠΠΒ

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ

98

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

150

ΠΠΒ

ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

98

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΒ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

96

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

100

Γ

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

97

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

1.000

ΠΚΑ

ΚΑΤΤΑΒΕΝΑΚΗ ΦΑΙΔΡΑ

98

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

60

ΣΕΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

98

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

60

ΜΠΕΝΤΑ ΑΝΝΑ

99

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

150

ΓΚΑΜΜΙΣ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

98

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

150

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

93

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100

Α

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

93

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΗΚΟΣ

Α

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

96

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

80

ΠΠΑ

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

96

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΠΑ

ΣΑΝΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

97

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

80

ΠΠΑ

ΣΑΝΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

97

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΠΑ

ΨΥΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

97

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

300

ΠΠΑ

ΨΥΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

97

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ

ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

96

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1.000

ΠΠΑ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

98

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

150

ΠΠΒ

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

98

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1.000

ΠΠΒ

ΧΑΡΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

98

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1.000

ΠΠΒ

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

93

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

400

Γ

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

93

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1.500

Γ

ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΗ ΝΙΚΗ

95

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1.500

Γ

ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΗ ΝΙΚΗ

95

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

800

Κ

ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

93

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Γ

ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

93

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

Γ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ

92

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Γ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ

92

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

Γ

ΣΙΣΑΛΟΥΗ ΘΕΜΙΣ

97

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1.000

ΠΚΑ

ΣΙΣΑΛΟΥΗ ΘΕΜΙΣ

97

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΚΑ

ΚΑΤΡΗ ΚΥΡΑΝΝΑ

96

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΚΑ

ΚΑΤΡΗ ΚΥΡΑΝΝΑ

96

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΚΑ

ΠΙΖΑΝΙΑ ΚΑΛΟΤΙΝΑ

98

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

150

ΠΚΒ

ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

89

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

400

Γ

ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

89

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

1.500

Γ

ΚΑΤΣΙΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

95

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Γ

ΚΑΤΣΙΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

95

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

Γ

ΣΟΥΛΟΥ ΑΝΝΕΤΑ

96

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

200

Κ

ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

96

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

80

ΠΚΑ

ΠΑΓΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

96

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΚΑ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

98

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150

ΠΚΒ

ΤΣΕΛΕΜΕΓΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

96

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

80

ΠΠΑ

ΜΟΥΓΚΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

96

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

1.000

ΠΠΑ

ΝΟΜΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

98

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

60

ΠΠΒ

ΡΟΔΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

98

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150

ΠΠΒ

ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

99

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150

ΠΠΒ

ΒΑΡΝΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

97

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

1.000

ΠΚΑ

ΚΑΛΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

95

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

200

Π

ΚΑΛΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

95

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

800

Π

ΓΚΟΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

96

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

300

ΠΠΑ

ΓΚΟΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

96

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

ΜΗΚΟΣ

ΠΠΑ

ΔΕΠΑΣΚΟΥΑΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

97

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

300

ΠΠΑ

ΔΕΠΑΣΚΟΥΑΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

97

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

ΜΗΚΟΣ

ΠΠΑ

ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

96

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

1.000

ΠΠΑ

ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

96

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ

ΚΑΛΛΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

99

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

1.000

ΠΠΒ

ΧΕΙΜΩΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

96

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

ΜΗΚΟΣ

ΠΚΑ

ΜΑΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

99

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

60

ΠΚΒ

ΓΙΜΕΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

99

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

1.000

ΠΚΒ

ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

87

ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ

400

Γ

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

94

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΥΨΟΣ

Α

ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

95

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

200

Π

ΠΙΧΙΒΕ ΔΕΛΟΥΔΗΣ

95

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Π

ΓΚΕΡΚΟΒ ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ

94

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Π

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

96

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ

ΧΑΤΖΗ ΟΜΕΡ ΤΑΜΠΑΚ

95

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

Α

ΜΙΧΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

98

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

60

ΠΚΒ

ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ

94

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

200

Κ

ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ

94

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΥΨΟΣ

Γ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΛΙΑ

96

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΚΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΛΙΑ

96

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΥΨΟΣ

Γ

ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

97

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

ΠΠΑ

ΘΑΝΑΣΗ ΡΕΤΖΙΝΑ

96

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

80

ΠΚ Α

ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

79

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

100

Α

ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

81

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

100

Α

ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

75

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Α

ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

75

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

Α

ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

74

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

Α

ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

74

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

Α

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ

88

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

ΑΚΟΝΤΙΟ

Α

ΣΙΟΡΟΒΙΓΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

96

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

80

Π

ΚΟΡΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

90

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

100

Α

ΚΟΡΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

90

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

400

Α

ΒΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

88

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

400

Α

ΒΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

88

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1.500

Α

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

84

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

400

Α

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

84

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

400ΕΜΠ

Α

ΚΙΚΟΥΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ

95

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1.500

Α

ΚΙΚΟΥΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ

95

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

800

Π

ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ

70

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΦΑΙΡΑ

Α

ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ

70

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΦΑΙΡΑ

Α

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΑΚΟΝΤΙΟ

Α

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

94

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΦΑΙΡΑ

Π

ΒΡΟΝΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

97

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

80

ΠΠΑ

ΒΡΟΝΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

97

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ

ΚΟΥΤΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ

97

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

80

ΠΠΑ

ΜΑΝΙΑ ΑΝΝΑ

89

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

100

Γ

ΜΑΝΙΑ ΑΝΝΑ

89

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

400

Γ

ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

92

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

100

Γ

ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

92

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΗΚΟΣ

Γ

ΧΟΥΡΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

77

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

400

Γ

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ

96

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΑΚΟΝΤΙΟ

Γ

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ

96

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΚΑ

ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

97

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

300

ΠΚΑ

ΚΛΗΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

98

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

60

ΠΚΒ

ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΑΝΝΑ

99

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1.000

ΠΚΒ

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

94

ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

200

Κ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

95

ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

200

Κ

ΜΟΥΣΤΑΚΕΛΗ ΜΑΡΙΑ

97

ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

200

Κ

ΓΙΑΝΝΕΣΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

97

ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

80

ΠΚΑ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑ ΕΙΡΗΝΗ

96

ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

1.000

ΠΚΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΛΩΡΑ

98

ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

150

ΠΚΒ

ΜΠΕΝΝΟΥΡ ΜΑΡΙΑΜ

98

ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΚΒ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

4Χ100

Α

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

4Χ100

Γ

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

4Χ100

Α

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

4Χ100

Α

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

4Χ100

Γ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

4Χ100

Γ

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

4Χ100

Α

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

4Χ100

Γ