Οι συμμετοχές για τα «Λέρεια 2016»

0
DSCN9872

Γνωστοποιήθηκαν οι συμμετοχές ενόψει των αυριανών αγώνων Παμπαίδων και Παγκορασίδων Β’ με την επωνυμεία «Λέρεια 2016» που θα διεξαχθούν στο νησί της Λέρου. Αναλυτικά:

 

1

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

2004

359557

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

1000Μ

2

ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΑΜΑΝΘΑ

2003

350109

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

1000Μ

3

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ

2004

348432

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1000Μ

4

ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2003

353385

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1000Μ

5

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2003

353384

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1000Μ

6

ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2003

355127

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1000Μ

7

ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

2004

356168

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

1000Μ

8

ΣΟΥΣΑΡΙ ΠΑΟΛΑ

2004

351172

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

1000Μ

9

ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2003

352705

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

1000Μ

10

ΕΡΓΑΣ ΕΥΔΟΚΙΑ

2003

349814

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

1000Μ

11

ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ

2004

357976

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

12

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ

2003

355112

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

150Μ

13

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΔΑΦΝΗ

2003

357125

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

150Μ

14

ΜΠΑΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

356797

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150Μ

15

ΗΣΥΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2003

352318

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150Μ

16

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΩΝΑ

2003

350056

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

150Μ

17

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2003

351153

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

150Μ

18

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

2004

357002

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

150Μ

19

ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ

2003

355128

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

150Μ

20

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

357219

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

150Μ

21

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ

2003

353902

Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

150Μ

22

ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ

2003

350058

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

150Μ

23

ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ

2003

348368

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

60Μ

24

ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

2003

347629

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

60Μ

25

ΤΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

2004

351150

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

60Μ

26

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ

2003

351148

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

60Μ

27

ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2003

359693

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

60Μ

28

ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ

 

 

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

60Μ

29

ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

2003

350057

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

60Μ

30

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2003

348940

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

60Μ

31

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

2003

348940

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

60Μ

32

ΚΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

2003

350000

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

60Μ

33

ΣΑΝΑΙ ΑΛΕΣΙΑ 2003

2003

 

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

60Μ

34

ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ

2003

343761

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

60Μ

35

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

2003

354025

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

60Μ

36

ΡΟΥΣΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

2003

361195

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

60Μ

37

ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ

2004

350408

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

60Μ

38

ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

2003

340754

Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

60Μ

39

ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ

2004

357214

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΗΚΟΣ

40

ΚΑΝΙΑΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ

2003

348369

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΜΗΚΟΣ

41

ΠΛΑΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

2004

357001

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΜΗΚΟΣ

42

ΔΟΥΣΜΑΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ

2004

357004

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΜΗΚΟΣ

43

ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ

2003

350063

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

44

ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΙΚΑΕΛΑ

2004

357331

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

45

ΜΙΧΑΛΑΡΑ ΘΕΜΙΣ

2003

350059

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

46

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ

2003

348211

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΜΗΚΟΣ

47

ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

2003

345632

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΗΚΟΣ

48

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2003

359015

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΜΗΚΟΣ

49

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

2003

352316

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΜΗΚΟΣ

50

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΜΑΡΙΑ

2004

348619

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΜΗΚΟΣ

51

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

2004

346807

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΜΗΚΟΣ

52

ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ

2003

345106

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΜΗΚΟΣ

53

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

338752

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΗΚΟΣ

54

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ

2004

356527

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΗΚΟΣ

55

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2003

350103

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

VORTEX

56

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ- ΜΑΡΙΑ

2003

348375

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

VORTEX

57

ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ

2003

353387

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

VORTEX

58

ΣΠΑΓΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

2004

358003

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

VORTEX

59

ΜΑΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ

2004

 

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

VORTEX

60

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2003

358001

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

VORTEX

61

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΕΒΑ ΝΤΕΙΝΑ

2003

359258

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

VORTEX

62

ΚΟΥΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2004

355957

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

60Μ ΕΜΠ

63

ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

2004

 

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

60Μ ΕΜΠ

64

ΜΠΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ

2004

362219

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

60Μ ΕΜΠ

65

ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ

2003

337349

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

60Μ ΕΜΠ

66

ΛΑΟΥΜΤΖΗ ΦΙΛΙΑ

2004

356167

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

60Μ ΕΜΠ

67

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

2004

349684

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

60Μ ΕΜΠ

68

ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΛΕΝΗ

2003

 

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

ΣΦΑΙΡΑ

69

ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2004

352317

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

70

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2004

356169

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ

71

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2004

359254

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ

72

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2004

355960

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

73

ΠΛΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2003

361220

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

74

ΠΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2004

356518

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΦΑΙΡΑ

75

ΜΠΟΥΡΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

2003

362183

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

76

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

2004

362182

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

77

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

2004

362182

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β

ΛΕΡΕΙΑ 2016

ΛΙΣΤΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

1

ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ

2004

355119

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

1000Μ

2

ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

2003

 

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

1000Μ

3

ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

2004

341330

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

1000Μ

4

ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2003

355058

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1000Μ

5

ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2003

350062

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

1000Μ

6

ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

2003

352319

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

1000Μ

7

ΒΕΛΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2003

 

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1000Μ

8

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

2003

355234

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

9

ΚΟΥΣΟΥΡΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2003

350061

ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ Η ΥΓΕΙΑ

150Μ

10

ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ

2004

362184

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150Μ

11

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

2004

356796

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150Μ

12

ΓΙΑΛΛΙΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2003

352314

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150Μ

13

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2003

351143

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

150Μ

14

ΣΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

2003

355057

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

150Μ

15

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2004

354209

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

60Μ

16

ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

2003

355060

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

60Μ

17

ΑΔΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

2004

355952

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

60Μ

18

ΜΠΕΝΗΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ

2004

359555

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

60Μ

19

ΦΑΛΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2003

353192

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

60Μ

20

ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2004

357119

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

60Μ

21

ΖΑΝΝΕΤΆΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2003

362228

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

60Μ

22

ΚΑΝΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

2003

 

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

60Μ

23

ΧΑΤΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

348185

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

60Μ

24

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ

2003

359684

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

60Μ

25

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

352615

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΗΚΟΣ

26

ΧΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

 

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

ΜΗΚΟΣ

27

ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2003

338174

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

ΜΗΚΟΣ

28

ΣΑΝΔΑΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

2003

347976

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΜΗΚΟΣ

29

ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΤΗΣΤΟΣ

2003

355712

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

VORTEX

30

ΣΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

2004

346028

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

VORTEX

31

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΆΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

358002

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

VORTEX

32

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2003

359700

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

VORTEX

33

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2003

350104

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

VORTEX

34

ΚΑΡΑΝΤΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2003

352320

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

VORTEX

35

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

2003

350105

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

36

ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΡΗΓΑΣ

2003

348378

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ

37

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΙΩΣΗΦ

2004

360093

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΣΦΑΙΡΑ

38

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

355203

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

39

ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2004

348621

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΣΦΑΙΡΑ

40

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

351149

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΣΦΑΙΡΑ

41

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

360088

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

60Μ ΕΜΠ