Οι κλήσεις των Μικτών

Συνεχίζουν τις προπονήσεις οι Μικτές ομάδες Παίδων και Νέων της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου. Οι Παίδες θα προπονηθούν την προσεχή Δευτέρα στις 3μ.μ. και οι Νέοι την επόμενη ημέρα την ίδια ώρα. Αναλυτικά οι παίκτες που καλούνται από τον Ενωσιακό προπονητή Θεόδωρο Θεοδώρου είναι οι ακόλουθοι:

Παίδες

 

   

  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

          ΟΜΑΔΑ

 1.

ΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΟΣ

 2.

ΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΡΟΔΟΣ

 3.

ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΡΟΔΟΣ

 4.

ΠΟΤΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΡΟΔΟΣ

 5.

ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 6.

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 7.

ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 8.

ΓΚΑΜΜΙΣ ΜΑΡΙΟΣ

Α.Ε.Ρ.Α

 9.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Α.Ε.Ρ.Α

10

ΔΕΛΑΜΠΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ

11

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.

12

ΣΑΙΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

13

ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.

14

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.

15

ΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.

16

ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Κ

17

ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΠΑΣΤΙΔΑ Α.

18

ΘΥΜΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ

19

ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΕΥΚΛΗΣ

20

ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ

21

ΚΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

22

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

23

ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΕΝΑ

24

ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΑΡΕΝΑ

25

ΛΥΚΟΠΑΝΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

26

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΑΓΑΠΗΤΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Νέοι

 

   

  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

          ΟΜΑΔΑ

 1.

ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ  Λ.

 2.

ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Μ.

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

 3.

ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

 4.

ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΑΛΥΣΟΣ

 5.

ΑΛΑΒΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΑΛΥΣΟΣ

 6.

ΜΠΑΡΔΟΣ ΦΩΤΗΣ

ΔΟΞΑ Ψ.

 7.

ΑΡΙΦΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

 8.

ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΡΟΔΟΣ

 9.

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΡΟΝΤΙΑΝ

ΡΟΔΟΣ

10

ΡΑΦΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΡΟΔΟΣ

11

ΤΡΕΧΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΡΟΔΟΣ

12

ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΟΣ

13

ΚΑΛΑΝΔΡΩΝΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ

ΡΟΔΟΣ

14

ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΙΚΕΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

15

ΜΟΥΤΣΟΥΚΗΣ  ΣΤΡΑΤΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

16

ΑΡΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ

17

ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΣΙΜΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

18

ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

19

ΤΖΟΥΑΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

20

ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

21

ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

22

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

23

ΖΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

24

ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

25

 


 

 

Διαβάστε επίσης:

Επικαιρότητα

Ελεύθερη Πένα

Αθλητικά Νέα

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments