Οι κλήσεις των Μικτών

0
DSC09614

Φιλικά παιχνίδια στο πλαίσιο της προετοιμασίας τους θα δώσουν οι Μικτές ομάδες Παίδων και Νέων της ΕΠΣ Δωδεκανήσου. Την Δευτέρα στις 3μ.μ. θα παίξουν στο ΕΑΚ οι Παίδες κόντρα στην εφηβική ομάδα του ΑΣ Ρόδος και την Τρίτη στις 3μ.μ. οι Νέοι θα αντιμετωπίσουν στα Κοσκινού την εφηβική ομάδα του Διγενή. Αναλυτικά οι κλήσεις είναι οι ακόλουθες:

 

ΠΑΙΔΕΣ

 

         ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                   

        ΟΜΑΔΑ

 1.

ΘΑΡΡΕΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 2.

ΚΟΥΛΛΑΛΙ ΕΡΝΕΣΤΟ

ΑΡΕΝΑ

 3.

ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΡΟΔΟΣ

 4.

ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΝΤΑΝΙΕΛ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

 5.

ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.

 6.

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

 7.

ΓΚΑΜΜΙΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΕΡΑ

 8.

ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

 9.

ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΕΥΚΛΗΣ

10

ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ

11

ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΕΥΚΛΗΣ

12

ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

13

ΛΟΥΚΑΡΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.

14

ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

15

ΤΖΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ

16

ΘΥΜΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ

17

ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ

18

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.

19

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

20

ΣΥΡΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΕΥΚΛΗΣ

21

ΧΩΡΑΦΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΕΥΚΛΗΣ

22

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ

23

ΜΑΧΡΑΜΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

24

ΔΟΥΚΙΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ΝΕΟΙ

 

 

         ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                   

        ΟΜΑΔΑ

 1.

ΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΟΣ

 2.

ΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΡΟΔΟΣ

 3.

ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.

 4.

ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 5.

ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΘΑΝΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 6.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΕΡΑ

 7.

ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΕΥΛΚΗΣ

 8.

ΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΛΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ

 9.

ΤΡΑΠΟΥΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ

10

ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                   

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

11

ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ.

12

ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΣΙΜΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ

13

ΑΡΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ

14

ΑΛΑΒΕΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΑΛΥΣΟΣ

15

ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΟΣ

16

ΚΑΛΑΝΔΡΩΝΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ

ΡΟΔΟΣ

17

ΤΖΟΥΑΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

18

ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΡΟΔΟΣ

19

ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

20

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ.

21

ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΙΑΛΥΣΟΣ

22

ΝΙΚΟΛΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΕΡΑ

23

ΚΟΥΝΕΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

24

ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ

25

ΚΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ