Οι κλήσεις των Μικτών

0
mikti neon

Aνακοινώθηκαν από τον Ενωσιακό προπονητή Θοδωρή Θεοδώρου τα ονόματα των παικτών, των ομάδων της Μικτής Νέων και Παίδων που θα λάβουν μέρος στην προπόνηση της Δευτέρας 17/10/16 και ώρα 15:15 στο γήπεδο ‘’Καλλιπάτειρα’’.
Αναλυτικά η ανακοίνωση για τους Παίδες:
“Από τον Ενωσιακό προπονητή κ. Θεοδώρου Θεόδωρο καλούνται για προπόνηση της ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ την Δευτέρα 17/10/2016 και ώρα 15.15 μ.μ στο Ε.Α.Κ, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες)”.

 

 

         ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                   

 ΟΜΑΔΑ

 1.

ΘΑΡΡΕΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 2.

ΚΟΥΛΛΑΛΙ ΕΡΝΕΣΤΟ

ΑΡΕΝΑ

 3.

ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΡΟΔΟΣ

 4.

ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΝΤΑΝΙΕΛ

ΕΥΚΛΗΣ

 5.

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΡΕΝΑ

 6.

ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.

 7.

ΓΚΑΜΜΙΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΕΡΑ

 8.

ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

 9.

ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΕΥΚΛΗΣ

10

ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ

11

ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΕΥΚΛΗΣ

12

ΛΑΤΣΑΤΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

13

ΛΟΥΚΑΡΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.

14

ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΡΟΔΟΣ

15

ΤΖΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ

16

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.

17

ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ

18

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.

19

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

20

ΣΥΡΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΕΥΚΛΗΣ

21

ΧΩΡΑΦΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΕΥΚΛΗΣ

22

ΘΥΜΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ

23

ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

24

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ

25

ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ

26

ΠΕΛΑΡΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aναλυτικά η ανακοίνωση για τους Νέους:

Από τονΕνωσιακό προπονητή κ. ΘεοδώρουΘεόδωρο καλούνται για προπόνηση της ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ τηνΤρίτη 18/10/2016 και ώρα 15.15 μ.μστο Ε.Α.Κ, με αθλητικήλευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες).

 

 

         ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                   

 ΟΜΑΔΑ

 1.

ΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΟΣ

 2.

ΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΡΟΔΟΣ

 3.

ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.

 4.

ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 5.

ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΘΑΝΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 6.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΕΡΑ

 7.

ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΕΥΛΚΗΣ

 8.

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

 9.

ΤΡΑΠΟΥΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ

10

ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                   

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

11

ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ.

12

ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΣΙΜΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ

13

ΑΡΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ

14

ΑΛΑΒΕΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΑΛΥΣΟΣ

15

ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΟΣ

16

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ

17

ΤΖΟΥΑΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

18

ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΡΟΔΟΣ

19

ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

20

ΑΛΙΜΕΡΚΑΙ ΠΑΟΛΟ

ΡΟΔΟΣ

21

ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΙΑΛΥΣΟΣ

22

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ

23

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΡΟΔΟΣ

24

ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ

25

ΚΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

26

ΝΙΚΟΛΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΕΡΑ