Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΔ

0
3

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές σε όλα τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΔ. Αναλυτικά:
Α’ Κατηγορία
1ος όμιλος
10η αγωνιστική
Σάββατο
● Δ.Σ. «Διαγόρας» 2:45μ.μ.
Διαγόρας- Αστέρας Παστίδας
Διαιτητές: Γιαννουκάς, Γιακουμάκης Στερ., Τσέτσος
Παρ. διαιτησίας: Τσαγγάρης
Παρ. αγώνα: Κατσουράκης
● Καλυθιές 2:45μ.μ.
Απόλλωνας Καλυθιών- Ορφέας
Διαιτητές: Ατσικνούδας, Ροδίτης, Βούλγαρη Χρ.
Παρ. διαιτησίας: Ταράλης
Παρ. αγώνα: Ντάκας Ν.
● Αντιμάχεια 2:00μ.μ.
Αντίμαχος- Κλεάνθης
Διαιτητές: Παρχαρίδης, Πατσιαούρας, Μαντάς
Παρ. διαιτησίας: Δουδούς
Παρ. αγώνα: Σημαντηράκης
● Βάτι 2:45μ.μ.
Διαγόρας Βατίου- ΓΑΣ Ιάλυσος
Διαιτητές: Καραγιάννης, Σταυρούλιας, Μοσχάτος
Παρ. διαιτησίας: Κόντζος
Παρ. αγώνα: Χουρδάς Μ.
● Άγιοι Απόστολοι 2:45μ.μ.
Ιππότες- Ευαγόρας
Διαιτητές: Τσοπανάκης, Φραγκίνης, Μπερδεμπές
Παρ. διαιτησίας: Στέργου
Παρ. αγώνα: Κυριακάκης
2ος όμιλος
10η αγωνιστική
Παρασκευή
● Κοσκινού 2:45μ.μ.
Κολοσσός Κάστρου- Ρόδος
Διαιτητές: Μίαρης, Μπερδεμπές, Μοσχάτος
Παρ. διαιτησίας: Κόττορος
Παρ. αγώνα: Κυπραίος
Σάββατο
● Αρχάγγελος 2:45μ.μ.
Άρης Αρχαγγέλου- Κλεόβουλος
Διαιτητές: Αντωνάς, Καρκαλιανίδης, Κόκκαλης
Παρ. διαιτησίας: Φουκάρας
Παρ. αγώνα: Φραντζής
● Κοσκινού 2:45μ.μ.
Χάλκη- Α.Ο Βαθύ
Διαιτητές: Παπαγιαννίδης, Στεφανάκης Βασ., Χαρισμανίδης
Παρ. διαιτησίας: Χρυσανθής
Παρ. αγώνα: Μπακαρής
● Ψίνθος 2:45μ.μ.
Δόξα Ψίνθου- Ασπίδα Σαλάκου
Διαιτητές: Δουλγέρης, Καλκαβούρας, Τσιγαράς
Παρ. διαιτησίας: Κάζας
Παρ. αγώνα: Βασιλαράκης
Κυριακή
● Κρεμαστή 2:45μ.μ.
Φοίβος- Ηρακλής Μαριτσών
Διαιτητές: Κυρίτσης, Λάζος, Μπερδεμπές
Παρ. διαιτησίας: Καλαθενός
Παρ. αγώνα: Μανέγας

Β’ Κατηγορία
1ο όμιλος
8η αγωνιστική
Σάββατο
● Κάρπαθος 11:00π.μ.
Ποσειδώνας Καρπάθου- Εθνικός Αρχίπολης
Διαιτητές: Κασιώτης, Ντόκος, Χουβαρδάς
Παρ. διαιτησίας: Βασιλαράκης Γ.
Παρ. αγώνα: Σπανός
Κυριακή
● ΕΑΚ 2:45μ.μ.
Α.Ε. Κατταβιάς- Θύελλα Πυλώνας
Διαιτητές: Τσοπανάκης, Αχιολάς, Ροδίτης
Παρ. διαιτησίας: Κόττορος
Παρ. αγώνα: Πάχος
● Κοσκινού 2:45μ.μ.
Διγενής- Ομόνοια Γενναδίου
Διαιτητές: Πατσιόπουλος, Καλκαβούρας, Διακοφιλιππής
Παρ. διαιτησίας: Χατζηνικόλας
Παρ. αγώνα: Νικολής Γ.
● Φάνες 2:45μ.μ.
Ακουσίλαος- Ροδιακός
Διαιτητές: Παπαγιαννίδης, Βούλγαρη Χρ., Βασιλείου
Παρ. διαιτησίας: Λάμπρου Χ.
Παρ. αγώνα: Καρίκης
● Απολακκιά 2:45μ.μ.
Ασπίδα Απολακκιάς- Άγιος Ισίδωρος
Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Βασίλας, Τσαούσης
Παρ. διαιτησίας: Σακελλαρίδης
Παρ. αγώνα: Σαββίδης

2ος όμιλος

7η αγωνιστική
Σάββατο
● Τήλος 12:30
Α.Σ. Τήλου- Αστέρας Μασάρων
Διαιτητές: Πατσιόπουλος, Σαρρής, Γεωργάς
Παρ. διαιτησίας: Ορφανός
Παρ. αγώνα: Μορφωπός
Κυριακή
● Μαλώνα 2:45μ.μ.
Ηρακλής Λάρδου- Νηρέας
Διαιτητές: Ατσικνούδας, Γεωργάς, Σταυρούλιας
Παρ. διαιτησίας: Μίχας
Παρ. αγώνα: Κατσούλης
● Άγιος Σουλάς 2:45μ.μ.
Ευκλής- Άγιος Λουκάς
Διαιτητές: Μίαρης, Βουτσάς, Κοτσιλίτης
Παρ. διαιτησίας: Πηδιάκης
Παρ. αγώνα: Αγρέλης
● Απόλλωνα 2:45μ.μ.
Απόλλωνας Απολλώνων- Δαμάγητος
Διαιτητές: Γιαννουκάς, Κασιώτης, Παρτσακουλάκης
Παρ. διαιτησίας: Καρίκης Δ.
Παρ. αγώνα: Στεργάκης
Τρίτη 10/12
● Νίσυρος 12:00
Πολυβώτης- Αναγέννηση Έμπωνα
Διαιτητές: Κασιώτης, Καλκαβούρας, Φασουλάρης
Παρ. διαιτησίας: Αλεξίου
Παρ. αγώνα: Ορσάρης

Γ’ Κατηγορία
3η αγωνιστική
Κυριακή
● Κρητηνία 2:45μ.μ.
Αλθαιμένης- Άγιος Γεώργιος
Διαιτητές: Τσέτσος, Φραγκίνης, Λάμπρου Εύη
Παρ. αγώνα: Σεβδαλάκης
● Δαματριά 11:00π.μ.
Δήμητρα- Δωριέας
Διαιτητές: Καρκαλιανίδης, Ορφανός, Μοσχάτος
Παρ. αγώνα: Ματσαμάς
● Άγιοι Απόστολοι 2:45μ.μ.
Α.Ε. Αδελφοσύνης- Νίκη Ρόδου
Διαιτητές: Κόκκαλης, Αναστασοπούλου, Σάββενας
Παρ. αγώνα: Βελής
● Διμυλιά 11:00π.μ.
Ατρόμητος Διμυλιάς- Ήλιος Ιαλυσού
Διαιτητές: Στεργαλλάς, Τάσσης, Ντόκος
Παρ. αγώνα: Μακρής
● Λάερμα 2:45μ.μ.
Πολύστρατος- Άρης 2013
Διαιτητές: Τσιγαράς, Κουμπλά Άννα, Κατταβενού Τσαμπ.
Παρ. αγώνα: Κόκκινος