Οι διαιτητές της Β’ Κατηγορίας

0

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων της 8ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας (όμιλοι Ρόδου). Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ ΜΑΣΣΑΡΩΝ Σάββατο 07/12/19 14:45 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΕΥΚΛΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ Σάββατο 07/12/19 14:45 ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.  
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ ΦΑΝΩΝ Κυριακή 08/12/19 14:45 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. ΨΙΝΘΟΥ Κυριακή 08/12/19 14:45 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)  
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ Κυριακή 08/12/19 14:45 ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ Κυριακή 08/12/19 14:45 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)  

Ρεπό: ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

2ος όμιλος

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΤΗΛΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥ Παρασκευή 06/12/19 13:30 ΒΛΑΧΟΣ B., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)  
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ ΑΦΑΝΤΟΥ Σάββατο 07/12/19 14:45 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)  
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ Ε.Α.Κ. Σάββατο 07/12/19 16:30 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)  
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΣΥΜΗ Κυριακή 08/12/19 12:00 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.  
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Κυριακή 08/12/19 14:45 ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΣΑΛΑΚΟΥ Κυριακή 08/12/19 14:45 ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)