Οι διαιτητές της Β' Κατηγορίας

0

Ορίστηκαν οι διαιτητές στα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου. Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΚΑΖΑΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)  
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)  
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ ΠΑΣΤΙΔΑ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ ΛΑΡΔΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΚΑΖΑΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)  
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ ΦΑΝΩΝ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Δευτέρα 28/10/19 13:00 ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)  

Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

2ος όμιλος

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΤΗΛΟΥ Πέμπτη 24/10/19 12:00 ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. 2-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Σάββατο 26/10/19 15:30 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)  
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)  
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Ε.Α.Κ. Σάββατο 26/10/19 18:45 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)  
ΝΗΡΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ ΕΜΠΩΝΑΣ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)