Οι διαιτητές σε Β' και Γ' Κατηγορία

0
17

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές στα παιχνίδια των πρωταθλημάτων της Β’ και της Γ’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου. Ειδικότερα:
1ος όμιλος
Σάββατο 15 Μαρτίου
Κοσκινού (3μ.μ.): Άγιος Ισίδωρος – Ροδιακός (Βελής) Χαρισμανίδης, Στεφανάκης, Ράδος (Σταυριανός)
Κυριακή 16 Μαρτίου
ΕΑΚ (12μ.): ΑΕ Κατταβιάς – Διγενής Κοσκινού (Πάχος) Τσοπανάκης, Καρβουνίδης, Σταυρούλιας (Καραμαρίας)
Αρχίπολη (4μ.μ.): Εθνικός Αρχίπολης – Ομόνοια (Κόκκινος) Κασιώτης, Λατσός, Διακοφιλιππής (Μίχας)
Απολακκιά (4μ.μ.): Ασπίδα Απολακκιάς – Θύελλα Πυλώνας (Σαββίδης) Ράδος, Δουλγέρης, Β. Στεφανάκης (Λάμπρου)
-Το παιχνίδι του Ποσειδώνα Καρπάθου με τον Ακουσίλαο θα κριθεί στα χαρτιά διότι η ομάδα των Φανών παραιτήθηκε του ταξιδιού.

2ος όμιλος
Σάββατο 15 Μαρτίου
Θολός (3μ.μ.): Δαμάγητος – Ευκλής (Κατσουράκης) Κόκκαλης, Τάσσης, Σαρρής (Α. Ορφανός)
Λάρδος (4μ.μ.): Ηρακλής Λάρδου – Απόλλων Απολλώνων (Κατσούλης) Καραγιάννης, Λατσός, Στεργαλλάς (Κάζας)
Κυριακή 16 Μαρτίου
Κρεμαστή (4μ.μ.): Νηρέας – Αναγέννηση Έμπωνας (Βελής) Σπάρταλης, Βασιλείου, Μάχλης (Χρυσανθής)
Τρίτη 18 Μαρτίου
Τήλος (12.15μ.μ.): ΑΣ Τήλος – Άγιος Λουκάς (Μορφωπός)

Όμιλος Νήσων
14η αγωνιστική
Κυριακή 16 Μαρτίου
Στάδιο Ανταγόρας (11.30π.μ.): ΠΑΟΚ Κω – Καλυμνιακός (Βραχνάς) Φραγκιαδάκης, Ατσαλάκης, Πατσιαούρας (Δουδούς)
Ζηπάρι (1μ.μ.): Αναγέννηση Ασφενδίου – Ξάνθος (Στρατής) Ωραιόπουλος, Μαρίνος, Μαντάς (Γεωργιόπουλος)
Στάδιο Ανταγόρας (3.30μ.μ.): Ανταγόρας – Δόξα Καρδάμαινας (Χαραπάς) Ατσαλάκης, Φραγκιαδάκης, Γεωργάς (Δουδούς)
-Αναβάλλεται το παιχνίδι του Νικαγόρας με τον ΑΟ Λειψών

Γ’ Κατηγορία
12η αγωνιστική
Σάββατο 15 Μαρτίου
Άγιοι Απόστολοι (3μ.μ.): Νίκη Ρόδου – ΑΕ Αδελφοσύνη (Παπαβεργής) Παπαβασιλείου, Σάββενας, Μάχλης
ΕΑΚ (4μ.μ.): Ήλιος Ιαλυσού – Ατρόμητος Διμυλιάς (Πάχος) Παπαγιαννίδης, Κασιώτης, Λάζος
Κυριακή 16 Μαρτίου
Μαλώνα (4μ.μ.): Άγιος Γεώργιος – Αλθαιμένης (Θωμάς) Αχιολάς, Παπαβασιλείου, Λάμπρου
Κοσκινού (4μ.μ.): Δωρίεας – Δήμητρα (Ντάκας) Φιλιππάκου, Γιαννουκάς, Μοσχάτος
-Αναβάλλεται το παιχνίδι του Άρη 2013 με τον Πολύστρατο