Οι διαιτητές σε Β' και Γ' Κατηγορία

0
3

Το πρόγραμμα των επόμενων αγώνων στα πρωταθλήματα της Β’ αλλά και της Γ’ Κατηγορίας είναι το ακόλουθο:
Β’ Κατηγορία
1ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Σάββατο 8 Φεβρουαρίου
Κοσκινού (3μ.μ.): Διγενής Κοσκινού – Ακουσίλαος (Βελής) Χαρισμανίδης, Τάσσης, Σταμάτης Γιακουμάκης (Κάζας)
Κυριακή 9 Φεβρουαρίου
Κάρπαθος (12μ.): Ποσειδώνας Καρπάθου – Άγιος Ισίδωρος (Σπανός) Ράδος, Χουβαρδάς, Σταυρούλιας (Βασιλαράκης)
ΕΑΚ Ρόδου (12μ.): ΑΕ Κατταβιάς – Ασπίδα Απολακκιάς (Πάχος) Χαρισμανίδης, Λάζος, Μπερδεμπές (Καραμαρίας)
Λίνδος (3μ.μ.): Θύελλα Πυλώνας – Εθνικός Αρχίπολης (Θωμάς) Γιαννουκάς, Τσιγάρας, Γεωργάς (Καλαθενός)
Γεννάδι (3μ.μ.): Ομόνοια Γενναδίου – Ροδιακός (Κατσούλης) Στέργος Γιακουμάκης, Λάτσος, Ορφανός (Λάμπρου)
2ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Σάββατο 8 Φεβρουαρίου
Έμπωνα (3μ.μ.): Αναγέννηση Έμπωνας – Αστέρας Μασσάρων (Κόκκινος) Αντωνάς, Στεφανάκης, Παπαγιαννίδης (Γουλάρας)
Κρεμαστή (3μ.μ.): Νηρέας – Δαμάγητος (Φωτεινής) Παπαβασιλείου, Μοσχάτος, Τσέτσος (Στέργου)
Κυριακή 9 Φεβρουαρίου
Αφάντου (11.30π.μ.): Άγιος Λουκάς – Απόλλων Απολλώνων (Κόκκινος) Τσοπανάκης, Τσιγάρας, Αχιολάς (Καρίκης)
Άγιος Σουλάς (3.15μ.μ.): Ευκλής – ΑΣ Τήλου (Μανέγας) Μίαρης, Σάββενας, Σπάρταλης (Μίχας)
Τρίτη 11 Φεβρουαρίου
Νίσυρος (12μ.): Πολυβώτης – Ηρακλής Λάρδου (Ορσάρης) Ράδος, Κασιώτης, Φασουλάρης
Όμιλος Νήσων (11η αγωνιστική)
Σάββατο 8 Φεβρουαρίου
Ζηπάρι (3μ.μ.): Αναγέννηση Ασφενδιού – ΑΕ Κως (Φουρλής) Φραγκιαδάκης, Ατσαλάκης, Κρικόγλου (Αλεξίου)
Κυριακή 9 Φεβρουαρίου
Ζηπάρι (12μ.): Δόξα Καρδάμαινας – Ξάνθος (Χαραπάς) Ωραιόπουλος, Μαντάς, Κορώνης (Δουδούς)
Στάδιο «Ανταγόρας» (12.30μ.μ.): ΠΑΟΚ Κω – ΑΟ Λειψοί (Βραχνάς) Γιαμμουζής, Πλάτσης, Ε. Μάγγος (Γεωργιόπουλος)
Κάλυμνος (12.30μ.μ.): Καλυμνιακός – Νικαγόρας (Κατέρης) Φραγκιαδάκης, Ατσαλάκης, Βουλγαράκης (Φραγκίνης)
Γ’ Κατηγορία (8η αγωνιστική)
Σάββατο 8 Φεβρουαρίου
Δαματριά (3μ.μ.): Δήμητρα – Άγιος Γεώργιος (Μάτσης) Τσοπανάκης, Ροδίτης, Διακοφιλιππής
ΕΑΚ Ρόδου (3μ.μ.): Ήλιος Ιαλυσού – Πολύστρατος (Πάχος) Φιλιππάκου, Γεωργάς, Σπάρταλης
Κυριακή 9 Φεβρουαρίου
Διμυλιά (11.45π.μ.): Ατρόμητος Διμυλιάς – Νίκη Ρόδου (Ντάκας) Σπάρταλης, Μίαρης, Σάββενας
Κρητηνία (3μ.μ.): Αλθαιμένης – Άρης 2013 (Σεβδαλάκης) Ατσικνούδας, Αναστασοπούλου, Ν. Μάχλης