Οι κλήσεις των Μικτών μας

0
mikti rafina

Παναγιώτης Κεπέρης

Τις κλήσεις των ποδοσφαιριστών τις μικτής μας ομάδας των Νέων και των Παίδων ανακοίνωσε ο προπονητής κ. Θεόδωρος Θεοδώρου. Διαβάστε αναλυτικά.

«Από την Ε.Π.Σ.Δ καλούνται για το φιλικό αγώνα της ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ                           με τον Α.Σ. ΡΟΔΙΑΚΟ  στο ΝΕΟ ΕΝΩΣΙΑΚO γήπεδο «ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ  ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ» την  Τρίτη  17/10/2017 και ώρα 15.15 μ.μ. με αθλητική  λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες)». 

 

           ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                            ΟΜΑΔΑ
 1. ΛΥΚΟΠΑΝΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
 2. ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ
 3. ΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΣ
 4. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
 5. ΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΔΟΣ
 6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Ε.Ρ.Α
 7. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
 8. ΚΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
 9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΡΟΔΟΣ
10. ΛΙΑΜΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΣΤΙΔΑ
11. ΜΟΣΧΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ
12 ΔΟΥΚΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
13. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
14 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΘΑΝΟΣ ΑΡΕΝΑ
15. ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΛΚΗ
16 ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΥΠΡΟΣ
17. ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ
18. ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
19. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.
20. ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΥΠΡΟΣ
21. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.
22. ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
23. ΓΚΑΜΙΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Ε.Ρ.Α

 

«Από την Ε.Π.Σ.Δ καλούνται για προπόνηση προεπιλογής της ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ την Δευτέρα   16/10/2017 και ώρα 15.00 μμ  στο ΝΕΟ ΕΝΩΣΙΑΚO γήπεδο ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ  με αθλητική  λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες)».

           ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                            ΟΜΑΔΑ
 1. ΘΑΡΡΕΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
 2. ΚΟΥΛΛΑΛΙ ΕΡΝΕΣΤΟ ΑΡΕΝΑ
 3. ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΡΟΔΟΣ
 4. ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΜΠΑΝ ΑΡΕΝΑ
 5. ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΕΝΑ
 6. ΚΙΟΥΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΔΟΣ
 7. ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΡΕΝΑ
 8. ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ
 9. ΧΩΡΑΦΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΕΡΑ
10. ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
11. ΚΑΤΣΟ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΡΕΝΑ
12 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΡΕΝΑ
13. ΚΙΟΥΖΕΛΕΡ ΑΛΗ ΙΑΛΥΣΟΣ
14 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
15. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
16 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΡΕΝΑ
17. ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕΡΑ
18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
19. ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ
20. ΣΕΛΛΑΒΤΖΗ ΙΜΠΡΑΗΜ ΑΡΕΝΑ
21. ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΕΝΑ
22. ΚΑΤΑΧΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΙΩΝ AΘΛΗΣΙΣ
23. ΚΕΛΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
24. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
25. ΧΑΛΙΛΙ ΛΕΚΙΝ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
26. ΜΩΡΑΙΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
27. ΥΔΡΑΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ
28. ΣΑΒΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
29. ΣΤΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

 

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

Συνδεθείτε με username ή email