Οι κλήσεις των Μικτών μας

Τις κλήσεις των ποδοσφαιριστών τις μικτής μας ομάδας των Νέων και των Παίδων ανακοίνωσε ο προπονητής κ. Θεόδωρος Θεοδώρου. Διαβάστε αναλυτικά.

“Από την Ε.Π.Σ.Δ καλούνται για προπόνηση προεπιλογής της ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ στο ΝΕΟ ΕΝΩΣΙΑΚO γήπεδο ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ  ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ την Τρίτη  28/11/2017 και ώρα 15.00 μμ με αθλητική  λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες)”.

 

           ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                            ΟΜΑΔΑ
 1. ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΥΠΡΟΣ
 2. ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ
 3. ΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΣ
 4. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
 5. ΠΕΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΟΞΑ Ψ.
 6. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
 7. ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΛΚΗ
 8. ΛΥΚΟΠΑΝΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
 9. ΔΟΥΚΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
10. ΜΟΥΡΑΤΙ ΜΑΡΙΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ Γ.
11. ΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΔΟΣ
12 ΛΙΑΜΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΣΤΙΔΑ
13. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
14 ΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
15. ΚΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Ε.Ρ.Α
17. ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ
18. ΚΑΠΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΔΟΣ
19. ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
20. ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
21. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.
22. ΜΟΣΧΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ

 

“Από την Ε.Π.Σ.Δ καλούνται για τον φιλικό αγώνα της ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ με την εφηβική ομάδα του Α.Σ.ΑΡΕΝΑ την Δευτέρα   27/11/201  και ώρα 15.00 μμ στο ΝΕΟ ΕΝΩΣΙΑΚO γήπεδο ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ  ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες)”. 

           ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                            ΟΜΑΔΑ
 1. ΘΑΡΡΕΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
 2. ΚΟΥΛΛΑΛΙ ΕΡΝΕΣΤΟ ΑΡΕΝΑ
 3. ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΡΟΔΟΣ
 4. ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΜΠΑΝ ΑΡΕΝΑ
 5. ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΕΝΑ
 6. ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΡΕΝΑ
 7. ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
 8. ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ
 9. ΧΩΡΑΦΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΕΡΑ
10. ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
11. ΚΑΤΣΟ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΡΕΝΑ
12 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.
13. ΚΙΟΥΖΕΛΕΡ ΑΛΗ ΙΑΛΥΣΟΣ
14 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
15. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
16 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ
17. ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕΡΑ
18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
19. ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.
20. ΣΕΛΛΑΒΤΖΗ ΙΜΠΡΑΗΜ ΑΡΕΝΑ
21. ΧΑΛΙΛΙ ΛΕΚΙΝ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
22. ΜΩΡΑΙΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
23. ΚΕΛΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
24. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
25. ΝΤΕΝΑ ΖΗΣΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
26. ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΚΛΗΣ

 

Διαβάστε επίσης:

Επικαιρότητα

Ελεύθερη Πένα

Αθλητικά Νέα

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments