Κλήση στις μικτές

0
balla3
Κλήση των ποδοσφαιριστών των μικτών νέων και παίδων για την προσεχή Δευτέρα και Τρίτη εξέδωσε η Ε.Π.Σ.Δ.
Οι ποδοσφαιριστές της μικτής παίδων καλούνται να βρίσκονται την Δευτέρα 21/11/2001 και ώρα 3:00μ.μ. στο Ενωσιακό γήπεδο Καρακόνερου.
Οι ποδοσφαιριστές της μικτής νέων καλούνται να βρίσκονται την Τρίτη 22/11/2011 και ώρα 3:00μ.μ. στο ΕΑΚ για να παίξουν φιλικό με τους νέους του Διαγόρα.
Επίσης οι ποδοσφαιριστές που έχουν αθλητικό υλικό καλούνται να προσέλθουν και να το παραδώσουν τις παραπάνω ημέρες και ώρες στο ΕΑΚ.
Τα ονόματα των ποδοσφαιριστών των μικτών νέων και παίδων που καλούνται είναι τα παρακάτω:
Μικτή νέων:
1.-ΛΑΤΣΟΣ   ΒΑΣΙΛΗΣ  του  ΑΕΡΑ
2.-ΓΙΩΡΓΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ     του ΑΕΡΑ
3.-ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ  ΜΙΧΑΗΛ  του ΚΛΕΑΝΘΗ
4.-ΠΟΛΥΜΕΝΩΦ  ΜΙΧΑΗΛ   του  ΚΛΕΑΝΘΗ
5.-ΑΤΣΙΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    του  ΚΛΕΑΝΘΗ
6.-ΜΟΣΚΙΟΥ  ΑΝΔΡΕΑΣ  του  ΔΙΑΓΟΡΑ  ΒΑΤΙΟΥ
7.-ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ   της  ΔΟΞΑΣ  ΨΙΝΘΟΥ
8.-ΦΛΕΒΑΡΗΣ  ΡΑΦΑΗΛ    του  ΕΘΝΙΚΟΥ
9.-ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΣ   του ΕΘΝΙΚΟΥ
10.-ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ   του  ΦΟΙΒΟΥ  ΚΡΕΜ.
11.-ΣΤΑΤΗΣ  ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ   του ΑΡΗ  ΑΡΧ.
12.-ΒΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ   του ΔΙΓΕΝΗ  ΚΟΣΚ.
13.-ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΙΠΠΟΤΕΣ
14.-ΚΟΥΡΟΥΝΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του  ΔΙΑΓΟΡΑ  ΡΟΔΟΥ
15.-ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ   της ΡΟΔΟΥ
16.- ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΑΕ  ΚΩ
17 .-ΣΑΧΙΝΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  Ν.Ρ.
18.-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   ΑΟ  ΔΙΚΑΙΟΥ
19.-ΟΡΦΑΝΟΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ    ΕΡΜΗΣ  ΚΑΛ.
20.-ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ    ΗΡΑΚΛΗΣ  ΜΑΡ.
21.-ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ  ΜΑΝΩΛΗΣ     ΚΑΣΤΡΟ
Μικτή παίδων:

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΡΝΙΤΤΑΛΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

2

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

3

ΔΙΑΚΟΗΛΙΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΑΛΥΣΟΣ 97

4

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

5

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

Ε.Ν.Α.

6

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

7

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

8

ΚΑΡΕΛΛΑΣ

ΝΙΚΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

9

ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ

ΙΩΑΚΕΙΜ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

10

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

11

ΚΟΥΔΟΥΝΗΣ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΙΑΛΥΣΟΣ

12

ΚΟΥΓΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

13

ΛΙΑΜΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

14

ΜΑΡΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

15

ΜΙΧΑΗΛ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΦΟΙΒΟΣ

16

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

ΚΩΣΤΑΣ

ΦΟΙΒΟΣ

17

ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

18

ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ

ΝΕΣΤΟΡΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

19

ΠΕΘΑΚΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ

20

ΠΕΡΑΝΤΙΝΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΡΟΔΟΣ

21

ΣΤΕΛΛΑΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

22

ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

23

ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ

ΤΙΜΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

24

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

25

ΤΣΑΛΙΚΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ