Αρχική Αθλητικά νέα Football League & Γ' Εθνική Κατέρρευσε στο τέλος ο Φοίβος

Κατέρρευσε στο τέλος ο Φοίβος

0

Άντεξε για 78 λεπτά στα Βραχνέϊκα ο Φοίβος. Σε εκείνο το λεπτό δέχθηκε το 1 – 0 από τον τοπικό Διαγόρα και από εκεί και πέρα κατέρρευσε δεχόμενος άλλα δυο τέρματα με αποτέλεσμα να γνωρίσει την ήττα με σκορ 3 – 0. Με το παιχνίδι αυτό, ολοκληρώθηκε η 13η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής όσον αφορά τον 6ο όμιλο. Σκόραραν οι Παπαδόπουλος (78’), Καταβάτης (93’) και Τσιριγώτης με πέναλτι στο 95’.

Το παιχνίδι διαιτήτευσε ο Παπαγεωργόπουλος (Λυκομήτρος, Λέκκας) από τον σύνδεσμο της Αργολίδας.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ: Μπαμπούνης, Ρουγκάλας, Γκέγκα, Λίπι, Τρίγκας, Τριανταφυλλόπουλος (61’ Καταβάτης), Παπαδόπουλος, Τσιριγώτης, Γεωργαντόπουλος, Σχοινάκης, Μαρίζι
ΦΟΙΒΟΣ: Μιχαλάκης, Ταφάνι, Νικήτας, Παπασταμάτης, Τερζίου, Γαργάλης (40’ λ.τ. Λαός), Καραγεωργίου, Τζελάϊ, Μπανουσάϊ (60’ Χατζησάββας), Αρφαράς, Στελλάς (75’ Πατσίλης)