Αρχική Επικαιρότητα Διάφορα Ηττήθηκε ο Ανταγόρας

Ηττήθηκε ο Ανταγόρας

0

Την ήττα 2-1 γνώρισε ο Ανταγόρας στο Κερατσίνι από την ομώνυμη τοπική ομάδα, σε παιχνίδι για την 3η  αγωνιστική του πρωταθλήματος Δ΄ Εθνικής. Το παιχνίδι ξεκίνησε δυνατά για τις δυο ομάδες, καθώς μόλις στο 5ο  λεπτό το σκορ ήταν στο 1-1, με τους γηπεδούχους να κάνουν το 1-0 στο 3΄ με το Χατζή, ενώ δύο λεπτά αργότερα οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν με τον Κατσαμπελίδη. Το τελικό 2-1 διαμορφώθηκε στο 75΄ με γκολ του Σάββα.
Κερατσίνι: Τερεκανίδης, Δηβόλης, Σάββας, Βασιλάκος, Βατής, Σιδηρόπουλος (60′ Παπαδόγκωνας), Χατζής (68΄ Διονυσόπουλος), Μακρής, Μαριόλης, Πλατίγκος, Ηλιόπουλος (68′ Κωλέτσης)
Ανταγόρας: Μακρής,  Γεωργοπάλης, Κατσαπελίδης,  Γεωργόπουλος, Κουρζής, Χατζησουλειμάν, Κουκουλέκης,  Πλύγκος,  Κούτρας,  Λέτρος, Σπανός