Η κλήρωση του Παιδικού

0
DSC09435

Με συνολικά 19 ομάδες αλλά και δύο ομίλους θα διεξαχθεί και φέτος το φετινό παιδικό πρωτάθλημα. H κλήρωση από την οποία προέκυψαν άκρως ανταγωνιστικά παιχνίδια διεξήχθη στα γραφέια της ΕΠΣΔ.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του παιδικού:
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η
Α.Ε.Ρ.Α. – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ – Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΕΥΚΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η
ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΕΥΚΛΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η
ΕΥΚΛΗΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ