Η κλήρωση της Β' Κατηγορίας (1ος όμιλος)

0
2

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεί της ΕΠΣΔ η κλήρωση των αγώνων του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας (1ος όμιλος). Όλο το πρόγραμμα είναι το ακόλουθο:

1η αγωνιστική
Άγιος Γεώργιος – ΑΕ Κατταβιάς
Ακουσίλαος – ΑΣ Τήλος
ΑΟ Σύμης – Ορφέας
Άγιος Ισίδωρος – ΑΣ Χάλκης
Διγενής Κοσκινού – Εθνικός Αρχίπολης
Ρεπό: Νηρέας

2η αγωνιστική
ΑΣ Νηρέας – Άγιος Γεώργιος Μαλώνας
ΑΕ Κατταβιάς – Ακουσίλαος Φανών
ΑΣ Τήλος – Άγιος Ισίδωρος
Ορφέας – Διγενής Κοσκινού
Εθνικός Αρχίπολης – ΑΣ Χάλκης
Ρεπό: ΑΟ Σύμης

3η αγωνιστική
Άγιος Γεώργιος – Ακουσίλαος Φανών
ΑΟ Σύμης – Νηρέας
Άγιος Ισίδωρος – ΑΕ Κατταβιάς
Εθνικός Αρχίπολης – ΑΣ Τήλος
ΑΣ Χάλκης – Νηρέας
Ρεπό: Διγενής Κοσκινού

4η αγωνιστική
ΑΟ Σύμης – Άγιος Γεώργιος
Ακουσίλαος – Άγιος Ισίδωρος
Νηρέας – Διγενής Κοσκινού
ΑΕ Κατταβιάς – Εθνικός Αρχίπολης
Ορφέας – ΑΣ Τήλος
Ρεπό: ΑΣ Χάλκης

5η αγωνιστική
Άγιος Γεώργιος – Άγιος Ισίδωρος
Διγενής Κοσκινού – ΑΟ Σύμης
Εθνικός Αρχίπολης – Ακουσίαλος Φανών
ΑΣ Χάλκης – Νηρέας
Ορφέας – ΑΕ Κατταβιάς
Ρεπό: ΑΣ Τήλος

6η αγωνιστική
Διγενής Κοσκινού – Άγιος Γεώργιος
Άγιος Ισίδωρος – Εθνικός Αρχίπολης
ΑΟ Σύμης – ΑΣ Χάλκης
Ακουσίλαος – Ορφέας
Νηρέας – ΑΣ Τήλος
Ρεπό: ΑΕ Κατταβιάς

7η αγωνιστική
Άγιος Γεώργιος – Εθνικός Αρχίπολης
ΑΣ Χάλκης – Διγενής Κοσκινού
Ορφέας – Άγιος Ισίδωρος
ΑΣ Τήλος – ΑΟ Σύμης
ΑΕ Κατταβιάς – Νηρέα
Ρεπό: Ακουσίλαος Φανών

8η αγωνιστική
ΑΣ Χάλκης – Άγιος Γεώργιος
Εθνικό ς Αρχίπολης – Ορφέας
Διγενής – ΑΣ Τήλος
ΑΟ Σύμης – ΑΕ Κατταβιάς
Ακουσίλαος – Νηρέας
Ρεπό: Άγιος Ισίδωρος

9η αγωνιστική
Άγιος Γεώργιος – Ορφέας
ΑΣ Τήλος – ΑΣ Χάλκης
ΑΕ Κατταβιάς – Διγενής Κοσκινού
Νηρέας – Άγιος Ισίδωρος
Ακουσίλαος – ΑΟ Σύμης
Ρεπό: Εθνικός Αρχίπολης

10η αγωνιστική
ΑΣ Τήλος – Άγιος Γεώργιος
ΑΣ Χάλκης – ΑΕ Κατταβιάς
Εθνικός Αρχίπολης – Νηρέας
Διγενής Κοσκινού – Ακουσίλαος Φανών
Άγιος Ισίδωρος – ΑΟ Σύμης
Ρεπό: Ορφέας

11η αγωνιστική
ΑΕ Κατταβιάς – ΑΣ Τήλος
Νηρέας – Ορφέας
Ακουσίλαος – ΑΣ Χάλκης
ΑΟ Σύμης – Εθνικός Αρχίπολης
Άγιος Ισίδωρος – Διγενής Κοσκινού
Ρεπό: Άγιος Γεώργιος