Η κλήρωση της Β' Εθνικής

0
diagoras_tenta2
Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση των αγώνων του πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής στο μπάσκετ. Η πρεμιέρα είναι καθορισμένη για τις 17 Οκτωβρίου και ο Διαγόρας θα παίξει εντός έδρας με την Αναγέννηση Φλόγας. Αναλυτικά, όλο το πρόγραμμα είναι το ακόλουθο:

1η Αγωνιστική (17/10/11)
Δούκας – Αιγάλεω
Νήαρ Ηστ – Χαλκηδόνα
Στρατώνι – ΜΕΝΤ
Διαγόρας Ρόδου – Αναγέννηση Φλόγας
Αίας Ευόσμου – Ηράκλειο
Ηρακλής – Νίκη Βόλου
Αίολος Τρικάλων – Κόροιβος
Αγία Παρασκευή – Φιλαθλητικός

2η Αγωνιστική (24/10/11)
Χαλκηδόνα – Δούκας
ΜΕΝΤ – Νήαρ Ηστ
Αναγέννηση Φλόγας – Στρατώνι

Ηράκλειο – Διαγόρας Ρόδου
Νίκη Βόλου – Αίας Ευόσμου
Κόροιβος – Ηρακλής
Φιλαθλητικός – Αίολος Τρικάλων
Αιγάλεω – Αγία Παρασκευή

3η Αγωνιστική (31/10/11)
Δούκας – ΜΕΝΤ
Νήαρ Ηστ – Αναγέννηση Φλόγας
Στρατώνι – Ηράκλειο
Διαγόρας Ρόδου – Νίκη Βόλου
Αίας Ευόσμου – Κόροιβος
Ηρακλής – Φιλαθλητικός
Αίολος Τρικάλων – Αγία Παρασκευή
Αιγάλεω – Χαλκηδόνα

4η Αγωνιστική (10/11/11)
Αναγέννηση Φλόγας – Δούκας
Ηράκλειο – Νήαρ Ηστ
Νίκη Βόλου – Στρατώνι
Κόροιβος – Διαγόρας Ρόδου
Φιλαθλητικός – Αίας Ευόσμου
Αγία Παρασκευή – Ηρακλής
Αίολος Τρικάλων – Αιγάλεω
ΜΕΝΤ – Χαλκηδόνα

5η Αγωνιστική (21/11/11)
Δούκας – Ηράκλειο
Νήαρ Ηστ – Νίκη Βόλου
Στρατώνι – Κόροιβος
Διαγόρας Ρόδου – Φιλαθλητικός
Αίας Ευόσμου – Αγία Παρασκευή
Ηρακλής – Αίολος Τρικάλων
Αιγάλεω – ΜΕΝΤ
Χαλκηδόνα – Αναγέννηση Φλόγας

6η Αγωνιστική (28/11/11)
Νίκη Βόλου – Δούκας
Κόροιβος – Νήαρ Ηστ
Φιλαθλητικός – Στρατώνι
Αγία Παρασκευή – Διαγόρας Ρόδου
Αίολος Τρικάλων – Αίας Ευόσμου
Ηρακλής – Αιγάλεω
Ηράκλειο – Χαλκηδόνα
Αναγέννηση Φλόγας – ΜΕΝΤ

7η Αγωνιστική (05/12/11)
Δούκας – Κόροιβος
Νήαρ Ηστ – Φιλαθλητικός
Στρατώνι – Αγία Παρασκευή
Διαγόρας Ρόδου – Αίολος Τρικάλων
Αίας Ευόσμου – Ηρακλής
Αιγάλεω – Αναγέννηση Φλόγας
Χαλκηδόνα – Νίκη Βόλου
ΜΕΝΤ – Ηράκλειο

8η Αγωνιστική (12/12/11)
Φιλαθλητικός – Δούκας
Αγία Παρασκευή – Νήαρ Ηστ
Αίολος Τρικάλων – Στρατώνι
Ηρακλής – Διαγόρας Ρόδου
Αίας Ευόσμου – Αιγάλεω
Κόροιβος – Χαλκηδόνα
Νίκη Βόλου – ΜΕΝΤ
Ηράκλειο – Αναγέννηση Φλόγας

9η Αγωνιστική (19/12/11)
Δούκας – Αγία Παρασκευή
Νήαρ Ηστ – Αίολος Τρικάλων
Στρατώνι – Ηρακλής
Διαγόρας Ρόδου – Αίας Ευόσμου
Αιγάλεω – Ηράκλειο
Χαλκηδόνα – Φιλαθλητικός
ΜΕΝΤ – Κόροιβος
Αναγέννηση Φλόγας – Νίκη Βόλου

10η Αγωνιστική (09/01/12)
Αίολος Τρικάλων – Δούκας
Ηρακλής – Νήαρ Ηστ
Αίας Ευόσμου – Στρατώνι
Διαγόρας Ρόδου – Αιγάλεω
Αγία Παρασκευή – Χαλκηδόνα
Φιλαθλητικός – ΜΕΝΤ
Κόροιβος – Αναγέννηση Φλόγας
Νίκη Βόλου – Ηράκλειο

11η Αγωνιστική (16/01/12)
Δούκας – Ηρακλής
Νήαρ Ηστ – Αίας Ευόσμου
Στρατώνι – Διαγόρας Ρόδου
Αιγάλεω – Νίκη Βόλου
Χαλκηδόνα – Αίολος Τρικάλων
ΜΕΝΤ- Αγία Παρασκευή
Αναγέννηση Φλόγας – Φιλαθλητικός
Ηράκλειο – Κόροιβος

12η Αγωνιστική (23/01/12)
Αίας Ευόσμου – Δούκας
Διαγόρας Ρόδου – Νήαρ Ηστ
Στρατώνι – Αιγάλεω
Ηρακλής – Χαλκηδόνα
Αίολος Τρικάλων- ΜΕΝΤ
Αγία Παρασκευή – Αναγέννηση Φλόγας
Φιλαθλητικός – Ηράκλειο
Κόροιβος – Νίκη Βόλου

13η Αγωνιστική (30/01/12)
Δούκας – Διαγόρας Ρόδου
Νήαρ Ηστ – Στρατώνι
Αιγάλεω – Κόροιβος
Χαλκηδόνα – Αίας Ευόσμου
ΜΕΝΤ – Ηρακλής
Αναγέννηση Φλόγας – Αίολος Τρικάλων
Ηράκλειο – Αγία Παρασκευή
Νίκη Βόλου – Φιλαθλητικός

14η Αγωνιστική (06/02/12)
Στρατώνι – Δούκας
Νήαρ Ηστ – Αιγάλεω
Διαγόρας Ρόδου – Χαλκηδόνα
Αίας Ευόσμου – ΜΕΝΤ
Ηρακλής – Αναγέννηση Φλόγας
Αίολος Τρικάλων – Ηράκλειο
Αγία Παρασκευή – Νίκη Βόλου
Φιλαθλητικός – Κόροιβος

15η Αγωνιστική (13/02/12)
Δούκας – Νήαρ Ηστ
Αιγάλεω – Φιλαθλητικός
Χαλκηδόνα – Στρατώνι
ΜΕΝΤ – Διαγόρας Ρόδου
Αναγέννηση Φλόγας – Αίας Ευόσμου
Ηράκλειο – Ηρακλής
Νίκη Βόλου – Αίολος Τρικάλων
Κόροιβος – Αγία Παρασκευή

16η Αγωνιστική (20/02/12)
Αιγάλεω – Δούκας
Χαλκηδόνα – Νήαρ Ηστ
ΜΕΝΤ – Στρατώνι
Αναγέννηση Φλόγας – Διαγόρας Ρόδου
Ηράκλειο – Αίας Ευόσμου
Νίκη Βόλου – Ηρακλής
Κόροιβος – Αίολος Τρικάλων
Φιλαθλητικός – Αγία Παρασκευή

17η Αγωνιστική (27/02/12)
Δούκας – Χαλκηδόνα
Νήαρ Ηστ – ΜΕΝΤ
Στρατώνι – Αναγέννηση Φλόγας
Διαγόρας Ρόδου – Ηράκλειο
Αίας Ευόσμου – Νίκη Βόλου
Ηρακλής – Κόροιβος
Αίολος Τρικάλων – Φιλαθλητικός
Αγία Παρασκευή – Αιγάλεω

18η Αγωνιστική (05/03/12)
ΜΕΝΤ – Δούκας
Αναγέννηση Φλόγας – Νήαρ Ηστ
Ηράκλειο – Στρατώνι
Νίκη Βόλου – Διαγόρας Ρόδου
Κόροιβος – Αίας Ευόσμου
Φιλαθλητικός- Ηρακλής
Αγία Παρασκευή – Αίολος Τρικάλων
Χαλκηδόνα – Αιγάλεω

19η Αγωνιστική (13/03/12)
Δούκας – Αναγέννηση Φλόγας
Νήαρ Ηστ – Ηράκλειο
Στρατώνι – Νίκη Βόλου
Διαγόρας Ρόδου – Κόροιβος
Αίας Ευόσμου – Φιλαθλητικός
Ηρακλής – Αγία Παρασκευή
Αιγάλεω – Αίολος Τρικάλων
Χαλκηδόνα – ΜΕΝΤ

20ή Αγωνιστική (20/03/12)
Ηράκλειο – Δούκας
Νίκη Βόλου – Νήαρ Ηστ
Κόροιβος – Στρατώνι
Φιλαθλητικός – Διαγόρας Ρόδου
Αγία Παρασκευή – Αίας Ευόσμου
Αίολος Τρικάλων – Ηρακλής
ΜΕΝΤ – Αιγάλεω
Αναγέννηση Φλόγας – Χαλκηδόνα

21η Αγωνιστική (27/03/12)
Δούκας – Νίκη Βόλου
Νήαρ Ηστ – Κόροιβος
Στρατώνι – Φιλαθλητικός
Διαγόρας Ρόδου – Αγία Παρασκευή
Αίας Ευόσμου – Αίολος Τρικάλων
Αιγάλεω – Ηρακλής
Χαλκηδόνα – Ηράκλειο
ΜΕΝΤ – Αναγέννηση Φλόγας

22η Αγωνιστική (03/04/12)
Κόροιβος – Δούκας
Φιλαθλητικός – Νήαρ Ηστ
Αγία Παρασκευή – Στρατώνι
Αίολος Τρικάλων – Διαγόρας Ρόδου
Ηρακλής – Αίας Ευόσμου
Αναγέννηση Φλόγας – Αιγάλεω
Νίκη Βόλου – Χαλκηδόνα
Ηράκλειο – ΜΕΝΤ

23η Αγωνιστική (10/04/12)
Δούκας – Φιλαθλητικός
Νήαρ Ηστ – Αγία Παρασκευή
Στρατώνι – Αίολος Τρικάλων
Διαγόρας Ρόδου – Ηρακλής
Αιγάλεω – Αίας Ευόσμου
Χαλκηδόνα – Κόροιβος
ΜΕΝΤ – Νίκη Βόλου
Αναγέννηση Φλόγας – Ηράκλειο

24η Αγωνιστική (17/04/12)
Αγία Παρασκευή – Δούκας
Αίολος Τρικάλων – Νήαρ Ηστ
Ηρακλής – Στρατώνι
Αίας Ευόσμου – Διαγόρας Ρόδου
Ηράκλειο – Αιγάλεω
Φιλαθλητικός – Χαλκηδόνα
Κόροιβος – ΜΕΝΤ
Νίκη Βόλου – Αναγέννηση Φλόγας

25η Αγωνιστική (30/04/12)
Δούκας – Αίολος Τρικάλων
Νήαρ Ηστ – Ηρακλής
Στρατώνι – Αίας Ευόσμου
Αιγάλεω – Διαγόρας Ρόδου
Χαλκηδόνα – Αγία Παρασκευή
ΜΕΝΤ – Φιλαθλητικός
Αναγέννηση Φλόγας – Κόροιβος
Ηράκλειο – Νίκη Βόλου

26η Αγωνιστική (08/05/12)
Ηρακλής – Δούκας
Αίας Ευόσμου – Νήαρ Ηστ
Διαγόρας Ρόδου – Στρατώνι
Νίκη Βόλου – Αιγάλεω
Αίολος Τρικάλων – Χαλκηδόνα
Αγία Παρασκευή – ΜΕΝΤ
Φιλαθλητικός – Αναγέννηση Φλόγας
Κόροιβος – Ηράκλειο

27η Αγωνιστική (15/05/12)
Δούκας – Αίας Ευόσμου
Νήαρ Ηστ – Διαγόρας Ρόδου
Αιγάλεω – Στρατώνι
Χαλκηδόνα – Ηρακλής
ΜΕΝΤ – Αίολος Τρικάλων
Αναγέννηση Φλόγας – Αγία Παρασκευή
Ηράκλειο – Φιλαθλητικός
Νίκη Βόλου – Κόροιβος

28η Αγωνιστική (22/05/12)
Διαγόρας Ρόδου – Δούκας
Στρατώνι – Νήαρ Ηστ
Κόροιβος – Αιγάλεω
Αίας Ευόσμου – Χαλκηδόνα
Ηρακλής – ΜΕΝΤ
Αίολος Τρικάλων – Αναγέννηση Φλόγας
Αγία Παρασκευή – Ηράκλειο
Φιλαθλητικός – Νίκη Βόλου

29η Αγωνιστική (29/05/12)
Δούκας – Στρατώνι
Αιγάλεω – Νήαρ Ηστ
Χαλκηδόνα – Διαγόρας Ρόδου
ΜΕΝΤ – Αίας Ευόσμου
Αναγέννηση Φλόγας – Ηρακλής
Ηράκλειο – Αίολος Τρικάλων
Νίκη Βόλου – Αγία Παρασκευή
Κόροιβος – Φιλαθλητικός

30ή Αγωνιστική (05/06/12)
Νήαρ Ηστ- Δούκας
Φιλαθλητικός – Αιγάλεω
Στρατώνι – Χαλκηδόνα
Διαγόρας Ρόδου – ΜΕΝΤ
Αίας Ευόσμου – Αναγέννηση Φλόγας
Ηρακλής – Ηράκλειο
Αίολος Τρικάλων – Νίκη Βόλου
Αγία Παρασκευή – Κόροιβος