Η κλήρωση της Β’ Κατηγορίας

0

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣΔ η κλήρωση των αγώνων του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου το οποίο θα ξεκινήσει στις 19 και 20 Οκτωβρίου. Αναλυτικά:
1ος όμιλος

1η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

2η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

3η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
Ρεπό: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

4η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

5η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

6η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

7η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

8η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

9η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΕΥΚΛΗΣ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

10η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

11η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
Ρεπό: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

12η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ

13η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

14η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

15η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

16η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

17η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΕΥΚΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Ρεπό: ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

18η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

19η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΕΥΚΛΗΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
Ρεπό: ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

20η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

21η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΕΥΚΛΗΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
Ρεπό: ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

22η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

23η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

24η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

25η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ

26η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

2ος όμιλος

1η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΤΗΛΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ


2η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΝΗΡΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΤΗΛΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


3η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΝΗΡΕΑΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΤΗΛΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ


4η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΤΗΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


5η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΝΗΡΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΤΗΛΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ


6η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΤΗΛΟΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΝΗΡΕΑΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


7η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΤΗΛΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ


8η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΤΗΛΟΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


9η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΤΗΛΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ


10η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΤΗΛΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΝΗΡΕΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


11η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΤΗΛΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ


12η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΤΗΛΟΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΝΗΡΕΑΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ


13η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΝΗΡΕΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΤΗΛΟΣ


14η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΤΗΛΟΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


15η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΤΗΛΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ


16η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΝΗΡΕΑΣ
ΤΗΛΟΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


17η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΤΗΛΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ


18η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


19η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΝΗΡΕΑΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ


20η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΤΗΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


21η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΤΗΛΟΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΝΗΡΕΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ


22η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΝΗΡΕΑΣ – ΤΗΛΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ