Η κλήρωση της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας

Πραγματοποιείται στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση των αγώνων του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής. Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου στο οποίο συμμετέχουν η Ρόδος, ο Ιάλυσος και ο ΑΟ Πυλίου είναι το ακόλουθο:

1η αγωνιστική
ΑΕ Ερμιονίδας-Πανιώνιος
Πανγυθεατικός-Πανηλειακός
Ιάλυσος-Αιολικός
ΑΕ Μυκόνου-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Παναργειακός-ΑΟ Πυλίου
ΑΟ Διαβολιτσίου- Ρόδος
Αίας Γαστούνης-ΑΠΣ Πάτραι

2η αγωνιστική
Πανγυθεατικός-ΑΕ Ερμιονίδας
Πανιώνιος-Ιάλυσος
Πανηλειακός-ΑΕ Μυκόνου
Αιολικός-Παναργειακός
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΟ Πυλίου -Αίας Γαστούνης
Ρόδος-ΑΠΣ Πάτραι

3η αγωνιστική
ΑΕ Ερμιονίδας-Ιάλυσος
ΑΕ Μυκόνου-Πανγυθεατικός
Παναργειακός-Πανιώνιος
ΑΟ Διαβολιτσίου-Πανηλειακός
Αίας Γαστούνης-Αιολικός
ΑΠΣ Πάτραι-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Ρόδος-ΑΟ Πυλίου 

4η αγωνιστική
ΑΕ Μυκόνου-ΑΕ Ερμιονίδας
Ιάλυσος-Παναργειακός
Πανγυθεατικός-ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανιώνιος-Αίας Γαστούνης
Πανηλειακός-ΑΠΣ Πάτραι
Αιολικός- Ρόδος
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-ΑΟ Πυλίου

5η αγωνιστική
ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΕ Μυκόνου
Αίας Γαστούνης-Ιάλυσος
ΑΠΣ Πάτραι-Πανγυθεατικός
Ρόδος-Πανιώνιος
ΑΟ Πυλίου -Πανηλειακός
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Αιολικός

6η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός-Αίας Γαστούνης
ΑΕ Μυκόνου-ΑΠΣ Πάτραι
Ιάλυσος- Ρόδος
Πανγυθεατικός-ΑΟ Πυλίου
Πανιώνιος-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Πανηλειακός-Αιολικός

7η αγωνιστική
ΑΕ Ερμιονίδας-Αίας Γαστούνης
ΑΠΣ Πάτραι-ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρόδος-Παναργειακός
ΑΟ Πυλίου -ΑΕ Μυκόνου
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Ιάλυσος
Αιολικός-Πανγυθεατικός
Πανηλειακός-Πανιώνιος
 
8η αγωνιστική 
ΑΠΣ Πάτραι-ΑΕ Ερμιονίδας
Αίας Γαστούνης-Ρόδος
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΟ Πυλίου
Παναργειακός-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
ΑΕ Μυκόνου-Αιολικός
Ιάλυσος-Πανηλειακός
Πανγυθεατικός-Πανιώνιος

9η αγωνιστική 
ΑΕ Ερμιονίδας-Ρόδος
ΑΟ Πυλίου-ΑΠΣ Πάτραι
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Αίας Γαστούνης
Αιολικός-ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανηλειακός-Παναργειακός
Πανιώνιος-ΑΕ Μυκόνου
Ιάλυσος-Πανγυθεατικός

10η αγωνιστική
ΑΟ Πυλίου -ΑΕ Ερμιονίδας
Ρόδος-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
ΑΠΣ Πάτραι-Αιολικός
Αίας Γαστούνης-Πανηλειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου-Πανιώνιος
Παναργειακός-Πανγυθεατικός
ΑΕ Μυκόνου-Ιάλυσος

11η αγωνιστική
ΑΕ Ερμιονίδας-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Αιολικός-ΑΟ Πυλίου
Πανηλειακός- Ρόδος
Πανιώνιος-ΑΠΣ Πάτραι
Πανγυθεατικός-Αίας Γαστούνης
Ιάλυσος-ΑΟ Διαβολιτσίου
Παναργειακός-ΑΕ Μυκόνου

12η αγωνιστική
Αιολικός-ΑΕ Ερμιονίδας
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Πανηλειακός
ΑΟ Πυλίου -Πανιώνιος
Ρόδος-Πανγυθεατικός
ΑΠΣ Πάτραι-Ιάλυσος
Αίας Γαστούνης-ΑΕ Μυκόνου
ΑΟ Διαβολιτσίου-Παναργειακός

13η αγωνιστική
ΑΕ Ερμιονίδας-Πανηλειακός
Πανιώνιος-Αιολικός
Πανγυθεατικός-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Ιάλυσος-ΑΟ Πυλίου
ΑΕ Μυκόνου-Ρόδος
Παναργειακός-ΑΠΣ Πάτραι
Αίας Γαστούνης-ΑΟ Διαβολιτσίου

Διαβάστε επίσης:

Επικαιρότητα

Ελεύθερη Πένα

Αθλητικά Νέα

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments