Η κλήρωση της Football League

0
diagoras_omada_oikonomideio
Έγινε σήμερα (Δευτέρα) στην πρωτεύουσα, η κλήρωση των αγώνων του πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής στο οποίο συμμετέχει και ο Διαγόρας. Το πρωτάθλημα αρχίζει το διήμερο 15 και 16 Οκτωβρίου. Το πρόγραμμα είναι το ακόλουθο:
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  18η
Παναχαϊκή – Πλατανιάς Χανίων
Βέροια – Βύζας Μεγάρων
Πανθρακικός – Καλλονή
Πιερικός – Ομάδα Β
Καλλιθέα – Διαγόρας
Ομάδα Α – Ηρακλής Ψαχνών
Θρασύβουλος – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εθνικός Αστέρας – Φωκικός
Αγροτικός Αστέρας – Αναγέννηση Επανωμής

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η
Βέροια – Παναχαϊκή
Πλατανιάς Χανίων – Πανθρακικός
Βύζας Μεγάρων – Πιερικός
Καλλονή – Καλλιθέα
Ομάδα Β – Ομάδα Α
Διαγόρας – Θρασύβουλος
Ηρακλής Ψαχνών – Εθνικός Αστέρας
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αγροτικός Αστέρας
Φωκικός – Αναγέννηση – Επανωμής


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20η
Παναχαϊκή – Πανθρακικός
Πιερικός – Βέροια
Καλλιθέα – Πλατανιάς Χανίων
Ομάδα Α – Βύζας Μεγάρων
Θρασύβουλος – Καλλονή
Εθνικός Αστέρας – Ομάδα Β
Αγροτικός Αστέρας – Διαγόρας
Αναγέννηση Επανωμής – Ηρακλής Ψαχνών

Φωκικός – Αναγέννηση Γιαννιτσών

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η
Πιερικός – Παναχαϊκή
Πανθρακικός – Καλλιθέα
Βέροια – Ομάδα Α
Πλατανιάς Χανίων – Θρασύβουλος
Βύζας Μεγάρων – Εθνικός Αστέρας
Καλλονή – Αγροτικός Αστεράς
Ομάδα Β – Αναγέννηση Επανωμής
Διαγόρας – Φωκικός
Ηρακλής Ψαχνών – Αναγέννηση Γιαννιτσών

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η
Παναχαϊκή – Καλλιθέα
Ομάδα Α – Πιερικός
Θρασύβουλος – Πανθρακικός
Εθνικός Αστέρας – Βέροια
Αγροτικός Αστέρας – Πλατανιάς
Αναγέννηση Επανωμής – Βύζας Μεγάρων
Φωκικός – Καλλονή
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ομάδα Β
Ηρακλής Ψαχνών – Διαγόρα

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23η
Ομάδα Α – Παναχαϊκή
Καλλιθέα – Θρασύβουλος
Πιερικός – Εθνικός Αστέρας
Πανθρακικός – Αγροτικός Αστέρας
Βέροια – Αναγέννηση Επανωμής
Πλατανιάς Χανίων – Φωκικός
Βύζας Μεγάρων – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Καλλονή – Ηρακλής Ψαχνών
Ομάδα Β- Διαγόρας

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24η
Παναχαϊκή – Θρασύβουλος
Εθνικός Αστέρας – Ομάδα Α
Αγροτικός Αστέρας – Καλλιθέα
Αναγέννηση Επανωμής – Πιερικός
Φωκικός – Πανθρακικός
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Βέροια
Ηρακλής Ψαχνών – Πλατανιάς Χανίων
Διαγόρας – Βύζας Μεγάρων

Ομάδα Β- Καλλονή

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25η
Εθνικός Αστέρας – Παναχαϊκή
Θρασύβουλος – Αγροτικός Αστέρας
Ομάδα Α – Αναγέννηση Επανωμής
Καλλιθέα – Φωκικός
Πιερικός – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Πανθρακικός – Ηρακλής Ψαχνώ
Βέροια – Διαγόρας
Πλατανιάς Χανίων – Ομάδα Β
Βύζας Μεγάρων – Καλλονή

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26η

Παναχαϊκή- Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Επανωμής- Εθνικός Αστέρας
Φωκικός- Θρασύβουλος
Αναγέννηση Γιανιτσών- Ομάδα Α’
Ηρακλής Ψαχνών- Καλλιθέα
Διαγόρας- Πιερικός
Ομάδα Β’- Πανθρακικός
Καλλονή- Βέροια
Βύζας Μεγάρων- Πλατανιάς Χανίων

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27η
Αναγέννηση Επανωμής- Παναχαϊκή
Αγροτικός Αστέρας- Φωκικός
Εθνικός Αστέρας- Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θρασύβουλος- Ηρακλής Ψαχνών
Ομάδα Α’- Διαγόρας
Καλλιθέα- Ομάδα Β’
Πιερικός- Καλλονή
Πανθρακικός- Βύζας Μεγάρων
Πλατανιάς Χανίων- Βέροια

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28η
Παναχαϊκή- Φωκικός
Αναγέννηση Γιαννιτσών- Αναγέννηση Επανωμής
Ηρακλής Ψαχνών- Αγροτικός Αστέρας
Διαγόρας- Εθνικός Αστέρας
Ομάδα Β’- Θρασύβουλος
Καλλονή- Ομάδα Α’
Βύζας Μεγάρων- Καλλιθέα
Πλατανιάς Χανίων- Πιερικός
Βέροια- Πανθρακικός

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 29η
Αναγέννηση Γιαννιτσών- Παναχαϊκή
Φωκικός- Ηρακλής Ψαχνών
Αναγέννηση Επανωμής- Διαγόρας
Αγροτικός Αστέρας- Ομάδα Β’
Εθνικός Αστέρας- Καλλονή
Θρασύβουλος- Βύζας Μεγάρων
Ομάδα Α’- Πλατανιάς Χανίων
Καλλιθέα- Βέροια
Πανθρακικός- Πιερικός

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 30η
Παναχαϊκή- Ηρακλής Ψαχνών
Διαγόρας- Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ομάδα Β’- Φωκικός
Καλλονή- Αναγέννηση Επανωμής
Βύζας Μεγάρων- Αγροτικός Αστέρας
Πλατανιάς Χανίων- Εθνικός Αστέρας
Βέροια- Θρασύβουλος
Πανθρακικός- Ομάδα Α’
Πιερικός- Καλλιθέα

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 31η
Διαγόρας- Παναχαϊκή
Ηρακλής Ψαχνών- Ομάδα Β’
Αναγέννηση Γιαννιτσών- Καλλονή
Φωκικός- Βύζας Μεγάρων
Αναγέννηση Επανωμής- Πλατανιάς Χανίων
Αγροτικός Αστέρας- Βέροια
Εθνικός Αστέρας- Πανθρακικός
Θρασύβουλος- Πιερικός
Καλλιθέα- Ομάδα Α’

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 32η
Παναχαϊκή- Ομάδα Β’
Καλλονή- Διαγόρας
Βύζας Μεγάρων- Ηρακλής Ψαχνών
Πλατανιάς Χανίων- Αναγέννηση Γιαννιτσών
Βέροια- Φωκικός
Πανθρακικός- Αναγέννηση Επανωμής
Πιερικός- Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα- Εθνικός Αστέρας
Ομάδα Α’- Θρασύβουλος

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 33η
Καλλονή- Παναχαϊκή
Ομάδα Β’- Βύζας Μεγάρων
Διαγόρας- Πλατανιάς Χανίων
Ηρακλής Ψαχνών- Βέροια
Αναγέννηση Γιαννιτσών- Πανθρακικός
Φωκικός- Πιερικός
Αναγέννηση Επανωμής- Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας- Ομάδα Α’
Θρασύβουλος- Εθνικός Αστέρας

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 34η
Παναχαϊκή- Βύζας Μεγάρων
Πλατανιάς Χανίων- Καλλονή
Βέροια- Ομάδα Β’
Πανθρακικός- Διαγόρας
Πιερικός- Ηρακλής Ψαχνών
Καλλιθέα- Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ομάδα Α’- Φωκικός
Θρασύβουλος- Αναγέννηση Επανωμής
Εθνικός Αστέρας- Αγροτικός Αστέρας