Αρχική Τοπικό Δωδεκανήσου Α' Δωδεκανήσου Η κλήρωση της Α’ Κατηγορίας

Η κλήρωση της Α’ Κατηγορίας

0
aera ialisos baraz
Dodekanisos

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου. Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και στους δυο ομίλους.

Α’ Κατηγορία
1ος όμιλος
1η αγωνιστική 12η
Απόλλωνας Καλυθιών- Ασπίδα Σαλάκου
Ηρακλής Μαριτσών- Διαγόρας
Φοίβος- Α.Ο. Βαθύ
Καλυμνιακός- Αστέρας Μασάρων
Α.Ε. Λέρου- Άρης Αρχαγγέλου
Κολοσσός Κάστρου- Δόξα Ψίνθου

2η αγωνιστική 13η
Ηρακλής Μαριτσών- Απόλλωνας Καλυθιών
Ασπίδα Σαλάκου- Φοίβος
Διαγόρας- Καλυμνιακός
Α.Ο Βαθύ- Α.Ε. Λέρου
Αστέρας Μασάρων- Κολοσσό Κάστρου
Δόξα Ψίνθου- Άρης Αρχαγγέλου

3η αγωνιστική 14η
Απόλλωνας Καλυθιών- Φοίβος
Καλυμνιακός- Ηρακλής Μαριτσών
Α.Ε. Λέρου- Ασπίδα Σαλάκου
Κολοσσός Κάστρου- Διαγόρας
Δόξα Ψίνθου- Α.Ο Βαθύ
Άρης Αρχαγγέλου- Αστέρας Μασάρων

4η αγωνιστική 15η
Καλυμνιακός- Απόλλωνας Καλυθιών
Φοίβος- Α.Ε. Λέρου
Ηρακλής Μαριτσών- Κολοσσός Κάστρου
Ασπίδα Σαλάκου- Δόξα Ψίνθου
Διαγόρας- Άρης Αρχαγγέλου
Αστέρας Μασάρων- Α.Ο Βαθύ

5η αγωνιστική 16η
Απόλλωνας Καλυθιών- Α.Ε. Λέρου
Κολοσσός Κάστρου- Καλυμνιακός
Δόξα Ψίνθου- Φοίβος
Άρης Αρχαγγέλου- Ηρακλής Μαριτσών
Αστέρας Μασάρων- Ασπίδα Σαλάκου
Α.Ο Βαθύ-Διαγόρας

6η αγωνιστική 17η
Κολοσσός Κάστρου- Απόλλωνας Καλυθιών
Α.Ε. Λέρου- Δόξα Ψίνθου
Καλυμνιακός- Άρης Αρχαγγέλου
Φοίβος- Αστέρας Μασάρων
Ηρακλής Μαριτσών- Α.Ο Βαθύ
Ασπίδα Σαλάκου- Διαγόρας

7η αγωνιστική 18η
Απόλλωνας Καλυθιών- Δόξα Ψίνθου
Άρης Αρχαγγέλου- Κολοσσός Κάστρου
Αστέρας Μασάρων- Α.Ε. Λέρου
Α.Ο Βαθύ- Καλυμνιακός
Διαγόρας- Φοίβος
Ασπίδα Σαλάκου- Ηρακλής Μαριτσών

8η αγωνιστική 19η
Άρης Αρχαγγέλου- Απόλλωνας Καλυθιών
Δόξα Ψίνθου- Αστέρας Μασάρων
Κολοσσός Κάστρου- Α.Ο Βαθύ
Α.Ε. Λέρου- Διαγόρας
Καλυμνιακός- Ασπίδα Σαλάκου
Φοίβος- Ηρακλής Μαριτσών

9η αγωνιστική 20η
Απόλλωνας Καλυθιών- Αστέρας Μασάρων
Α.Ο Βαθύ- Άρης Αρχαγγέλου
Διαγόρας- Δόξα Ψίνθου
Ασπίδα Σαλάκου- Κολοσσός Κάστρου
Ηρακλής Μαριτσών- Α.Ε. Λέρου
Φοίβος- Καλυμνιακός

10η αγωνιστική 21η
Α.Ο Βαθύ- Καλυμνιακός
Αστέρας Μασάρων- Διαγόρας
Άρης Αρχαγγέλου- Ασπίδα Σαλάκου
Δόξα Ψίνθου- Ηρακλής Μαριτσών
Κολοσσός Κάστρου- Φοίβος
Α.Ε. Λέρου- Καλυμνιακός

11η αγωνιστική 22η
Διαγόρας- Απόλλωνας Καλυθιών
Ασπίδα Σαλάκου- Α.Ο Βαθύ
Ηρακλής Μαριτσών- Αστέρας Μασάρων
Φοίβος- Άρης Αρχαγγέλου
Καλυμνιακός- Δόξα Ψίνθου
Α.Ε. Λέρου- Κολοσσός Κάστρου

2ος όμιλος
1η αγωνιστική 12η
ΓΑΣ Ιάλυσος- Κλεόβουλος
Κλεάνθης- Διαγόρας Βατίου
Ιππότες – Α.Ο Δικαίου
Αντίμαχος- Αστέρας Παστίδας
Εθνικός Αρχίπολης- Ποσειδώνας Καρπάθου
Ρόδος- ΑΕΡΑ

2η αγωνιστική 13η
Κλεάνθης- ΓΑΣ Ιάλυσος
Κλεόβουλος- Ιππότες
Διαγόρας Βατίου- Αντίμαχος
Α.Ο Δικαίου- Εθνικός Αρχίπολης
Αστέρας Παστίδας- Ρόδος
ΑΕΡΑ- Ποσειδώνας Καρπάθου

3η αγωνιστική 14η
ΓΑΣ Ιάλυσος- Ιππότες
Αντίμαχος- Κλεάνθης
Εθνικός Αρχίπολης- Κλεόβουλος
Ρόδος- Διαγόρας Βατίου
ΑΕΡΑ- Α.Ο Δικαίου
Ποσειδώνας Καρπάθου- Αστέρας Παστίδας

4η αγωνστική 15η
Αντίμαχος- ΓΑΣ Ιάλυσος
Ιππότες- Εθνικός Αρχίπολης
Κλεάνθης- Ρόδος
Κλεόβουλος- ΑΕΡΑ
Διαγόρας Βατίου- Ποσειδώνας Καρπάθου
Αστέρας Παστίδας- Α.Ο Δικαίου

5η αγωνιστική 16η
ΓΑΣ Ιάλυσος- Εθνικός Αρχίπολης
Ρόδος- Αντίμαχος
ΑΕΡΑ- Ιππότες
Ποσειδώνας Καρπάθου- Κλεάνθης
Αστέρας Παστίδας- Κλεόβουλος
Α.Ο Δικαίου- Διαγόρας Βατίου

6η αγωνιστική 17η
Ρόδος- ΓΑΣ Ιάλυσος
Εθνικός Αρχίπολης- ΑΕΡΑ
Αντίμαχος- Ποσειδώνας Καρπάθου
Ιππότες- Αστέρας Παστίδας
Κλεάνθης- Α.Ο Δικαίου
Κλεόβουλος- Διαγόρας Βατίου

7η αγωνιστική 18η
ΓΑΣ Ιάλυσος- ΑΕΡΑ
Ποσειδώνας Καρπάθου- Ρόδος
Αστέρας Παστίδας- Εθνικός Αρχίπολης
Α.Ο Δικαίου- Αντίμαχος
Διαγόρας Βατίου- Ιππότες
Κλεόβουλος- Κλεάνθης

8η αγωνιστική 19η
Ποσειδώνας Καρπάθου- ΓΑΣ Ιάλυσος
ΑΕΡΑ- Αστέρας Παστίδας
Ρόδος- Α.Ο Δικαίου
Εθνικός Αρχίπολης- Διαγόρας Βατίου
Αντίμαχος- Κλεόβουλος
Ιππότες- Κλεάνθης

9η αγωνιστική 20η
ΓΑΣ Ιάλυσος- Αστέρας Παστίδας
Α.Ο Δικαίου- Ποσειδώνας Καρπάθου
Διαγόρας Βατίου- ΑΕΡΑ
Κλεόβουλος- Ρόδος
Κλεάνθης- Εθνικός Αρχίπολης
Ιππότες- Αντίμαχος

10η αγωνιστική 21η
Α.Ο Δικαίου- ΓΑΣ Ιάλυσος
Αστέρας Παστίδας- Διαγόρας Βατίου
Ποσειδώνας Καρπάθου- Κλεόβουλος
ΑΕΡΑ- Κλεάνθης
Ρόδος- Ιππότες
Εθνικός Αρχίπολης- Αντίμαχος

11η αγωνιστική 22η
Διαγόρας Βατίου- ΓΑΣ Ιάλυσος
Κλεόβουλος- Α.Ο Δικαίου
Κλεάνθης- Αστέρας Παστίδας
Ιππότες- Ποσειδώνας Καρπάθου
Αντίμαχος- ΑΕΡΑ
Εθνικός Αρχίπολης- Ρόδος

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments