Οι διαιτητές των τοπικών αγώνων

0
kasiotis_mamis_diaitites

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δωδεκανήσου. Συγκεκριμένα:
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παρασκευή 15/10/2010
Ψίνθος (15.30):
Δόξα Ψίνθου-ΑΕΡΑ (Κυριακάκης)
Κακάνης, Μαυρουδής, Καλκαβούρας (Ταράλης)
Κρεμαστή (15.30): Φοίβος Κρεμαστής-Ευαγόρας (Κυπραίος)
Πατσιόπουλος, Παπαγιαννίδης, Τονίδης (Κυπραίος)
Σάββατο 16/10/2010
Άγιοι Απόστολοι (15.30): Ορφέας-Εθνικός Αρχίπολης (Μανέγας)
Αντωνάς, Κακάνης, Φραγκίνης (Κόττορος)
Καλυθιές (15.30): Απόλλων Καλυθιών-Αστέρας Παστίδας (Σπανός)
Κυρίτσης, Διαμαντέας, Κόγκος (Ζανετίδης)
Πυλί (15.30): ΑΟ Δικαίου-Κλεάνθης (Πετρού)
Πατσιόπουλος, Φραγκιαδάκης, Μαμμής (Βασιλείου)
Φάνες (15.30): Ακουσίλαος-Ηρακλής Μαριτσών (Παπαοικονόμου)
Κατσιδώνης, Μάγγος, Μαυρουδής (Τσαγγάρης)
Κάλυμνος (15.30): Καλυμνιακός-Αναγέννηση Ιάλυσος (Δαρκαδάκης)
Μίαρης, Αλεξίου, Πλάτσης (Πανάτος)
Μαλώνα (15.30): Ηρακλής Λάρδου-Διαγόρας Βατίου (Φραντζής)
Τονίδης, Παπαγιαννίδης, Παπαβασιλείου (Τριανταφύλλου)
Κυριακή 17/10/2010
Λίνδος (13.15): Κλεόβουλος-ΑΕ Κως (Ντάκας)
Κακάνης, Φραγκίνης, Λάμπρου (Γένης)

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 16/10/2010
Κοσκινού (18.00):
ΑΣ Χάλκης-Ομόνοια Γενναδίου (Φωτεινής)
Γιακουμάκης, Φραγκίνης, Λάμπρου (Σακελαρίδης)
Κυριακή 17/10/2010
Μάσαρη (12.00):
Αστέρας Μασάρων-Άρης Αρχαγγέλου (Δημητράς)
Κατσιδώνης, Τονίδης, Μάγγος (Τριανταφύλλου)
Κάρπαθος (12.00): Ποσειδών Καρπάθου-Διγενής (Σπανός)
Ασημακόπουλος, Μαντάς, Βασιλαράκης
Κατταβιά (13.00): ΑΕ Κατταβιάς-ΑΟ Σύμης (Στεργάκης)
Αντωνάς, Λαζός, Τάσσης (Κόττορος)
Μαλώνα (15.30): Άγιος Γεώργιος-Ασπίδα Σαλάκου (Παυλούς)
Τονίδης, Κατσιδώνης, Μάγγος (Κατταβενός)
Καρδάμαινα (15.30): Δόξα Καρδάμαινας-ΠΑΟ Κω (Φωταράς)
Μαμμής, Φραγκιαδάκης, Τσομπάνος (Βασιλείου)
Κοσκινού (15.30): Άγιος Ισίδωρος-Ευκλής (Μπούσιος)
Κόγγος, Καλκαβούρας, Κασιώτης (Χρυσανθής)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 16/10/2010
Ε.Α.Κ. (15.30):
Δωριέας-Δήμητρα (Αδαμάκης)
Λαζός, Κασιώτης, Κοντού
Κυριακή 17/10/2010
Απολακκιά (12.00): Ασπίς Απολακκιάς-ΑΣ Τήλου (Χουρδάς)
Κυρίτσης, Χαρισμανίδης, Τσαούσης
Κρεμαστή (12.00): Δαμάγητος-ΑΟ Κάστρου (Φωτεινής)
Παπαγιαννίδης, Μίαρης, Νατσιόπουλος
Λάερμα (15.30): Πολύστρατος-Νηρεύς (Εγγλέζος)
Τσαούσης, Κυρίτσης, Χαρισμανίδης
Άγιοι Απόστολοι (15.30): Ροδιακός-Ε.Ν. Αφάντου (Κανταράς)
Γιακουμάκης, Κοντού
Φάνες (15.30): Αναγέννηση Έμπωνα-Αλθαιμένης (Κοντού)
Μίαρης, Παπαγιαννίδης, Νατσιόπουλος

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή 15/10/2010
Άγιοι Απόστολοι (16.00):
Ιππότες-Ήλιος Ιαλυσού (Κανταράς)
Κόγγος, Κασιώτης, Γιακουμάκης
Κυριακή 17/10/2020
Κοσκινού (12.00):
Ιάλυσος 97-Απόλλων Απολλώνων (Κόκκινος)
Κοντού, Γιακουμάκης, Κολυβάκης
Διμυλιά (12.00): Ατρόμητος Διμυλιάς-ΠΑΣ Ασκληπιειού (Παπάζογλου)
Χαλαντάς, Μαυρουδής, Αναστασοπούλου
Κάλαθος (15.30): Ταξιάρχης-Ζευς (Κακούλης)
Μαυρουδής, Χαλαντάς, Αναστασοπούλου
Πυλώνα (15.30): Θύελλα Πυλώνας-Ο.Φ. Ιστρίου (Νικολής)
Φραγκίνης, Κακάνης, Λάμπρου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 16/10/2010
Αρχάγγελος (11.00):
Άρης Αρχαγγέλου-Αναγέννηση Ιάλυσος (Κουντούρης)
Νατσιόπουλος, Λάτσος, Καραγιάννης
Άγιοι Απόστολοι (11.00): Ορφέας-Διαγόρας (Δράκος)
Κόγγος, Παπαβασιλείου, Ωραιόπουλος
Αφάντου (11.00): ΑΕΡΑ-Αστέρας Μασάρων (Μιχαηλίδης)
Κοντού, Τσαούσης, Χαλικιάς
Κυριακή 17/10/2010
Κρεμαστή (17.00):
Φοίβος Κρεμαστής-Ερμής Καλυθιών (Διακομιχάλης)
Ζάχαρης, Μοντιάδης, Ντόκος

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 16/10/2010
Μαλώνα (11.00): Ηρακλής Λάρδου-Ε.Ν. Αφάντου (Χουσιανίτης)
Λαζός, Χαρισμανίδης, Δούλγερης
Μαριτσά (11.00): Ηρακλής Μαριτσών-Κλεόβουλος (Μιχελάκης)
Κολυβάκης, Καλκαβούρας, Ζάχαρης
Κυριακή 17/10/2010
Ε.Α.Κ. (11.00): Νίκη Ρόδου-Ακουσίλαος (Παπαδόπουλος)
Μοντιάδης, Λάτσος, Ζάχαρης
Κοσκινού (18.00): Διγενής-Κλεάνθης (Μιχαηλίδης)
Καραγιάννης, Ωραιόπουλος, Ντόκος