H εικόνα στο εργασιακό πρωτάθλημα μπάσκετ

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Β’ ομίλου:  

VILLANOVA CITY – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 56-25

SIN DREAM TEA M – DIAMONDS BY ARMY  GATE 71-62

ΔΩΡΙΕΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – FAKE WARRIOS BY ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ70-37  

ΚΟΡΑΚΙΑ –  ΟΕΕ 68-57 

 

VILLANOVA CITY – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 56-25

 

Διαιτητές : Βιτζηλαίος – Αντωνίου

 

Δεκάλεπτα : 13-07, 25-11(ημ.), 38-21, 56-25.

 

VILLANOVA CITY(Παπανικολάου): Φιλιππάκης 4,Χηράκης6,Ζέζιος18, Κοντός 6, Ζαχαριάς Α. 2,Παπανικολάου 5, Καραβαΐλης, Τζιώρας 3, Ζαχαριάς Ν. 2, Γρηγορίου 6, Φωτεινόπουλος 4.   

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ (Χρυσανθάκης): Χρυσανθάκης4, Γιαννάς2, Παπακωνσταντίνου 5(1), Κωστόπουλος 8(1), Σαββιδάκης, Βαλσαμίδης 6.  

 

SIN DREAM TEAM – DIAMONDS BY ARMY GATE 71-62

 

Διαιτητές : Ασλανίδης – Βιτζηλαίος

 

Δεκάλεπτα : 16-16, 29-37(ημ.), 50-51, 71- 62.

 

SIN DREAM TEAM (Χατζηνικήτας): Κακούσιος, Τσερκέζης, Σταυρής 9, Κουνάκης 8(1),Κωνσταντάρος 17(2), Σαντιμπαντάκης 7(2), Βρανάς 7(2),Δαρβίρας 21(4),Χριστοφάκης2.  

 

DIAMONDS BY ARMY GATE (Τσιάλτας): Λάμπης, Βαρδαξής, Παπαγιαννόπουλος5, Σιαννούδης2, Αγγελόπουλος3, Τσούβαλης, Γενναιόπουλος18, Σωτηρίου 26(3), Παπανθύμου8.      

 

ΔΩΡΙΕΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – FAKE WARRIOS BY ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 70-37 

 

Διαιτητές : Ασλανίδης – Τσαταλιού

 

Δεκάλεπτα : 19-08, 41-19(ημ.), 58-24, 70-37.

 

ΔΩΡΙΕΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ (Φώσκολος): Μαστοράκης 3, Γιαννακίδης5,Παπαδόπουλος,Ρουμελιώτης 9, Μαυρονικόλας Χ. 9, Δεληγιαννάκης7(1), Sittich6(2), Στεφανίδης18(1), Μαυρονικόλας Π. 13.      

 

FAKE WARRIOS BY ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(Κοκκορόγιαννης): Κιόττος2, Κοντός 8 (2), Αργυρού, Αγαπητάκης10(2), Πεταυράκης,Πήλιος7(1), Τριχάκης, Γαλανομάτης4, Διακογεωργίου 4, Παρίσσης 2.      

 

 

ΚΟΡΑΚΙΑ – ΟΕΕ 68-57

 

Διαιτητές : Τσαταλιού – Αντωνίου

 

Δεκάλεπτα : 12-17, 36-31(ημ.),  52-41, 68-57.

 

CROWS (Κρασσουδάκης): Δημητρίου 6, Κουτσούκος 11(1), Συμιανάκης11(2), Καμπουράκης 10(1), Γιωτόπουλος 6, Κουτσομανώλης, Πολυχρονίου 13, Πίτσης8, Καστάνιας, Κουκιάς3.   

 

Ο.Ε.Ε. (Κασέκας): Δριχούτης4, Εξαδάκτυλος 3, Ανέστης14, Σταυρούλης 2, Παπαδημητρίου 2,Πολυχρόνης15, Ράδος 6, Γιαννακάκης, Δημόπουλος, Καστρινάκης, Καρακεντί 11(3).     

 

 

 

Bαθμολογία Β’ ομίλου(μετά από 2 αγώνες):

 

1

ΔΩΡΙΕΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 

131-95 (+36)

4

2

SIN  DREA Μ

139-121(+18)

4

3

DIAMONDS BY ARMY GATE 

118-109(+9)

3

4

ΒΙΛΑΝΟΒΑ ΣΙΤ Υ

94-81(+13)

3

5

ΚΟΡΑΚΙΑ

126-118(+8)

3

6

FAKE WARRIORS By ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩ

85-104(-19)

3

7

ΟΕΕ

116-136(-20)

2

8

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

59-104(-45)

2

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 10-11/12:

Α’ όμιλος-3η αγωνιστική(10-11/12):
Σάββατο 10/12:
(17:30):XXsports B.C-Hermes Electroinvest
(19:30):KOSKINOU City-Underdogs

Κυριακή 11/12:
(17:30):The Villagers-Epavlis B.C
(19:30):ΑΕΝ Αφάντου-Δωριείτες

Ρεπό:Giallorossi 

Διαβάστε επίσης:

Επικαιρότητα

Ελεύθερη Πένα

Αθλητικά Νέα

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments