Γύρος της πόλης: Αποτελέσματα

0
giros_polis

Από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου ανακοινώθηκαν τα επίσημα αποτελέσματα του πρόσφατου αγώνα ο «Γύρος της Πόλης». Συγκεκριμένα:
4.000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ           
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ.Γ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ/ΣΧΟΛΕΙΟ    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    Ζωγραφακη Μαρια    93    Ας Καζωνης    17.57
2    Φορτσετη Μπελεν    82    Καο Φιλινος    18.41
3    Αθανασακη Δικαια    94    Γας Υγεια Ροδου    22.34
4    Ραφτοπουλου Παρασκευη    94    Γας Υγεια Ροδου    25.24
5    Λουλετζογλου Αννα    95    Γελ Σορωνης    25.42
6    Βαρσαμιδου Αγαθη    70    Μουσικο Γυμνασιο    25.46
7    Κοκκινη Κατερινα    77    Κολλεγιο Ροδου    27.48
8    Κανακη Σοφια    70    15ο Δς Ροδου    33.44
9    Καραγιωργου Στελλα    94    Μουσικο Γυμνασιο    34.49
10    Γεωργιου Αλκηστις    95    Γας Υγεια Ροδου    36.43
11    Κορφια Ειρηνη    47    Εες    37.13
12    Χ”Χριστοφορου Παρασκευη    81    Αγες Καμειρος     37.13
13    Χατζησταματα Μαρια    70    Αγες Καμειρος     37.15
14    Μαντικου Δημητρα    94    Ανεξαρτητη    37.15
15    Μπουκλα Μαρια    94    Μουσικο Γυμνασιο    37.28
16    Μιαουλη Δημητρα    75    Ανεξαρτητη    37.30
17    Φατσεα Αδαμαντια    61    Ανεξαρτητη    37.46
18    Σουριδη Ολγα    83    1ο Ειδικο Δς    38.13
19    Μπερν Αλανα    94    Γας Υγεια Ροδου    38.13
20    Ξιππα Σοφια    94    Γας Υγεια Ροδου    38.29
21    Μιχαλαρεα Χριστινα    79    Ανεξαρτητη    38.29
22    Χρυσοστομιδου Δεσποινα    69    Ανεξαρτητη    38.38
23    Αγραφιωτου Ολγα        7ο Γυμνασιο Ροδου    39.42
24    Ψαρομιχαλακη Αφροδιτη    65    Ανεξαρτητη    41.47
25    Παυλιδου Ελενη    73    Ανεξαρτητη    41.47
26    Κυπριωτη Νεκταρια-Παρασκ    70    7ο Γυμνασιο Ροδου    42.07
27    Φαμπρικανου Μαρια    61    Ανεξαρτητη    42.11
28    Χατζηαντωνιου Κατερινα    64    Ανεξαρτητη    42.13
29    Κουροπουλου Μαρια    37    Ανεξαρτητη    42.16
30    Σταυροπουλου Βασιλικη    68    Ανεξαρτητη    42.16
31    Μανωλαγκα Μααριτ    66    Φιλανδικος Συλλογος    42.23
32    Κοτκα Μαρικα        Ανεξαρτητη    42.23
33    Κλωναρη Κατια    67    Ανεξαρτητη    42.25
34    Rytilahti Kaila        Φιλανδικος Συλλογος    42.25
35    Χατζηλια Μαρια    70    7ο Γυμνασιο Ροδου    42.31
36    Χαλκια Νεκταρια    69    Ανεξαρτητη    42.31
37    Weacthull Emma    70    Ανεξαρτητη    42.36
38    Ζαγορα Ξενια        Ανεξαρτητη    42.43
39    Αναγνωστου Γιωτα    74    Ανεξαρτητη    43.17
40    Κουκα Φαιη    84    Ανεξαρτητη    43.37
41    Φορσμαν-Μιχαηλου Γιαννα        Φιλανδικος Συλλογος    43.46
42    Kungras Ansa    51    Φιλανδικος Συλλογος    43.53
43    Fagerluno Rita    53    Φιλανδικος Συλλογος    44.50
44    Παρασκευα Σταυρουλα    65    7ο Γυμνασιο Ροδου    44.50
45    Ορφανου Λουκια    62    7ο Γυμνασιο Ροδου    44.50
46    Μοργκαν Κολιν    56    Νορ    45.08
47    Κουρου Μαρια    43    Χεν     45.09
48    Ατσα Φανη    54    7ο Γυμνασιο Ροδου    45.15
49    Κυριακουλη Ειρηνη    66    Ανεξαρτητη    45.23
50    Μυρωνακη Αννα    68    7ο Γυμνασιο Ροδου    45.27
51    Ζωζου Εσμεραλδα    71    Ανεξαρτητη    45.40
52    Χρυσαλου Σινιε    63    Νορβηγια    45.50
53    Kondidiou Suzanne    58    Σουηδια    46.04
54    Rickerine Joanne-Susan    72    Αγες Καμειρος     46.04
55    Κριαρα Θεμις    72    Αγες Καμειρος     46.14
56    Σταυρια Παρασκευη    74    Αγες Καμειρος     46.20
57    Χαρδαλια Σεβαστη    52    Ανεξαρτητη    46.20
58    Σιμοπουλου Εφη    62    10ο Δς Ροδου    46.35
59    Χατζηβασιλειου Νατασα    52    Ανεξαρτητη    46.36
60    Αμερσον Αννα    68    Σουηδια    47.00
61    Κυπριωτη Λενα    63    Σουηδια    47.20
62    Διακαντωνη Αρτεμις    58    Ανεξαρτητη    47.30
63    Ελευθεριου Μαρια    66    Νορ    47.50
64    Μανια Αγγελικη    71    Ανεξαρτητη    48.00
65    Μανια Μαρινα    70    Ανεξαρτητη    48.23
66    Κηπουρου Ειρηνη    74    18ο Δς Ροδου    49.00
67    Αναμουρλη-Μαριεττου Δεσπ    63    7ο Γυμνασιο Ροδου    49.10
68    Νουσιου Ευαγγελια    78    6ο Δς Ροδου    49.30
69    Κοντοζαμανη Μαρια    74    6ο Δς Ροδου    49.80
70    Σαραντου Καλλιοπη    94    7ο Γυμνασιο Ροδου    50.09
71    Χατζηγιαννακη Χρυσανθη    69    7ο Γυμνασιο Ροδου    51.00
Κουκουζικη Κατερινα    73    8ο Δς Ροδου   
Αγκα Ελενη    78    16ο Δς Ροδου   
Αυγερινου Ειρηνη    72    18ο Δς Ροδου   
Διιακονικολα Μαρια    66    16ο Δς Ροδου   
Κατιδενου Σουζανα    77    Δημοτικο Ψινθου   
Τσολακογλου Χρυσα    74    Ανεξαρτητη   
Καβουσαλου Αντωνια    77    18ο Δς Ροδου
Σταυρια Αναστασια    69    16ο Δς Ροδου
Σταυρια Μαρια    73    16ο Δς Ροδου
Παπαθεοδωρου Εμμανωλιτσα    76    Αγες Καμειρος
Νιωτη Νικολεττα    66    Δς Κοσκινου
ΑΝΔΡΕΣ

1    Πουλλης Χρηστος    93    Γας Υγειας Ροδου    17.56
2    Μαγκαφας Γιωργος    83    Γας Υγειας Ροδου    18.58
3    Πρωτοπαππας Γιωργος    58    Ανεξαρτητος    19.04
4    Μεσσηνεζης Σπυρος    95    Καο Φιλινος    19.07
5    Τυροβουζης Νικολαος    85    Ανεξαρτητος    19.08
6    Gajda Mirjan    87    Ανεξαρτητος    19.27
7    Βασιλειαδης Παναγιωτης    92    Γς Ευδαμος Κω    19.31
8    Μαριας Γιωργος    69    Ανεξαρτητος    19.40
9    Μαλλιακας Μερκουρης    70    Ανεξαρτητος    21.15
10    Πουλινας Χρηστος    74    Ανεξαρτητος    21.42
11    Διαμαντακης Γεωργιος    81    Ανεξαρτητος    21.44
12    Prevel Kevin    60    Ανεξαρτητος    22.19
13    Στυλιανιδης Αθανασιος    69    1ο Γυμνασιο Ροδου    22.21
14    Κουρμαδιας Παναγιωτης    92    Γας Υγειας Ροδου    22.22
15    Μιχαηλιδης Σαββας    94    3ο Γελ Ροδου    22.49
16    Κουρουνης Κων/Νος    82    Γας Υγειας Ροδου    22.50
17    Αγαπητος Βασιλης    79    Ανεξαρτητος    23.16
18    Ζαγκοτσης Χρηστος    94    Ανεξαρτητος    23.39
19    Πιζημολας Σπυρος    56    Ανεξαρτητος    23.45
20    Μποζινης Χρηστος    84    Ανεξαρτητος    23.51
21    Γκρανζαν Αλαιν    67    Αγες Καμειρος    24.03
22    Μαννακης Μιχαλης    61    Ανεξαρτητος    24.36
23    Μαγος Σταματης    72    16ο Δς Ροδου    24.49
24    Παρασκευας Γιωργος    96    1ο Γυμνασιο Ροδου    25.02
25    Κατσαρας Σωτηρης    89    Γας Υγειας Ροδου    25.03
26    Παπαδημητριου Τσαμπικος    70    Γας Υγειας Ροδου    25.12
27    Σεργιου Νικολαος    72    Ανεξαρτητος    25.13
28    Ματσαμας Σαββας    74    Κολλεγιο Ροδου    25.18
29    Μαμμης Σταυρος    75    Ανεξαρτητος    25.25
30    Παπαηλιας Γιωργος    74    Ανεξαρτητος    26.13
31    Χρηστιδης Νικος    71    Ανεξαρτητος    26.18
32    Πανταζης Σπυρος    65    Ανεξαρτητος    26.32
33    Μαγος Μιχαηλ    71    16ο Δς Ροδου    26.44
34    Κοντης Γιωργος    50    Ανεξαρτητος    27.21
35    Γεωργουδιος Γιωργος    60    Ανεξαρτητος    27.22
36    Νικακης Λεωνιδας    94    Μουσικο Γυμνασιο    27.28
37    Εμμανουηλιδης Δημητρης    64    Δς Ψινθου    27.46
38    Παρασκευαιδης Γιωργος    71    Ανεξαρτητος    28.14
39    Βολονακης Παντελης    70    Γυμνασιο Αφαντου    28.34
40    Κιλασιν Μουσταφα    60    Σεβας    28.44
41    Λοιζος Μιχαηλ    95    3ο Γελ Ροδου    29.49
42    Γεωργαλλιδης Δημητρης    69    1ο Γελ Ροδου    29.53
43    Λοιζος Ηλιας    52    Ανεξαρτητος    30.21
44    Κρητικος Ιωαννης    77    Ανεξαρτητος    30.26
45    Ματθαιος Γιαννης    53    Ανεξαρτητος    32.53
46    Γουβιας Διονυσης    71    Πανεπιστημιο Αιγαιου    32.54
47    Σοφος Εμμανουηλ    68    8ο Δς Ροδου    32.55
48    Βολτατζης Γιωργος    63    Ανεξαρτητος    33.02
49    Ζουρουδης Δημητρης    94    Μουσικο Γυμνασιο    33.25
50    Μαρακος Δημητρης    81    Ανεξαρτητος    33.48
51    Καλαποδακης Βασιλης    62    3ο Γυμνασιο Ροδου    37.28
52    Παπαστεργιου Σωτηρης    52    Γας Υγειας Ροδου    37.46
53    Μητσης Παρασκευας    59    Γας Υγειας Ροδου    37.47
54    Βενερης Νικος    99    12ο Δς Ροδου    37.51
55    Γαλιατσος Ελυθεριος    67    Ανεξαρτητος    38.03
56    Βενερης Παναγιωτης    87    7ο Γυμνασιο Ροδου    38.04
57    Πλαστρουγγης Ιωαννης    64    Ανεξαρτητος    39.42
58    Κοντοσης Γιωργος        7ο Γυμνασιο Ροδου    41.47
59    Δελημητρος Ιωαννης    66    Αο Καλλιπατειρα    42.07
60    Φαμπρικανος Ιωαννης    56    Ανεξαρτητος    42.09
61    Αντωνιαδης Βασιλειος    62    Ανεξαρτητος    42.45
62    Κωτσης Ευαγγελος    60    Συλλ.Θρακομακεδονων    42.46
63    Φαναρακης Γιαννης        Ανεξαρτητος    43.47
64    Φαναρακης Γιωργος        Ανεξαρτητος    43.49
65    Ραπατη Στεφανο    61    Ανεξαρτητος    45.06
66    Θεοχαρης Χρυσανθος    43    Ανεξαρτητος    45.07
67    Κρυωνας Ευαγγελος    77    Ανεξαρτητος    45.10
68    Παπαβασιλειου Μιχαλης    64    Ανεξαρτητος    45.12
69    Κηπουρος Σαββας    74    18ο Δς Ροδου    45.15
70    Παγουλατος Σιμος    72    Ανεξαρτητος    45.20
71    Τσουκαλας Μαρτης    2000    Δς Κοσκινου    45.40
72    Κακιου Μιχαηλ Αγγελος    2002    Δς Μαριτσων    46.15
73    Κακιου Βασιλειος    58    Δς Μαριτσων    46.50
74    Βασιλοπουλος Δημοσθενης    61    Ανεξαρτητος    47.01
75    Γεροσταθης Ιωαννης    56    7ο Γυμνασιο Ροδου    47.12
76    Ιωαννιδης Παναγιωτης        Συλλογος Ποντιων    47.58
77    Χαλικιας Γερασιμος    57    Ανεξαρτητος    48.0
78    Μαριετος Νικος    61    Αγες Καμειρος    48.30
79    Δημητρας Γιωργος    96    Αγες Καμειρος    48.45
80    Τσακογιαννης Μανωλης    56    Μουσικο Γυμνασιο    49.15
81    Μαλιουκης Ορεστης    69    Ανεξαρτητος    50.1
82    Γιμουκης Τασος    74    Αο Καλλιπατειρα    50.4
83    Χριστοφιδης Γιωργος    75    Αο Καλλιπατειρα    50.55
84    Μιαρης Ναπολεων    72    Αο Καλλιπατειρα   
85    Διακονικολας Νικολαος    62    16ο Δς Ροδου   
86    Διακοσταυριανος Νικολαος        18ο Δς Ροδου   
87    Νακκας Μανωλης    57    16ο Δς Ροδου   
88    Συμιακακης Φωτης    64    16ο Δς Ροδου
2.000μ Παγκορασιδων
Ονοματεπωνυμο    Ετ.Γ    Συλλογος/Σχολειο    Επιδοση
1    Σισαλουη Θεμις    96    Ας Καζωνης    10.09
2    Πιζανια Καλοτινα    98    Ας Καζωνης    10.22
3    Σαραντου Ειρηνη    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    10.48
4    Καλουδη Δεσποινα     98    Αο Καλλιπατειρα    10.56
5    Ζαρρα Παρασκευη     96    Αο Καλλιπατειρα    10.57
6    Χ΄΄Κων/Νου Ειρηνη    97    Αο Καλλιπατειρα    11.56
7    Στατουλα Ελπιδα    97    Αο Καλλιπατειρα    12.00
8    Κομπολη Ευδοκια    98    Ανεξαρτητη    12.07
9    Αντωνιου Μαρια    98    Αο Καλλιπατειρα    12.09
10    Στρατη Αννα    98    Αγες Καμειρος    12.25
11    Θαναση Ιωαννα    98    Αο Καλλιπατειρα    12.29
12    Μαντικου Ελενη    97    Μουσικο Γυμνασιο    12.49
13    Τσαμπανελη Παυλινα    97    Μουσικο Γυμνασιο    13.15
14    Αλεξιου Μαρια    96    Ανεξαρτητη    13.23
15    Ψυλλου Ιωαννα    97    4ο Γυμνασιο Ροδου    13.25
16    Στεργιοπουλου Μιχαλιτσα    98    7ο Γυμνασιο Ροδου    13.25
17    Χατζηνικητα Πελαγια    97    Μουσικο Γυμνασιο    13.35
18    Γιορδαμνη Μαρια    98    Αγες Καμειρος    13.48
19    Γλυκοφρυδη Αλικη    97    Αο Καλλιπατειρα    14.02
20    Τζααρεζαλου Ιφιγενεια    97    1ο Γυμνασιο Ροδου    14.04
21    Χατζημανεττα Κυριακηγ    98    Αγες Καμειρος    14.23
22    Ραμμου Νεφελη    98    Αγες Καμειρος    14.25
23    Χατζηπετρου Κατερινα    96    Αο Καλλιπατειρα    14.42
24    Θανηση Ρετζινα    96    Αο Καλλιπατειρα    14.43
25    Χρυσαλου Ελενα    96    Μουσικο Γυμνασιο    15.24
26    Παντελιδου Αντωνια    98    1ο Γυμνασιο Ροδου    15.47
27    Πακιδη Κων/Να    96    6ο Γυμνασιο Ροδου    15.50
28    Καλλιγα Αναστασια    98    Γς Διαγορας     15.51
29    Μπονιατη Λαμπρινη    98    Αγες Καμειρος    15.53
30    Σαββενα Ιουλια    96    Ανεξαρτητη    16.02
31    Μεγγιου Δεσποινα    98    1ο Γυμνασιο Ροδου    16.04
32    Αντωνα Ελευθερια    97    Αγες Καμειρος    16.18
33    Καμπιρη Ροσκα    98    2ο Δς Ιαλυσσου    16.22
34    Χασκα Μαρα    98    Αγες Καμειρος    16.38
35    Γραμμενιατη Παναγιωτα    98    3ο Γυμνασιο Ροδου    16.55
36    Μαριτς Χριστινα    97    Γας Υγεια Ροδου    16.56
37    Βαθρακιδου Κυριακη    97    Αο Καλλιπατειρα    16.58
38    Συκουνα Κατερινα    98    1ο Γυμνασιο Ροδου    17.06
39    Πεππα Μαρια    97    1ο Γυμνασιο Ροδου    17.40
40    Βασιλοπουλου Χριστινα    97    1ο Γυμνασιο Ροδου    17.40
41    Παυλιδου Ανδριαννα    98    1ο Γυμνασιο Ροδου    17.55
42    Διακακη Στεφανια    96    Μουσικο Γυμνασιο    18.06
43    Απεριο Κατερινα    98    Αο Καλλιπατειρα    18.08
44    Πετκοβιτς Σεβαστη     97    1ο Γυμνασιο Ροδου    18..17
45    Παπαντωνιου Μαρια-Αναστ    97    1ο Γυμνασιο Ροδου    18.45
46    Περσινη Εμμανουελα    97    1ο Γυμνασιο Ροδου    18.45
47    Μαριετου Κατερινα    98    7ο Γυμνασιο Ροδου    19.04
48    Γιαννακα Ελενη    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    19.04
49    Καλπακτσιδη-Σκανδαλιαρη Κ    96    Μουσικο Γυμνασιο    19.09
50    Κυταρουδη Μαρια    97    Μουσικο Γυμνασιο    19.10
51    Τζενερινη Ευτυχια    98    Μουσικο Γυμνασιο    20.05
52    Κουλιανου Χρυσα    98    Μουσικο Γυμνασιο    20.05
53    Μαθιουδακη Μαρια    97    Μουσικο Γυμνασιο    20.08
54    Χαντηκωνσταντη Γεωργια    98    Μουσικο Γυμνασιο    20.10
55    Διακονικολαου Μαρια    97    1ο Γυμνασιο Ροδου    20.15
56    Διακακη Τσαμπικα    98    Μουσικο Γυμνασιο    20.16
57    Τοτονι Αλεξανδρα    98    1ο Γυμνασιο Ροδου    20.18
58    Εσποσιτο Αννα    98    1ο Γυμνασιο Ροδου    20.19
59    Λαυρεντζου Γραμματικη    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.10
60    Κουφου Ελενη    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.11
61    Κωνσταντινιδη Βουλα    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.12
62    Ροδανακη Αλικη    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.13
63    Παπαδοπουλου Φρειδερικη    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.14
64    Χατζηνικητα Σοφια    98    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.15
65    Πριφτη Ραφαηλια    96    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.16
66    Διαμαντη Θεανω    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.17
67    Αμπελιωτη Ευαγγελια    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.18
68    Ζιδιανακη Ιουστινη    96    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.19
69    Αχιολα Μαργαριτα    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.20
70    Καλανδρανη Βαλαντω    98    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.21
71    Κιαουρτζη Τσαμπικα    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.22
72    Χατζηγεωργιου Κων/Να    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.23
73    Χατζηγεωργιου Ανδριανα    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.24
74    Καζουλή Αννα    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.25
75    Νικολαου Καλυψω    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.26
76    Αμπντουλ- Σαλαμ Σουατ    96    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.27
77    Αξιωτη Ελενα    97    1ο Γυμνασιο Ροδου    25.28
78    Μανδρακου Ευαγγελια    97    1ο Γυμνασιο Ροδου    25.29
79    Γιανιου Αλεξανδρα    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.30
80    Κατρη Ιωαννα    97    3ο Γυμνασιο Ροδου    25.31
81    Διακοφωτη Ευα    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    25.32
82    Χουρδα Κων/Να    98    Δς Αρχαγγελου    25.33
Παμπαιδες
1    Βελωνης Γιωργος    96    Ας Καζωνης    8.04
2    Γιανουκας Νικητας    98    Ας Καζωνης    8.53
3    Μαριεττος Γιαννης    98    Αγες Καμειρος    8.59
4    Παναγος Κων/Νος    96    Καο Φιλινος    9.08
5    Κυπριωτης Ανδρεας    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    9.09
6    Ατσιδης Αναστασιος    96    Αγες Καμειρος    9.10
7    Τσακιρης Μανωλης    97        9.11
8    Ντουτι Αντρεα    96    7ο Γυμνασιο Ροδου    9.14
9    Οικονομακης Θεοδοσης    98    Γς Διαγορας    9.50
10    Ματζανας Γιωργος    98    Μουσικο Γυμνασιο    10.01
11    Πολιτης Γιωργος    97    Γας Υγειας Ροδου    10.20
12    Ματζανος Θανασης    97    Αο Καλλιπατειρα    10.30
13    Παπαπαυλου Μανωλης    97    Νορ    10.35
14    Ευθυμιου Βασιλης    97    1ο Γυμνασιο Ροδου    10.50
15    Γαζετης Ηλιας    98    Γς Διαγορας    10.55
16    Θεουλακης Εκτωρ    97    1ο Γυμνασιο Ροδου    11.01
17    Μαριεττος Γιωργος    97    Αγες Καμειρος    11.10
18    Εμμανουηλιδης Γρηγορης    96    7ο Γυμνασιο Ροδου    11.40
19    Λουσι Εντουαρντ    97    1ο Ειδικο Σχολειο    11.45
20    Χατζηνικολαου Νικος    97    1ο Γυμνασιο Ροδου    12.00
21    Εκιζλερ Ναζιρ    97    Γς Διαγορας    12.1
22    Λουλετζογλου Σαββας    98    Γυμνασιο Παραδεισιου    12.20
23    Καλαιτζης Αγγελος    97    1ο Γυμνασιο Ροδου    12.30
24    Χατζακης Αριστειδης    97    1ο Γυμνασιο Ροδου    12.45
25    Γιακουματος Μαρκος    98    1ο Γυμνασιο Ροδου    13.00
26    Μπολλανο Ηρακλης    98    16ο Δς Ροδου    13.15
27    Καλανδρανης Θεοφιλος    96    7ο Γυμνασιο Ροδου    13.50
28    Ποτσακης Σταυρος    96    Αο Καλλιπατειρα    14.0
29    Παπαπαναγιωτου Κυριακος    98    7ο Γυμνασιο Ροδου    14.10
30    Καραγιωργος Ευθυμης    98    Μουσικο Γυμνασιο    15.11
31    Τιραι Εμραχ    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    15.12
32    Πλαστρουγγης Αλεξης    97    3ο Γυμνασιο Ροδου    15.14
33    Χατζηνικολαου Λαζαρος    98    1ο Γυμνασιο Ροδου    15.15
34    Χατζηνικολαου Βασιλης    97    Μουσικο Γυμνασιο    15.18
35    Δετσης Μανωλης    96    Αο Καλλιπατειρα    15.19
36    Παπακαλοδουκας Αγγελος    96    4ο Γυμνασιο Ροδου    16.11
37    Παναγιωτου Βασιλης    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    16.13
38    Κουλουζιδης  Κωστης    97    1ο Γυμνασιο Ροδου    16.14
39    Παπαπαναγιωτου Κυριακος    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    16.15
40    Λαος Κωστας    97    Αγες Καμειρος    16.16
41    Λαος Γιωργος    98    Αγες Καμειρος    16.50
42    Γεωργουδακης Αλεξανδρος    96    7ο Γυμνασιο Ροδου    16.51
43    Κοντης Σταυρος    96    7ο Γυμνασιο Ροδου    16.52
44    Κοντος Ηλιας    96    Ανεξαρτητος    16.53
45    Κοντραλιου Γιουλλι    96    7ο Γυμνασιο Ροδου    16.54
46    Ζικε Σταυρος    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    16.55
47    Χαραμης Γιωργος    98    Ας Καζωνης    16.58
48    Βουλης Διαμαντης    96    Αο Καλλιπατειρα    16.59
49    Γεροντης Μανωλης    96    Αο Καλλιπατειρα    17.00
50    Νακκας Σαββας    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    17.01
51    Γιορδαμνης Γιωργος    97    7ο Γυμνασιο Ροδου    17.30
52    Καφτανης Φωτης    96    7ο Γυμνασιο Ροδου    17.35
53    Βακιρτζης Χαραλαμπος    98    Κολοσσος    17.50
54    Χαλκιτης Μανωλης    96    Γς Διαγορας    18.00
55    Γεωργουδιος Γιωργος    98    1ο Ειδικο Σχολειο    18.58
56    Γουμαρας Δημητρης    97    Γς Διαγορας    18.59
57    Γκιζετης Αλεξανδρος    96    1ο Γυμνασιο Ροδου    19.46
58    Ουγιανικ Αλη    96    1ο Γυμνασιο Ροδου    19.52
59    Σιοροβινγκα Στεφανος    96    Αο Καλλιπατειρα   
60    Αγγουρας Γιαννης    97    Γς Διαγορας   
61    Γερακης Μιχαλης    97    7ο Γυμνασιο Ροδου   
62    Καλαφατας Βασιλης    98    16ο Δς Ροδου   
63    Ραφτοπουλος Γιωργος    98    Γς Διαγορας   
64    Περρακης Αλεξανδρος    98    Γς Διαγορας
65    Λεσυ Φατους    96    1ο Γυμνασιο Ροδου
66    Λεντης Ηλιας    98    1ο Ειδικο Σχολειο
67    Ρουσεττος Παναγιωτης    96    1ο Γυμνασιο Ροδου
68    Καλλιγας Μιχαλης    97    1ο Γυμνασιο Ροδου
69    Παπαλανης Λευτερης    97    Γς Διαγορας
70    Γκουτσι Ραφαελ    98    1ο Γυμνασιο Ροδου
71    Νικολας Χαραλαμπος    97    1ο Γυμνασιο Ροδου
72    Πλαστιτης Θεοφανης    97    1ο Γυμνασιο Ροδου
73    Μαριεττουλης Γιωργος    97    6ο Γυμνασιο Ροδου
74    Μπαριανακης Μενελαος    96    Νορ
75    Καρασαββας Γιαννης    97    7ο Γυμνασιο Ροδου
76    Καραισαριδης Μαριος    96    6ο Γυμνασιο Ροδου
77    Μαριεττος Γιαννης    96    7ο Γυμνασιο Ροδου
78    Καραπαλης Αστεριος    97    7ο Γυμνασιο Ροδου
79    Χατζηιωαννου Βασιλης    96    7ο Γυμνασιο Ροδου
80    Μιχαηλου Μιχαηλ    96    Νορ
81    Καρατζιας Αλεξανδρος    96    Νορ
82    Εμιρογλου Μαρτινος    97    7ο Γυμνασιο Ροδου
83    Τσουρουτης Νικος    96    1ο Γυμνασιο Ροδου
84    Χατζηδημητριου Ρωμανος    98    Μουσικο Γυμνασιο
85    Καλογερακης Αλεξανδρος    96    Μουσικο Γυμνασιο
86    Καλπακτζιδης Λαζαρος    97    Μουσικο Γυμνασιο
87    Λεονταριτης Νικος    98    Μουσικο Γυμνασιο
88    Παπασαββας Παναγιωτης    98    1ο Γυμνασιο Ροδου
1.000μ Παγκορασιδων Μινι       
Χαροβα Αννα    2001    18ο Δς Ροδου
Καπιρη Μαρινα    99    2ο Δς Ιαλυσσου
Κωτσομυτη Αγγελικη    99    Αο Καλλιπατειρα
Τσουκαλα Σιλια    2005    Αο Καλλιπατειρα
Δημητρουλη Θεοδωρα    2005    Αο Καλλιπατειρα
Λιακου Νικολ    99    Καο Φιλινος
Σαββακη Μαρια    99    Αγες Καμειρος
Αντωνακη Δεσποινα    99    Αο Καλλιπατειρα
Καρασιωτη Φαιη    99    Αο Καλλιπατειρα
Μωραιτη Σμαρω    2000    Γας Υγεια Ροδου
Μαλλιου Νεφελη    2001    Ροδιων Παιδεια
Παπαβασιλειου Παρασκευη    2001    1ο Παρ
Καραβα Ελευθερια    2000    1 Δς Ιαλυσσου
Γκρατζιαν Ανουκ    2000    Αγες Καμειρος
Διακανασταση Κυριακη    99    Καο Φιλινος
Τσαντακη Καλλιοπη    99    Αο Καλλιπατειρα
Λουκα Κων/Να    99    Αο Καλλιπατειρα
Ζωρζου Δεσποινα    99    Αο Καλλιπατειρα
Ντεμο Αντζελα    2002    16ο Δς Ροδου
Σισαμη Μαρια    2000    Δς Κοσκινου
Σκαλλου Βασιλικη    2001    Αο Καλλιπατειρα
Τοπαλη Αναστασια    2001    1ο Δς Ιαλυσσου
Περακη Μαρια    2000    3ο Δς Ροδου
Μοραλη Σταματια    99    Αο Καλλιπατειρα
Μπιτσακακη Ελενη    2001    Αο Καλλιπατειρα
Βουλη Ειρηνη    2000    13ο Δς Ροδου
Λιτση Αντζη     99    8ο Δς Ροδου
Ξανθακη Καθολικη    99    Αο Καλλιπατειρα
Ντητα Ελιζα    2000    8ο Δς Ροδου
Στεργιο Ιωαννα    2001    16ο Δς Ροδου
Παυλη Χριστινα    2003    Αο Καλλιπατειρα
Γουλαρα Μαριανθη    2002    Αο Καλλιπατειρα
Γιαννη Ιωαννα    2000    Γας Υγεια Ροδου
Ντολανη Ελισαβετ    99    1ο Δς Ιαλυσσου
Δαουτακη Μαγδαληνη    2004    18ο Δς Ροδου
Μπιτσακακη Ραφαηλια    2001    Αο Καλλιπατειρα
Μαρια Ευδοκια    2001    Αο Καλλιπατειρα
Θεουλακη Γεωργια    2001    Αγες Καμειρος
Αρβανιτη Σοφια    2005    7ο Νηπιαγωγειο
Χατζηπετρου Ποπη    2000    Αο Καλλιπατειρα
Δημητρα Ελενη    2000    Αγες Καμειρος
Γιαλουση Ειρηνη    2000    Αο Καλλιπατειρα
Σαλπιγκιδη Αποστολια    2001    Αο Καλλιπατειρα
Αρβανιτη Ελευθερια    2002    1ο Δς Ροδου
Χατζη Κωστα Τσαμπικα    2003    Αο Καλλιπατειρα
Λυμπεροπουλου Βαλασια    2000    1ο Δς Ιαλυσσου
Κωνσταντουρα Βασιλικη    2004    18ο Δς Ροδου
Παντελιδη Κρυσταλω    2000    Γας Υγεια Ροδου
Γκαμμις Ραφαελλα    99    Ροδιων Παιδεια
Μπιτσακακη Ιωαννα    2003    Αο Καλλιπατειρα
Κωνσταντινιδη Ευσταθια    2003    Αο Καλλιπατειρα
Παπαδοπουλου Κατερινα    2000    1ο Δς Ιαλυσσου
Μανωλακη Βαλαντω    99    Αγες Καμειρος
Παπαδοπουλου Ζεττα    99    Γας Υγεια Ροδου
Λεπα Μαριαννα    2004    Αο Καλλιπατειρα
Κωνσταντινιδη Μαρια    2000    Αο Καλλιπατειρα
Ματζανου Ζωη    2000    Αο Καλλιπατειρα
Κουτρουμανου Ελενα    2000    Αο Καλλιπατειρα
Κιοτεγλου Ειρηνη    2003    Αο Καλλιπατειρα
Μπινογλου Μαρια-Ελενη    2002    Ροδιων Παιδεια
Αντωνα Μαρια    2000    1ο Δς Ιαλυσσου
Παπουτσα Σμαραγδη    2002    2ο Δς Ροδου
Μινερη Αλισια    2002    6ο Δς Ροδου
Σαρρη Μαρια    2002    Αο Καλλιπατειρα
Μπομπαριδη Ιωαννα    2000    13ο Δς Ροδου
Μανδρακου Φωτεινη    99    1ο Παρ
Λαμαι Ιωαννα    2000    Γας Υγεια Ροδου
Νακα Χρυσανθη    2000    16ο Δς Ροδου
Πιλο Λαμπρινη    2000    Γας Υγεια Ροδου
Τσακιτη Ευαγγελια    99    8ο Δς Ροδου
Κωνσταντακη Γιουλα    2001    Αγες Καμειρος
Κυρη Ειρηνη    2000    1ο Δς Ιαλυσσου
Καψουλη Ευδοκια    2000    Αγες Καμειρος
Παπαδοπουλου Δεσποινα    2004    Αο Καλλιπατειρα
Καψαλα Δεσποινα     2005    Νηπιαγωγειο Κοσκινου
Ζαιμη Κων/Να    2002    Δς Γενναδιου
Κωνσταντινιδη Σεβαστιανη    2002    Αο Καλλιπατειρα
Ζουπα Κων/Να    2002    8ο Δς Ροδου
Κωνσταντινιδη Δεσποινα    2000    Αο Καλλιπατειρα
Παπαδοπουλου Χριστινα    2002    Γας Υγεια Ροδου
Κορωναιου Φραγκουλα    2000    1ο Δς Ιαλυσσου
Οικονομου Θεμις    2001    Αο Καλλιπατειρα
Νομικου Ραφαελλα    2003    1ο Δς Ιαλυσσου
Χατζηλαζαρου Ελενη    2001    Ροδιων Παιδεια
Σακρπετη Καλλιοπη    2000    13ο Δς Ροδου
Σκυλλα Θεοδοσια    2001    1ο Δς Ροδου
Κορδιλλα Αγγελικη    99    18ο Δς Ροδου
Παπαδοπουλου Πολυξενη    2005    Δημοτικο Ψινθου
Τριαντου Αναστασια    99    Γας Υγεια Ροδου
Σκαρλου Παυλινα    2003    Αο Καλλιπατειρα
Καλλιγα Ντιανα    2003    Αο Καλλιπατειρα
Αντωνιου Χριστινα    2000    Αο Καλλιπατειρα
Μπομπαριδη Ευαγγελια    2000    13ο Δς Ροδου
Μαστη Αλικη    2000    Αγες Καμειρος
Σκανδαλιδη Σμαραγδα    99    1ο Παρ
Μυροφορου Δεσποινα    99    Ροδιων Παιδεια
Φυλλη Ηλιαννα    2002    Ροδιων Παιδεια
Βολτατζη Δαναη    99    Αο Καλλιπατειρα
Κωτη Αγγελινα    99    Κολλεγιο Ροδου
Καντιδενου Ναταλια    2007    Δημοτικο Ψινθου
Γιακουμιδη Μιχαλιτσα    2000    Αγες Καμειρος
Παρασκευα Βαλια    99    Κολλεγιο Ροδου
Γεωργοσουλη Ηρω    99    1ο Δς Ιαλυσσου
Κλειδατση Νεφελη    2000    Γας Υγεια Ροδου
Καψουλη Μαρια    2001    Αγες Καμειρος
Καραπαθακη Σκιαδενη    2000    1ο Παρ
Διακοσταυριανου Μαρια    2000    18ο Δς Ροδου
Μπουκλα Κατερινα    99    Δς Κοσκινου
Καλιγα Μαρια    2000    Δς Κοσκινου
Πετρου Μαρια    99    Δς Κοσκινου
Κελογλου Σμαραγδα    2000    16ο Δς Ροδου
Παρασκευαιδου Ευη    99    Αο Καλλιπατειρα
Κατιδενου Μαρθα    2003    Δημοτικο Ψινθου
Καρεκλα Ελενη    2003    16ο Δς Ροδου
Παπαδοπουλου Βαλια    2003    Γας Υγεια Ροδου
Παυλη Τσαμπικα    2005    Αο Καλλιπατειρα
Σερτζιο Μαρια    2001    16ο Δς Ροδου
Πεζουβανακη Ζετα    2005    Ανεξαρτητη
Σκορδαλη Ειρηνη    2001    16ο Δς Ροδου
Κεσισογλου Γεωργια    99    Ροδιων Παιδεια
Διακονικολα Αναστασια    2000    16ο Δς Ροδου
Μιχαλου Νεφελη    2006    Αο Καλλιπατειρα
Μαλιακα Βασιλικη    2004    2ο Δς Ροδου
Μαλιακα Γεωργια    2007    Δημιουργια
Ραμμου Νικη     2001    Αγες Καμειρος
Πιλατερη Παρασκευη    2003    1ο Δς Ιαλυσσου
Παπαζαχαριου Γεωργια    2000    18ο Δς Ροδου
Παπαζαχαριο Μαρια    2001    18ο Δς Ροδου
Πλαστρουγγη Σταματια    99    Ανεξαρτητη
Διακοσταυριανου Βασιλικη    99    18ο Δς Ροδου
Αγα Ειρηνη    99    8ο Δς Ροδου
Δανα Δαναη    99    8ο Δς Ροδου
Καρεκλα Σοφια    2000    16ο Δς Ροδου
Τσιροδημου Κων/Να    2000    8ο Δς Ροδου
Μαρκοπουλου Βουλα    2000    Αγες Καμειρος
Γαλατα Ελενη    2000    Δς Καλυθιων
Κηπουρου Τσαμπικα    2004    18ο Δς Ροδου
Παγουλατου Νεφελη    2003    Ανεξαρτητη
Κοντοση Εβελινα    2001    13ο Δς Ροδου
Καλαιτζη Βασιλικη    2004    12ο Δς Ροδου
Παρθενη Ματενια    2004    Ανεξαρτητη
Νικολαου Ιωαννα    2000    18ο Δς Ροδου
Στριλικα Ευαγγελια         1ο Παρ
Αρνικιου Μαριαννα    2003    18ο Δς Ροδου
Καρταπανη Μυρτουλα        Ανεξαρτητη
Παναγου Μαιρη    2004    Γς Διαγορας Ροδου
Παμπαιδες Μινι
Καλουδης Μανωλης    99    Καο Φιλινος
Κουρμαδιας Μιχαηλ    2001    3ο Δς Ροδου
Σαιτης Χρηστος    99    Δς Παραδεισιου
Ριζοπουλος Βασιλης    2001    Ροδιων Παιδεια
Γαλατας Αναστασιος    2000    1ο Ειδικο Σχολειο
Σκυλλας Μιχαηλ-Αγγελος    98    1ο Δς Ιαλυσου
Καρελας Παναγιωτης    99    10ο Δς Ροδου
Σισαμης Μηνας    2000    Δς Κοσκινου
Πασχαλης Αλεξανδρος    2001    1ο Δς Ιαλυσου
Χριστοφιλης Ραφαηλ    2003    Αο Καλλιπατειρα
Συμιακακης Τσαμπικος    2000    16ο Δς Ροδου
Χατζηνικολαου Χρηστος    2001    8ο Δς Ροδου
Κοντος Βαγγελης    2001    15ο Δς Ροδου
Σαιτης Σαββας    2002    Δς Παραδεισιου
Αντωνιου Ηρακλης    2002    18ο Δς Ροδου
Κοκολης Αντωνης    99    3ο Δς Ιαλυσου
Συκοφυλλος Παντελης    2000    1ο Δς Ιαλυσου
Πρωτογερακης Μανος    2001    Ροδιων Παιδεια
Ζυμλας Χρηστος    2000    13ο Δς Ροδου
Πανταζης Κων/Νος    2002    Δς Παστιδας
Κιλασιν Κεμαλ    2001    3ο Δς Ιαλυσου
Δαουτακης Γιωργος    2000    18ο Δς Ροδου
Τσιρακακης Σταυρος    2000    13ο Δς Ροσου
Σουλουνιας Αλεξανδρος    99    2ο Πειραματικο Δς
Χαροβας Μιλτιαδης    2004    18ο Δς Ροδου
Γεωργιου Φραντζεσκος    2000    Γας Υγειας Ροδου
Ντειβις Δημητρης    2001    12ο Δς Ροδου
Κοτσιφος Γιωργος    2001    1ο Δς Ροδου
Υψηλαντης Αντωνης    99    Νορ
Μαντελος Φωτης    2001    Δς Κοσκινου
Μοραλης Σταυρος    2001    1ο Δς Ροδου
Μηνα Μιχαλης    2001    1ο Δς Ροδου
Ζανακης Μανος    2000    1ο Πειραματικο Δς
Καραβολιας Γιαννης    2000    1ο Δς Ιαλυσου
Ραφτης Μιχαλης    2000    16ο Δς Ροδου
Κεφαλας Μαριος    2000    1ο Δς Ιαλυσου
Σαρρης Κωστας    2001    Αο Καλλιπατειρα
Τσιλιμπαρης Κων/Νος    2000    16ο Δς Ροδου
Αγγελοπουλος Ηλιας    2000    13ο Δς Ροδου
Ραφτης Αντωνης    2000    16ο Δς Ροδου
Αγγελοπολος Σταυρος    2002    Κολλεγιο Ροδου
Κουτουμανης Γιωργος    2002    Κολλεγιο Ροδου
Χαρτοφυλλης Μανωλης    2001    Γας Υγειας Ροδου
Κωνσταντακης Αντωνης    2002    8ο Δς Ροδου
Καζδαγλης Νικος    2001    15ο Δς Ροδου
Ρενεσης Τρυφων    99    16ο Δς Ροδου
Λογοθετης Νικος    99    16ο Δς Ροδου
Πασχαλιδης Ιωαννης    2000    13ο Δς Ροδου
Παπαγρηγοριου Αγγελος    2001    2ο Δς Ροδου
Σεβδαλακης Φωτης    2000    Αγες Καμειρος
Κλειδατσης Ανδρεας    2002    6ο Δς Ροδου
Ζαρρας Γιαννης    99    Αο Καλλιπατειρα
Μπολανο Νικος    99    16ο Δς Ροδου
Πεζουβανακης Αλεξανδρος    2002    1ο Δς Ιαλυσου
Τσαβαρης Οδυσσεας    2004    1ο Πειραματικο Δς
Χατζηνικητας Νικολαος    2003    8ο Δς Ροδου
Δρακου Μιχαηλ    2003    1ο Δς Ροδου
Μυροφορου Στελιος    2001    Ροδιων Παιδεια
Μαντελος Γιωργος    2002    Δς Κοσκινου
Δρακου Βασιλης    2001    1ο Δς Ροδου
Παπαστεφανου Αγγελος    2001    18ο Δς Ροδου
Αντωνας Γιωργος    2003    Αγες Καμειρος
Πιτροπακης Ιωαννης    2001    13ο Δς Ροδου
Καλαθενος Τσαμπικος    2000    1ο Δς Ιαλυσου
Πανηγυρης Μιχαηλ-Αγγελος    2001    Ροδιων Παιδεια
Καρασαριδης Παναγιωτης    2001    1ο Πειραματικο Δς
Λαος Σταυρος    2001    Αγες Καμειρος
Σκυλλας Μηνας    2002    1ο Δς Ιαλυσου
Καραμπατσος Αρης    2001    8ο Δς Ροδου
Παυλης Κων/Νος    2002    Αο Καλλιπατειρα
Παπαντωνακης Μανωλης    2001    1ο Δς Ροδου
Ντουκα Ντοναι    99    Δς Γενναδιου
Γαβαλας Ανδρεας    2000    1ο Δς Ροδου
Λυκοπαντης Γιωργος    2001    1ο Δς Ροδου
Καραπαλης Μιλτιαδης    2000    18ο Δς Ροδου
Αντωνιαδης Ευαγγελος    99    1ο Δς Ροδου
Κεσισογλου Γιωργος    2003    Ροδιων Παιδεια
Μπολανο Ανεστης    2002    16ο Δς Ροδου
Μαχραμας Φωτης    2001    Δς Κοσκινου
Μαλιουκας Αντωνης    2005    Αο Καλλιπατειρα
Παναγιωτου Παναγιωτης    99    Νορ
Μακρης Βασιλης    99    1ο Δς Ιαλυσου
Φαμπρικανος Παναγιωτης    99    Αο Καλλιπατειρα
Καικης Μιχαλης    2000    1ο Δς Ιαλυσου
Λυμπεροπουλος Δημητρης    2000    1ο Δς Ιαλυσου
Χρυσοχου Παναγιωτης    2000    1ο Δς Ιαλυσου
Ντεμω Ντανιελ    2001    16ο Δς Ροδου
Δεπα Εντουαρντ    99    Δς Γενναδιου
Κακας Πολυκαρπος    2002    Νορ
Κετσες Σαββας    2005    18ο Δς Ροδου
Κετσες Κων/Νος    2001    18ο Δς Ροδου
Οικονομιδης Πλατωνας    2001    1ο Πειραματικο Δς
Αγκας Αγγελος    2001    16ο Δς Ροδου
Γουλαρας Δημητριος    2004    Αο Καλλιπατειρα
Φερζαι Ντεβον    2001    16ο Δς Ροδου
Κυριαζης Αδωνις    2001    16ο Δς Ροδου
Χαλκιαδακης Χρηστος    2001    16ο Δς Ροδου
Καντιδενος Ιωαννης    2005    Δς Ψινθου
Καψαλας Γιωργος    2001    Δς Κοσκινου
Δρακακης Κων/Νος    2001    16ο Δς Ροδου
Χατζηγιαννακης Γιωργος    2002    Αγες Καμειρος
Μαραγκακης Μιχαλης    2004    1ο Πειραματικο Δς
Πετρου Γερασιμος    2001    1ο Δς Ροδου
Τσιροδημος Κων/Νος    2003    8ο Δς Ροδου
Καρταπανης Αντωνης    2001    1ο Δς Ροδου
Μαλιακας Γεωργιος    2006    Δημιουργια
Κηπουρος Θεοδωρος    2000    18ο Δς Ροδου
Κουνεγελιδης Οδυσσεας    2004    1ο Πειραματικο Δς
Μαχαιρακης Μιχαλης    2000    Ροδιων Παιδεια
Καστανιας Αντωνης    2006    Ανεξαρτητος
Μπινογλου Στεφανος    2004    Ροδιων Παιδεια
Κεσισογλου Βασιλης    2001    Ροδιων Παιδεια
Κεσισογλου Βασιλης    2004    6ο Δς Ροδου
Ευσταθιου Χρηστος    2005    Αγες Καμειρος
Αρνικιου Γιωργος    2003    18ο Δς Ροδου
Αχιολας Νικος        18ο Δς Ροδου
Καστανιας Γιαννης    2004    8ο Δς Ροδου
Σοφος Ιπποκρατης    2004    8ο Δς Ροδου
Γουβιας Σπυρος    2004    Δς Κοσκινου
Στεφανακης Γιωργος    2004    Αγες Καμειρος
Τσουκαλης Δημητρης    2005    Αο Καλλιπατειρα
Τσακιρης Αναργυρος    2003    Αο Καλλιπατειρα
Καλανδρανης Παρης    2001    3ο Δς Ροδου
Χατζηκωστας Δημητρης    2005    Αο Καλλιπατειρα
Ευθυμιου Αγγελος    2004    18ο Δς Ροδου
Νικολαου Αναργυρος    2002    18ο Δς Ροδου
Μιαρης Νικος    2006    Αο Καλλιπατειρα