Αρχική Τοπικό Δωδεκανήσου Α' Δωδεκανήσου Φιλική νίκη του Κλεόβουλου

Φιλική νίκη του Κλεόβουλου

0
kleoboulos logo

Φιλική νίκη με σκορ 3 – 1 σε βάρος του Αστέρα Μασσάρων πέτυχε στα Μάσσαρι ο Κλεόβουλος Λίνδου. Οι φιλοξενούμενοι έπαιξαν πολύ καλά στο πρώτο ημίχρονο , διάστημα στο οποίο πέτυχαν και τα τρία τους τέρματα. Στο 12’ ο Παπαοικονόμου έκανε το 0 – 1 και στο 40’ ο Χαρίτος πέτυχε το 0 – 2. Ο ίδιος παίκτης στο φινάλε του πρώτου ημιχρόνου έκανε το 0 – 3. Στο 65’ ο Κιλασίν διαμόρφωσε το τελικό 1 – 3.
ΑΣΤΕΡΑΣ: Δημητρίου, Μπάντζιος, Χ. Κιλασίν, Ε. Κιλασίν, Σκούμπρος, Λαγοπάτης, Λαουδίκος, Μαρκόπουλος, Χατζημανώλης, Μουσακίνιας, Μπόσινας (Έπαιξαν και οι Κυριακάκης, Α. Χατζημανώλης , Λούπος, Φωταράς, Μπαϊρακτάρης και Μίρτσεβ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ: Λιβισιανός, Λάμπης, Γιατσιάτσιος, Τσελεπίδης, Κακλαμάνος, Συμεωνίδης, Γαϊτάνος, Χατζηνικόλας, Χαρίτος,Διακογεωργίου, Παπαοικονόμου (Έπαιξαν και οι Φραντζάκης, Μ. Αναστασιάδης, Α. Αναστασιάδης, Πατσιαούρας, Καρέλης, Βίσλα, και Σαββαΐδης