Red Cards
    0
    0
    • 91'

Τρομερό ανάποδο ψαλιδάκι του Λούκας για το 1-1 της Νίκης στις καθυστερήσεις του αγώνα!

• 91'

Γκολ για την Νίκη Βόλου!

• 90'

Πέντε λεπτά καθυστερήσεις.

• 86'

Μεγάλη στιγμή για τον Ιάλυσο! Ο Μπουσάι βρήκε τον Χριστόπουλου στην αντεπίθεση, ο τελευταίος σούταρε από το ύψος της μεγάλης περιοχής στέλνοντας την μπάλα δίπλα από το δοκάρι!

• 59'

Ευκαιρία για την Νίκη Βόλου. Ο Γκονζάλεζ έβγαλε τετ - α - τετ τον Ροχάνο με τον Ανδρούτσο, αλλά ο έμπειρος τερματοφύλακας βγήκε αστραπιαία και μπλόκαρε την μπάλα.

• 46'

Επιστροφή και ευκαιρία για την Νίκη. Συρτή σέντρα του Καλουτσικίδη από δεξιά, η μπάλα πέρασε παράλληλα από την εστία, με τον Ροχάνο να μην μπορεί να σκοράρει.

• 45'

Ημίχρονο στο «Οικονομίδειο». Ιάλυσος - Νίκη Βόλου 1-0 χάρη σε γκολ του Μαστραντωνάκη στο 25ο λεπτό.

• 35'

Σουτ του Παπουτσογιαννόπουλου από πλεονεκτική θέση κατέληξε στην αγκαλιά του Περιστερίδη

• 25'

ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΑΛΥΣΟ! Ο Παπαδόπουλος συνδυάστηκε με τον Σταθόπουλο στα δεξιά της μεγάλης περιοχής, έγινε η σέντρα στο δεύτερο δοκάρι. Ο ανενόχλητος Μαστραντωνάκης σκόραρε με κεφαλιά, ο Περιστερίδης απέκρουσε με υπερένταση, ωστόσο η μπάλα είχε περάσει την γραμμή σύμφωνα με υπόδειξη του πρώτου βοηθού Τοροσιάδη

• 15'

Έχει συμπληρωθεί ένα τέταρτο στην αναμέτρηση. Καλός ο ρυθμός, δεν έχει υπάρξει κάποια μεγάλη ευκαιρία.