Από εκτέλεση κόρνερ του Χαντί, ο Μπουρλάκης με κεφαλιά πέτυχε το 1-1.

Πολύ καλή κάθετη μπαλιά του Γκέζου για τον Παπαδόπουλο, με τον Σικαλιά να βγαίνει έγκαιρα και να μπλοκάρει.

Εισήλθαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο του ματς.

Τελευταία 20 λεπτά στο ματς. Ιάλυσος - Αιγάλεω 1-0

• 66'

Σουτ του Παπουτσογιαννόπουλου απομάκρυνε σε κόρνερ ο Σικαλιάς.

• 64'
    • Πολύ καλή διπλή στιγμή τον Ιάλυσο! Ο Σκεντεράι πέρασε τρομερή κάθετη μπαλιά για τον Παπαδόπουλο που πλάσαρε στην αγκαλιά του Σικαλιά. Ενώ ένα λεπτό μετά ο Παπουτσογιαννόπουλος από θέση βολής σημάδεψε το δοκάρι!

• 60'

Μία ώρα αγώνα συμπληρώθηκε στο «Οικονομίδειο». Το σκορ παραμένει στο 1-0 υπέρ του Ιάλυσου.

• 46'

Αλλαγή για το Αιγάλεω. Χαντί αντί του Ουερέ

• 45'

Ημίχρονο στο «Οικονομίδειο» στάδιο. Ιάλυσος - Αιγάλεω 1-0 με πέναλτι που μετέτρεψε σε γκολ ο Καρπαθάκης στο 22ο λεπτό.

• 44'

Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ρούσσου η μπάλα κατέληξε ελάχιστα άουτ από το δεξί κάθετο δοκάρι.

• 31'

Καλή στιγμή για το Αιγάλεω. Ο Οικονομόπουλος βρήκε τον Μπαρμπαρούση, εκείνος βγήκε τετ-α-τετ, όμως σούταρε πάνω από τα δοκάρια.

• 22'

1-0 ο Ιάλυσος καθως ο Καρπαθάκης ευστόχησε στην εκτέλεση του πέναλτι

• 21'

ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΑΛΥΣΟ

• 15'

Συμπληρώθηκε ένα τέταρτο στο ματς, δεν έχουμε κάτι το αξιοσημείωτο, καθώς λείπει η μεγάλη φάση και από τις δύο ομάδες.