Εργασιακό: Η εικόνα της 3ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α’ ομίλου : 
XXSPORTS BC – HERMES/ELECTROINVEST 48-83
UNDERDOGS – KOSKINOU CITY 49-39
THE VILLAGERS – EPAVLIS BC 32-84
ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ – Α.Ε.Ν. ΑΦΑΝΤΟΥ 56-59
GIALLOROSSI Ρεπό 

XXSPORTS B.C-HERMES/ELECTROINVEST 48-83
Διαιτητές : Νικηφορίδης – Μελλίνη
Δεκάλεπτα:10-14, 17-39(ημ.), 34-64, 48-83.
XXSPORTS BC (Καταβαίνης Σ.): Γιορδαμνής Α., Θυριάκης 4, Καστρενός 5, Θεοδωρής 3(1), Στέλλας, Τόππος 5, Γιορδαμνής Ν. 2, Σαράντης 14(1), Δημουλάς 15(1).   
HERMES/ELECTROINVEST ( Χαβιαράς): Κουρούνης, Ορφανός 4, Παπαδομαρκάκης 17(1), Αϊβαζίδης 17, Τσιφούτης 13, Χαβιαράς 13(2), Ηλιού 9(1), Τσικίμης 10.  

UNDERDOGS – KOSKINOU CITY 49-39
Διαιτητές : Αγγελής – Βιτζηλαίος 
Δεκάλεπτα : 06-02, 14-15(ημ.), 33-28, 49-39.
UNDERDOGS (Παπακώστας): Λυμπέρης, Μελισσάς 3, Κουντούρης 11, Παπακώστας 2, Κλαδίτης, Φυλτζανίδης 17(5), Αντωνίου 16(3), Καλλιγάς, Τσεκουράς, Μανέτας.
KOSKINOU CITY (Σταυριανάκης Γ.):Καρίκης 2, Φλοκκιού 11(3), Αλαχούζος, Τσιγάρος 11(1), Διακογεωργίου 3(1), Γερόλυμος, Σταυριανάκης Γ. 4, Καλογερίδης, Τσέρκης 7, Σταυριανάκης Α., Ισκάς, Σταυριανάκης Χ. 1.   

THE VILLAGERS – EPAVLIS B.C 32-84
Διαιτητές : Ασλανίδης – Νικηφορίδης
Δεκάλεπτα : 07-23, 16-37(ημ.), 20-68, 32-84.
THE VILLAGERS (Καρπάθιος): Σαράγας 3, Χρήστου 1, Τρίμμης 4, Κουρζάκης 6, Κάκας 6, Παπακωνσταντίνου, Κρητικός, Τριαντενός 10, Σταματέλλος Φ., Σταματέλλος Κ. 2.
EPAVLIS BC (Λιβιεράτος): Παναγιωτόπουλος, Γιορδαμνής 10(1),Μανώλης 9(1), Πολίτης 11(1), Καζουλάκης 16, Βόλας 20(5),Παντσέλιας, Αφεντούλης 2, Ροδίτης 10, Φιλιππόπουλος 6. 

ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ – Α.Ε.Ν. ΑΦΑΝΤΟΥ 56-59
Διαιτητές : Ασλανίδης – Τσαταλιού 
Δεκάλεπτα : 16-15, 32-28(ημ.), 51-38, 56-59.
ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ (Μαγριπλής): Βασιλάκης 21(5), Πατινιώτης 13(2), Γαλάτος 6, Κατεπόδης Ν., Χαραλάμπης Α., Κορρός 6, Γουλόπουλος, Κατεπόδης Χ. 6, Φουκαράκης 4. 
Α.Ε.Ν. ΑΦΑΝΤΟΥ ( Καρακωνσταντής): Λαουδίκος 7(1), Χρύσης, Μοσχούς Η. 8, Δρακιού,Λάχανος, Μοσχούς Σ. 16(2), Νικολής, Κακούλης 18, Καντής 10. 

Η βαθμολογία:

1.Underdogs

6

3-0

175-151(+24)

2.A.E.N. Αφάντου

5

2-1

187-139(+48)

3.Ηermes/ Electroinvest

5

2-1

191-151(+40)

4.Giallorossi

4

2-0

136-82(+54)

5.Δωριείτες

4

1-2

178-174(+4)

6.Koskinou City

4

1-2

103-103(-)

7.XX Sports B.C.

3

0-3

95-230(-135)

8.Epavlis B.C.

2

1-1

84-52(+32)

9.The Villagers

2

0-2

88-155(-67)

 

*Το Epavlis έχει ένα μηδενισμό

*Οι Villagers, το Epavlis B.C. και οι Giallorossi έχουν εκτίσει το ρεπό τους.

Το πρόγραμμα για το επόμενο Σαββατοκύριακο:

Β´ όμιλος-3η αγωνιστική(17-18/12):

Σάββατο 17/12:
(17:30):Villanova City-Δωριέας Νεοχωρίου
(19:30):Crows-Sin dream team

Κυριακή 18/12:
(17:30):Ηρακλής Μαριτσών-Diamonds by army gate
(19:30):ΟΕΕ-Fake Warriors by Σταυρός Καλυθιών

Διαβάστε επίσης:

Επικαιρότητα

Ελεύθερη Πένα

Αθλητικά Νέα

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments