Εργασιακό: Αποτελέσματα και βαθμολογίες

0
Hermes-mpasketofiloiSAM 1758

Με ένα αγώνα το Σάββατο 21/1/2017 και με ακόμη τέσσερις την Κυριακή 22/1/2017, συνεχίστηκε το 2ο Εργασιακό Τουρνουά Μπάσκετ.
H Διοίκηση του ΡΟΔΙΩΝ άθλησις, ανακοινώνει τα αποτελέσματα των αγώνων, τη βαθμολογία των ομάδων του 1ου Ομίλου αλλά και το πρόγραμμα του ερχόμενου Σαββατοκύριακου.
TEE-Underdogs: 45-68
ΤΕΕ(Zέρβας) : Γιαννάς, Χαρτοφύλλης, Μαυρονικόλας 8, Γιαννακόπουλος 2, Χάτας 5, Ζέρβας 12(2), Κωνσταντινίδης, Λυμπέρης 18(3)
Underdogs (Παπακώστας) : Πρωτογεράκης, Τσούβαλης 1, Κουντούρης 9, Ρέτσας 4, Παπακώστας 6(1), Μουζουρίδης, Στεφανίδης 8, Μελισσάς 12(2), Κλαδίτης-Κιόμος 6, Τσεκουρας 11, Κατσιμπρής 3, Κουλούμπρης 8
Airball-Μπλε Μονομάχοι : 55-50
Airball(Λάγκαλης) : Ζαμπούκας 5, Κουλιαρούδης 1, Τσιβίτης, Δουμτσης 10, Λεχουρίτης 10, Δεμενόπουλος 4, Κακούλης 2, Κατσιφάρας 6, Πετεβές 17(4), Λάγκαλης
Μπλε Μονομάχοι(Κιόττος) : Χατζηνικήτας 12, Καφετζής 7, Κυπραίος 4, Σωτηρίου Ε. 4, Μπούση, Κιόττος 2, Κοντινος 4, Σωτηρίου Κ. 17
Αστυνομία –Κολλέγιο By Pane Di Capo : 37-39
Αστυνομία (Μήτρου) : Βιτζηλαίος, Καραίσκος 2, Ζώτος 15(1), Μαργαρίτης 4, Στεργιόπουλος, Σιαννούδης, Πολυχρονάκης, Παπαλαζάρου 2, Μανιαδάκης 1, Πότογλου 5, Τριανταφύλλου 2, Πασαγιαννίδης 6
Κολλέγιο By Pane Di Capo (Πανταζής) : Περγαντής, Κυριζάκης 1, Μπαμπαλάς, Κόκκινος 4, Παπαοικονόμου 3, Σταυριανάκης Χ. 10(2), Σταυριανάκης Γ. 18, Σταυριανάκης Α, Κόκκινος 2, Μιχαλάκης 1, Κουμπιάδης
Small Ball –Δωριείτες: 41-63
Small Ball (Κολεγιάννης) : Κολεγιάννης 15(3), Πασσαλής, Δημόπουλος 7(1), Μοσχοβάκος 11(1), Μαντάλης 6, Υψηλάντης 2
Δωριείτες (Τσέρκης) : Καλλιγάς 20(4), Φλοκκιού 2, Πατινιώτης 8(2), Καμπουράκης 2, Τσέρκης 14, Χαραλάμπης 14(1), Ξυπολιάς 2, Σακελλαρίου 1
Δικηγορικός Σύλλογος Ρόδου – Νιοχώρι : 42-64
Δικηγορικός Σύλλογος Ρόδου (Σταύρου) : Βερβέρης 2, Ροδίτης 1, Καμπούρης 2, Μπόπκας, Αβδελλής, Παπανικόλας 6, Μπακαλούμας, Ρουμελιώτης 25(1), Νεοφύτου 4, Χαραλάμπους 2, Κούκουλας
Νιοχώρι (Μαστοράκης) : Μήτκας 8, Τσιτσούλας 16(1), Βασιλάκης 4(1), Μάνος 6, Μαστοράκης 11, Αυγερινός, Γιωργάς 4, Διαμαντάκης 2, Καραγιάννης, Δασκαλάκης 13

1ος Όμιλος Βαθμολογία
Βαθμοί Επίθεση Άμυνα Διαφορά Αγώνες
Νιοχώρι 12 355 228 127 6
Crows 9 356 258 98 5
Underdogs 9 318 229 89 5
Δωριείτες 9 329 310 19 6
Δικηγόροι 9 337 342 -5 6
Αστυνομία 8 234 235 -1 5
Airball 8 260 317 -57 6
Smallball 7 245 279 -34 5
Κολλέγιο 7 212 275 -63 5
ΤΕΕ 6 229 278 -49 5
Μπλέ Μονομάχοι 6 265 381 -116 6

Το πρόγραμμα για το Σάββατο 28/1/2017 και την Κυριακή 29/1/2017 είναι το εξής :
EPAVLIS-MODELA Σάββατο 28/01/2017 και ώρα 16:30
ΤΕΛΩΝΕΙΟ-RAIDERS Κυριακή 29/01/2017 και ώρα 10:00
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ‘97-FIREFIGHTERS Κυριακή 29/01/2017 και ώρα 12:00
HERMES-STARTERS Κυριακή 29/01/2017 και ώρα 18:15
BUZZER ΒΕΑΤΕΡΣ -PANTHERS Κυριακή 29/01/2017 και ώρα 20:15