Εργασιακό: Αποτελέσματα και βαθμολογίες

0
Modela-HermesDSCF2180

To 2Ο Εργασιακό Τουρνουά Μπάσκετ συνεχίστηκε την Κυριακή 4/12/2016 με τη διεξαγωγή πέντε αγώνων.
Η Διοίκηση του ΡΟΔΙΩΝ άθλησις, ανακοινώνει τα αποτελέσματα καθώς και βαθμολογία των ομάδων 1ου και 2ου Ομίλου , όπως αυτή διαμορφώνεται έως σήμερα.
• Αστυνομία – Δωριείτες : 47-63
Αστυνομία (Τριανταφύλλου) : Βιτζηλαίος 7(1), Καραϊσκος, Ζώτος 13(3), Μανιαδάκης 2, Στεργιόπουλος 1, Παπανικολάου 14(1), Μαχιάς, Μαργαρίτης, Γουλόπουλος 5(1), Πότογλου, Πολυχρονάκης, Δημουλάς 5(1).
Δωριείτες (Χαραλάμπης) : Καλλιγάς 10(2), Φλοκιού 7(1), Καμπουράκης 2, Χαραλάμπης 3(1), Πατινιώτης 8(1), Σπανουδάκης 20(3), Τσέρκης 4, Ξυπολιάς, Καντής 5, Αττιτής 4.

• Starters–Epavlis : 41- 45
Starters(Λαμπριανός) : Παπασάββας, Κασιώτης 14(4), Μπαρος, Γκουϊντάλιας 10(2), Καράτσαλος, Αρβανίτης 5(1), Λαμπριανός 12
Epavlis(Χαρόπουλος) : Κασσάνης 3 , Γιορδαμνής, Σκανδάλης, Μοσχής 4, Μπιλιάς 15(1), Συλλιταρδάκης , Πάττας 5, Μαλιάκας 16(4), Χαρόπουλος 2, Κυριακού

• Μπλε Μονομάχοι – Underdogs: 41-87
Mπλε Μονομάχοι (Κιόττος) : Σωτηρίου 3, Καφετζής 5, Γαλανομάτης 7, Μούσης 6, Κιόττος 2, Κοντινος, Σωτηρίου 18
Underdogs (Κουλούμπρης) : Πρωτογεράκης 7, Τσούβαλης 4, Κουντούρης 13, Ρετσας 2, Παπακώστας, Μουρουζίδης 6, Στεφανίδης 10(2), Μελισσας 16(3), Κλαδίτης-Κιόμος 4, Τσεκουρας 19(3), Κουλούμπρης 6

• The Crows – Νιοχώρι : 53-58
The Crows (Καστάνιας) : Καστανας, Συμιανάκης, Χριστοφής 4, Καμπουράκης 10(1), Πελαρδής, Παπαοικονόμου 4, Κρασουδάκης 15(1), Πολυχρονίου Κ. 9, Πολυχρονίου Π 3, Βαλσαμίδης, Κουκιάς 8.
Νιοχώρι: (Μαστοράκης) : Τσιτσουλας 13(1), Γαλάτος, Καρπαθάκης, Βασιλάκης 12(4), Μησκάς 10, Μάνος, Μαστοράκης 9, Αυγερινού 3, Γεωργάς, Διαμαντάκης, Καραγιάννης 4, Δασκαλάκης 7

• Air Ball – Δικηγορικός Σύλλογος: 47-58
Air Ball (Λάγκαλης) : Ζαμπουκας 10, Κουλιαρούδης, Τσιβίτης 5(1), Δουμτσής 10, Κουτσαργιώτης 6, Δεμενόπουλος, Κακούλης 9(2), Καφετζόγλου 2, Κατσιφάρας, Θωμαϊδης 5(1), Τζουμάκας
Δικηγορικός Σύλλογος: (Σταύρου) : Χαραλάμπους 5(1), Ροδίτης, Καμπούρης, Γιανακος 7(1), Ζιλγας, Παπανικόλας, Κουτσούκος 18, Ρουμελιώτης 19(1), Νεοφύτου 7, Αβδελής, Κούκουλας 2

1ος Όμιλος Βαθμολογία

Βαθμοί

Επίθεση

Άμυνα

Διαφορά

Αγώνες

Νιοχώρι

8

271

186

85

4

Underdogs

7

252

184

68

4

Crows

7

268

213

55

4

Δωριείτες

6

215

206

9

4

Δικηγόροι

6

232

227

5

4

Αστυνομία

5

150

151

-1

3

Smallball

5

159

169

-10

3

Airball

5

205

247

-42

4

Κολλέγιο

4

129

182

-53

3

Μπλέ Μονομάχοι

4

165

243

-78

4

ΤΕΕ

3

128

166

-38

3

 

2ος Ομιλος Βαθμολογία

Βαθμοί

Επίθεση

Άμυνα

Διαφορά

Αγώνες

Modela

6

215

143

72

3

Hermes

5

137

128

9

3

Buzzer beaters

5

145

172

-27

3

Panthers

4

132

105

27

2

Βενετόκλειο 97

4

153

148

5

3

Τελωνείο

4

167

171

-4

3

Raiders

4

134

171

-37

3

Epavlis

5

163

157

6

3

Firefighters

2

71

88

-18

2

Starters

3

125

159

-34

3

Το πρόγραμμα των αγώνων για τις 10 και 11 Δεκεμβρίου 2016 είναι το εξής :

EPAVLIS- ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 97 , Σάββατο 10/12/2016 και ώρα 19:00

ΤΕΛΩΝΕΙΟ – HERMES ELECTROINVEST , Κυριακή 11/12/2016 και ώρα 10:00

BUZZER BEATERS- STARTERS , Κυριακή 11/12/2016 και ώρα 12:00

MODELA – PANTHERS , Κυριακή 11/12/2016 και ώρα 16:00

RAIDERS-FIREFIGHTERS , Kυριακή 11/12/2016 και ώρα 18:00